Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy istnieje szansa, że w sklepie pojawi się jeszcze Age of Empires III? Chodzi mi zarówno o grę podstawową jaki i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:01, damlon napisał:

Czy istnieje szansa, że w sklepie pojawi się jeszcze Age of Empires III? Chodzi mi zarówno
o grę podstawową jaki i dodatki.

Na razie marne szanse. CD Projekt już tego nie wydaje, brak innego polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:04, akne napisał:

Wysłałam zapytanie do osoby z Ubisoftu, czekam na odp.


Nie ma sprawy akne, poczekam na odpowiedź. Za starania serdecznie DZIĘKUJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

White Knight Chronicles (PS3) sprzedawane w waszym sklepie jest w wersji PAL? Towar niby dostępny, ale czytałem, że premiera europejska ma się odbyć dopiero 26.02.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:14, Mistic napisał:

White Knight Chronicles (PS3) sprzedawane w waszym sklepie jest w wersji PAL? Towar niby
dostępny, ale czytałem, że premiera europejska ma się odbyć dopiero 26.02.2010.

Dziwne, bo Sony Computer Entertainment Polska dostarczyło nam ten towar kilka dni temu. To jest wersja PAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem , ponieważ otrzymałem dziś napoleon:total war..instaluje i prosi o podanie klucza. Klucz ok przechodze dalej i pisze że wymienione elementy nie są dostępne w moim kraju..prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:32, Shift116 napisał:

witam, mam problem , ponieważ otrzymałem dziś napoleon:total war..instaluje i prosi o
podanie klucza. Klucz ok przechodze dalej i pisze że wymienione elementy nie są dostępne
w moim kraju..prosze o odpowiedź

Napoleona będzie można uruchomić dopiero w piątek 26.02 - taką informację otrzymaliśmy dziś z CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ostatnio zauważyłem w jednym z newsów, że będzie późniejszym czasie możliwy odbiór osobisty w Olsztynie. Czy jest z góry ustalona jakaś data czy to tylko luźny plan?? Wielkie thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey akne thx za pomoc..ale jeszcze jedna rzecz..otóż na instrukcji mam podany kod na dodatkowe jednostki..czy to jest tylko w edycji premierowej ??? (napoleon total war )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:45, bugs14 napisał:

> Wysłałam zapytanie do osoby z Ubisoftu, czekam na odp.
>

Nie ma sprawy akne, poczekam na odpowiedź. Za starania serdecznie DZIĘKUJ
;)

Jest tak, jak mówił bobobo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2879
Te dwa DLC już będą w podstawce w zwykłym wydaniu, trzeci nie. Nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi co do możliwości pobrania trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 10:29, Shift116 napisał:

Hey akne thx za pomoc..ale jeszcze jedna rzecz..otóż na instrukcji mam podany kod na
dodatkowe jednostki..czy to jest tylko w edycji premierowej ??? (napoleon total war )

Nie za bardzo rozumiem pytanie :) Napoleon ukazał się w tym tygodniu, nie ma innej edycji niż premierowa.
Czyli w całym nakładzie gry są nadrukowane kody na instrukcji także do tego pakietu "Pułk elitarny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 22:20, Muradin_07 napisał:

Mam pytanko, ostatnio zauważyłem w jednym z newsów, że będzie późniejszym czasie możliwy
odbiór osobisty w Olsztynie. Czy jest z góry ustalona jakaś data czy to tylko luźny plan??
Wielkie thx za odpowiedź.

Trwają rozmowy z nowymi punktami odbioru, trudno określić dokładnie termin uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 11:52, Longer napisał:

Mam pytanko czy Tales of Monkey Island będzie zlokalizowany i wydany w wersji pudełkowej?

Z tego co wiem, to ta gra nie ma jeszcze polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 11:53, akne napisał:

> > Wysłałam zapytanie do osoby z Ubisoftu, czekam na odp.
> >
>
> Nie ma sprawy akne, poczekam na odpowiedź. Za starania serdecznie DZIĘKUJ

>
;)
Jest tak, jak mówił bobobo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2879
Te dwa DLC już będą w podstawce w zwykłym wydaniu, trzeci nie. Nie dostałam jednoznacznej
odpowiedzi co do możliwości pobrania trzeciego.


Dziękuję za starania akne.
Jeszcze mam ostatnie pytanie - kiedy można się spodziewać E-Mail''u z potwierdzeniem? Bo niedawno (do 22 albo 21) pisało, że tydzień przed premierą będzie potwierdzenie wysyłki, a kiedy było z koszulką (pod opisem [wtedy zamawiałem]), to pisało, że w E-Mail''u trzeba potwierdzić rozmiar koszulki. Fakt faktem, że w "Moje Zamówienia" jest "kliknij tutaj/ aby potwierdzić zamówienie", ale nie wiem, czy wtedy będzie możliwy wybór rozmiaru (jestem niski, więc muszę mieć L, a tam pisało, że bez wyboru, wyślą XL).
Pozdrawiam, i przepraszam z góry za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2010 o 12:01, akne napisał:

Z tego co wiem, to ta gra nie ma jeszcze polskiego wydawcy.


Wiem, ale skoro poprzednią grę tego studia (Sam & Max) wydaliście to myślałem, że i tą macie w planach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 12:03, bugs14 napisał:

> > > Wysłałam zapytanie do osoby z Ubisoftu, czekam na odp.
> > >
> >
> > Nie ma sprawy akne, poczekam na odpowiedź. Za starania serdecznie
DZIĘKUJ
>
> >
;)
> Jest tak, jak mówił bobobo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2879

> Te dwa DLC już będą w podstawce w zwykłym wydaniu, trzeci nie. Nie dostałam jednoznacznej

> odpowiedzi co do możliwości pobrania trzeciego.

Dziękuję za starania akne.
Jeszcze mam ostatnie pytanie - kiedy można się spodziewać E-Mail''u z potwierdzeniem?
Bo niedawno (do 22 albo 21) pisało, że tydzień przed premierą będzie potwierdzenie wysyłki,
a kiedy było z koszulką (pod opisem [wtedy zamawiałem]), to pisało, że w E-Mail''u
trzeba potwierdzić rozmiar koszulki. Fakt faktem, że w "Moje Zamówienia" jest "kliknij
tutaj/ aby potwierdzić zamówienie", ale nie wiem, czy wtedy będzie możliwy wybór rozmiaru
(jestem niski, więc muszę mieć L, a tam pisało, że bez wyboru, wyślą XL).
Pozdrawiam, i przepraszam z góry za kłopot.


Chciałbym jeszcze dodać zdjęcie z pierwszego E-Mailu z przesyłki o AC2 oraz z potwierdzenia w "Moje Zamówienia" : http://images38.fotosik.pl/261/163a37117f22abb8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to już za stare pytanie,ale muszę znać na nie odp:
Otóż kupiłem chyba w marcu grę Sam & Max:Sezon 1 i piszę,na opakowaniu z grą,że są różne bonusy.Ok plakat jest,szkice koncepcyjne są,artworki są ale gdzie generator komiksów?Nigdzie nie mogę go znaleźć. Dlaczego pytam oto teraz?Bo postanowiłem wrócić do tejże przezabawnej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zamówiłem ACII 26.01.2010 roku i był bonus koszulkowy i pisało przy potwierdzeniu gry mam wybrać rozmiar koszulki i tera potwierdziłem i o koszulce ani mowa nic nie pisało czemu tak???

I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować