Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam
Mam pytanie w sprawie BF:Bad Company 2 LE na Xbox 360. Czy będzie możliwość zmiany języka na angielski czy zostaje mi tylko lokalizacja?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie EK gry Prince of Persia: Zapomniane Piaski ?
Jeśli nie, to składam zamówienie na zwykła w pre-order... jeśli tak, to poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:28, GringoG3 napisał:

Będzie EK gry Prince of Persia: Zapomniane Piaski ?
Jeśli nie, to składam zamówienie na zwykła w pre-order... jeśli tak, to poczekam

Ubisoft PL na razie nie ujawnił nic oficjalnie na temat EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:50, Vantor_Zorin napisał:

Witam czy jak zamówie BF BC2 w pre-order to kiedy najwcześniej dojdzie ,i czy jest płatność
przy odbiorze a i w tedy co z tym karabinem??

Najwcześniej dotrze 2 dni przed premierą.
Możesz zrobić zamówienie płatne przy odbiorze.Klucz do karabinu dostaniesz, kiedy zamówienie będzie opłacone = dostaniemy raport z firmy kurierskiej, że płatność wpłynęła. Czyli w ciągu max 7 dni od odebrania przez Ciebie paczki. Wtedy klucz będziesz mógł pobrać klikając w link "Pobierz klucz" przy Twoim zamówieniu na BFBC 2, w zakładce "Moje zamówienia" w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:48, Hoot100 napisał:

Witam
Mam pytanie w sprawie BF:Bad Company 2 LE na Xbox 360. Czy będzie możliwość zmiany języka
na angielski czy zostaje mi tylko lokalizacja?


Sądząc po tym, że nie ma takiej opcji w ostatnio wydanych przez EA grach na iksa, to raczej na 90% nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, czy CDP wyda jeszcze jakąś reedycję gry Worms Armagedon , World Party , Worms 2?
I gdzie można by ewentualnie zakupić owe gry ? ;)
Oraz czy jest jakiś Kontakt E-Mail w którym można pytać CDP o reedycje gier? ;))

// Wiem że stare gry, ale kiedyś miałem "Worms Armagedon" i mi się spodobała, a płytki już nie mam, bo uległa uszkodzeniu , a że w owym czasie nie miałem dostępu do internetu to też nie mogłem zakupić kolejnego egzemplarza ;)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:00, jarek2045 napisał:

Mam pytanie, czy CDP wyda jeszcze jakąś reedycję gry Worms Armagedon , World Party ,
Worms 2?


Wątpię.

Dnia 09.02.2010 o 20:00, jarek2045 napisał:

I gdzie można by ewentualnie zakupić owe gry ? ;)


Allegro? :)

Dnia 09.02.2010 o 20:00, jarek2045 napisał:

Oraz czy jest jakiś Kontakt E-Mail w którym można pytać CDP o reedycje gier? ;))


Za moich czasów funkcjonował mail serie@cdprojekt.com. Spróbuj tam uderzyć.
i tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 16:15, Dragus_123 napisał:

czy kiedykolwiek będzie się dało zrobić na forum
akapit lub emotikony?

W sprawach dotyczących gram.pl (ale nie serwisu informacyjnego, forum itp., nie sklepu) pisz na ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) Kiedy będzie wysyłany Aliens vs Predator PC Edycja Zwykła. Pisze że wysyłka ma być 18 lutego, czy jest szansa że gra będzie wysyłana wcześniej jak to było w przypadku Mass Effect 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:29, sylwasss napisał:

Mam pytanie :) Kiedy będzie wysyłany Aliens vs Predator PC Edycja Zwykła. Pisze że wysyłka
ma być 18 lutego, czy jest szansa że gra będzie wysyłana wcześniej jak to było w przypadku
Mass Effect 2 ?

Jeśli premiera gry wydawanej przez CD Projekt jest w piątek, to dostawę zwykle dostajemy w środę lub w czwartek.
Nie mogę Ci powiedzieć, kiedy dokładnie wjedzie do naszego magazynu AvP, bo sama tego nie wiem. Będę wiedzieć dzień przed dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:21, akne napisał:

Jeśli premiera gry wydawanej przez CD Projekt jest w piątek, to dostawę zwykle dostajemy
w środę lub w czwartek.
Nie mogę Ci powiedzieć, kiedy dokładnie wjedzie do naszego magazynu AvP, bo sama tego
nie wiem. Będę wiedzieć dzień przed dostawą.


Ok. Dziękuje za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:05, Renzov napisał:

Czy będziecie mieć w ofercie Dragon age: Aweking na PS3. A jeśli tak to kiedy?

Na PS3 ukaże się to tylko w wersji elektronicznej i jej nie będziemy sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:19, akne napisał:

> Czy będziecie mieć w ofercie Dragon age: Aweking na PS3. A jeśli tak to kiedy?
Na PS3 ukaże się to tylko w wersji elektronicznej i jej nie będziemy sprzedawać.


Kurczę. Szkoda, ale dzięki za szybką odpowiedź. A to jest pewne? Może będzie tak jak w przypadku podstawki, która też się spóźniła na PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować