Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2011 o 08:34, akne napisał:

Uderzajcie do wydawców gier, u nas co najwyżej można recenzować gry.


Czy CV powinno zawierać zdjęcie oraz list motywacyjny? Przperaszam za głupie pytanie, ale nigdy nie pisałem CV w zwiążku z wspólpracą z redakcją portalu internetowego.
Dziękujęz góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 12:02, Vantor_Zorin napisał:

Czemu do Dragon Age II na ps3 nie ma bonusu?

Globalnie nie są dostępne dla tej edycji. Sony ma tu coś pewnie do powiedzenia.

Dnia 24.02.2011 o 12:02, Vantor_Zorin napisał:

I nie ma już szans na Signature Edition?

Szansa będzie w okolicach premiery, kiedy klienci będą anulować zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 02:23, LigaPokemon napisał:

> Uderzajcie do wydawców gier, u nas co najwyżej można recenzować gry.

Czy CV powinno zawierać zdjęcie oraz list motywacyjny? Przperaszam za głupie pytanie,
ale nigdy nie pisałem CV w zwiążku z wspólpracą z redakcją portalu internetowego.


Zawsze warto dołączyć list motywacyjny do CV, a w CV wkleić zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:29, akne napisał:

> Czemu do Dragon Age II na ps3 nie ma bonusu?
Globalnie nie są dostępne dla tej edycji. Sony ma tu coś pewnie do powiedzenia.

aha ok

Dnia 24.02.2011 o 14:29, akne napisał:

> I nie ma już szans na Signature Edition?
Szansa będzie w okolicach premiery, kiedy klienci będą anulować zamówienia.

Daj znać gdy Będziesz coś wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś problem z zamówieniem nr WQ01921108? Bulletstorma wysyłacie od poniedziałku, a u mnie ciągle "oczekuje na dostępność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:50, Dared00 napisał:

Planujecie jakieś preordery Portala 2 z bonusami, jak np. Amazon albo skandynawski CDON?

Chciałabym, żeby z każdym pre-orderem wiązały się jakieś bonusy, ale to zależy od wydawców/dystrybutorów.
Tę grę ma wydawać w Polsce EA, jeszcze tego nie ogłosili oficjalnie. Oni zawsze dają bonusy do pre-orderów dużych tytułów, więc pozostaje nam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:05, massive-77 napisał:

Witam czy w tej edycji gry:
http://www.gram.pl/sk1_8QniG,68_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II_Retribution_Edycja_Specjalna.html
rozmiar koszulki L 60x75 to jest: 60 szerokosc pod pachami a 75 to dlugosc koszulki od
kolnierzyka?
Czy dobrze zrozumialem?

Rozmiary koszulek zawsze tak podajemy: szerokość pod pachami mierzona na płasko, długość na płasko mierzona od górnej krawędzi przy dekolcie do dolnego brzegu.
Ta elka będzie pasować na faceta o wzroście 1,7 m - 1,85 m, o masie 90-70 kg (niższy o większej masie, albo wyższy o niższej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:02, Nalfein napisał:

Czy jest jakiś problem z zamówieniem nr WQ01921108? Bulletstorma wysyłacie od poniedziałku,
a u mnie ciągle "oczekuje na dostępność".

Błąd systemu, powinnam widzieć Twoje zamówienie w oczekujących na dostępność produktów, a nie widziałam, bo po naszej stronie miało inny status. Gdybym je widziała w oczekujących, to bym zareagowała wcześniej.

Dopiero dzięki Twojemu postowi sprawdziłam teraz, dlaczego nie wyszło.
Miałeś w nim oprócz Bulletstorma też Batman Arkham Asylum (wydanie w Premium Games), a ta edycja się wyczerpała, ostatnio dostaliśmy z Cenegi premierowe wydanie w tej samej cenie.
Zamieniłam Ci teraz na premierówkę, wyjdzie jutro z dostawą na poniedziałek.
Możesz nie odbierać tego zamówienia, ja to zrozumiem, napisz do DOK, że chcesz zwrotu pieniędzy za całość z powodu wydłużenia terminu realizacji.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli jednak zdecydujesz się odebrać to zamówienie w poniedziałek, to dam Ci kod na 20 zł rabatu przy następnych zakupach - przypomnij mi się po odebraniu zamówienia od kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gram.pl będzie mieć w sprzedaży edycję kolekcjonerską RIFT?, edycja standard jest już dostępna ale brak jakichkolwiek informacji na temat edycji kolekcjonerskiej żeby ją zamówić. Jednakże w planie wydawniczy jest od 4 marca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:10, Jedimax napisał:

A jeśli zamówiłbym z odbiorem w jednym z waszych punktów to kiedy przesyłka byłaby do
odebrania?

Jeśli zamówiłbyś towar, który ma status "dostępny" (duża ilość / mała ilość; nie pre-order i nie "1-x" dni) za pobraniem do godziny 16:00, to w następnym dniu roboczym byłaby do odbioru.
Jeśli wybrałbyś opcję płatności przelewem szybkim (mTransfer, płacę z Inteligo itp.), to też byłaby na drugi dzień.
W przypadku płatności przelewem "ręcznym" czekamy na wpłynięcie pieniędzy do nas dłużej, max 1-2 dni (najdłużej idą przelewy pocztowe).
W przypadku płatności kartą kredytową - autoryzacja płatności trwa 2-20 h, czyli średni po 1-2 dniach od opłacenia zamówienia byłoby ono dostępne do odbioru (tylko dni robocze są brane pod uwagę, na sobotę/niedzielę nie wysyłamy towaru).
Reasumując: polecam pobranie. Koszt wysyłki do punktu odbioru to 3,99 zł, niezależnie od metody płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:11, Semerkhet napisał:

Czy gram.pl będzie mieć w sprzedaży edycję kolekcjonerską RIFT?, edycja standard jest
już dostępna ale brak jakichkolwiek informacji na temat edycji kolekcjonerskiej żeby
ją zamówić. Jednakże w planie wydawniczy jest od 4 marca ...

Niestety polski dystrybutor Rift nie otrzyma edycji kolekcjonerskiej, czyli tym samym nie będzie takiej edycji w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:44, Vantor_Zorin napisał:

> > I nie ma już szans na Signature Edition?
> Szansa będzie w okolicach premiery, kiedy klienci będą anulować zamówienia.
Daj znać gdy Będziesz coś wiedzieć:)

Złóż teraz zamówienie na zwykłą edycję, wyślij mi jego numer, to zamienię Ci na BSE.
Wybierz płatność za pobraniem, potwierdź je 7 dni przed wysyłką, obserwuj status zamówienia w pon-śr przed premierą.
Z doświadczenia wiem, że około 5% klientów anuluje zamówienia niezależnie od fajności wydania, więc na 99% się załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zamówienie oczywiście przyjmę, 1 tydzień mnie przecież nie zbawi, a rabat się zawsze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować