Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

10,000 BC - temat ogólny

10 postów w tym temacie

Krótki opis o czym film opowiada!

Były to czasy ludzi pierwotnych, czasy nieposkromionych zwierząt, gdy ziemię przemierzały potężne mamuty; czasy, w których rodziły się idee i wierzenia, które potem kształtowały całą ludzkość. Film "10 000 B.C." opowiada o młodym myśliwym (Steven Strait), który, próbując przeprowadzić wojowników przez bezkresną pustynię, musi stawić czoła tygrysom szablozębnym oraz innym prehistorycznym drapieżnikom. Jednocześnie odkrywa zaginioną cywilizację i spieszy na ratunek swej ukochanej (Camilla Belle), którą chce posiąść pewien nikczemny watażka.

Po wyjściu z seansu na prawdę byłem pod wrażeniem filmu, opowiada na prawdę niezła historię, wszyskto osadzone w świetnych realiach. Czego chcieć więcej? Jaka jest Wasza opinia i zdanie na temat tegoż filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:31, PRINCE JANEK napisał:

ciach


Jest dużo bitew ? Na zwiastunie widziałm jakies fajne mamuty :D I jak sie konczy , bo ma bilety do czerwac ważne i mógłby pojsć , ocen film w skali od 1 do 5

p.s

nie można by w temacie o filmach :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:34, Ryan Kam napisał:

Jest dużo bitew ? Na zwiastunie widziałm jakies fajne mamuty :D I jak sie konczy , bo
ma bilety do czerwac ważne i mógłby pojsć , ocen film w skali od 1 do 5

No bitew kilka jest ale nie są one w sumie takie istotne, jedno trzeba przyznać, niezłe są. Tsk 4,5, a nawet 5. Na tyle bym film ocenił. Mówię Ci idź ;)

Dnia 25.03.2008 o 16:34, Ryan Kam napisał:

nie można by w temacie o filmach :) ?

A bo ja wiem ;P Jakoś tak nie chcę się tam wplątywać i wolę tutaj o tym jedynym filmie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:37, PRINCE JANEK napisał:

ciach


pewnie, ze pojde :) Jakis film z wojna mnie zawsze ciekawił a takich mało , no chyba ze Rambo :)
A patrzac co tworcy stowrzyli przed tym filmem moża spodziewac sie czegos fajnego . W niedziele sie pójdzie

p.s

a te mamuty to takie jak by ,, czołgi " ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:46, Ryan Kam napisał:

pewnie, ze pojde :) Jakis film z wojna mnie zawsze ciekawił a takich mało

Taki wojenny to on do końca nie jest ale na prawdę warto.

Dnia 25.03.2008 o 16:46, Ryan Kam napisał:

A patrzac co tworcy stowrzyli przed tym filmem moża spodziewac sie czegos fajnego . W
niedziele sie pójdzie

No to idź, idź. Nie powinieneś żałować.

Dnia 25.03.2008 o 16:46, Ryan Kam napisał:

a te mamuty to takie jak by ,, czołgi " ? :)

No na tamte czasy to w sumie tak ;] Na prawdę potężnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:31, PRINCE JANEK napisał:

Krótki opis o czym film opowiada!

Były to czasy ludzi pierwotnych, czasy nieposkromionych zwierząt, gdy ziemię przemierzały
potężne mamuty; czasy, w których rodziły się idee i wierzenia, które potem kształtowały
całą ludzkość. Film "10 000 B.C." opowiada o młodym myśliwym (Steven Strait), który,
próbując przeprowadzić wojowników przez bezkresną pustynię, musi stawić czoła tygrysom
szablozębnym oraz innym prehistorycznym drapieżnikom. Jednocześnie odkrywa zaginioną
cywilizację i spieszy na ratunek swej ukochanej (Camilla Belle), którą chce posiąść pewien
nikczemny watażka.

Po wyjściu z seansu na prawdę byłem pod wrażeniem filmu, opowiada na prawdę niezła historię,
wszyskto osadzone w świetnych realiach. Czego chcieć więcej? Jaka jest Wasza opinia i
zdanie na temat tegoż filmu?

Jutro ide na niego ale nie jestem zprzekonany czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:59, MasterOfBlaster napisał:

Jutro ide na niego ale nie jestem zprzekonany czy warto....


Nie warto. Film kiepski niestety. Dobrych scen mamy raptem może z 4 - 5 i to krótkich. Przez resztę filmu, nudzi. Fabuła prosta jak drut i cholernie naginana. Niewarto, istnieje naprawdę sporo lepszych filmów tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 16:37, PRINCE JANEK napisał:

A bo ja wiem ;P Jakoś tak nie chcę się tam wplątywać i wolę tutaj o tym jedynym filmie
pogadać.


hmmm no tak pogadamy pogadamy a temat moze uschnąć na jakiś czas ... bo już się wyczerpią wszelkie mozliwości do opisania go heheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Film słaby ;/. Zapowiadał się niezły film a wyszło coś co ma tylko zachwycać grafiką komputerową i krajobrazami. Fabuła jest zbyt przewidywalna, aktorzy grają od niechcenia a scenariusz to całkowita porażka. Więcej poczytać możesz w

http://www.gram.pl/news_6wjlGu8_Poza_firewallem_filmy_recenzja_10_000_B_C.html

Ten temat bardziej pasuje -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35287 ;]
Cóż dla mnie to film by nie patrzeć ,że piramidy są w tym samym czasie co mamuty a by się odmóżdżyć oglądając bitwy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie flim mało się podobał. Jedyne co go może podratować to sceny bitew. Chociaż i one nic nie dają w porównaniu z kiepską resztą. Kiepską historią, kiepską grą aktorów, kiepskim wszystkim innym. Nie polecam. Lepsze od filmu IMO były reklamy przed seansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować