Zaloguj się, aby obserwować  
Kardimon

Piszcie co chcecie ( żeby mieć więcej postów )

20 postów w tym temacie

Bylo juz wiele spamerskich tematow ale to przebija wszystko!!! prosze o zamkniecie i wedlug mnie CO NAJMNIEJ degrad dla zalozyciela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:00, Jordan 87 napisał:

ergwgbetgh


Ty jesteś chyba jakiś nienormalny ... Czytałes regulamin ?? Spam Spam i jeszcze raz Spam.... Módl się do Boga aby Moderator był dla Ciebie łaskoawy

pozdrawiam Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zdziwiłem, że ten temat wciąż nie został zablokowany.. moderatorzy na świętach i od razu groza spamerska na forum.. Po takich akcjach najlepiej widać jacy są potrzebni..
Większość tych komentarzy co tu się pojawiły to w sumie też spam, bo ciężko inaczej ocenić coś takiego "SPAM,SPAM,SPAM,SPAM,SPAM - PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE JAK NAJPRĘDZEJ TEGO TEMATU!!!!!!!!!".. No więc najlepiej nawet krytykując takie trollowe działania nie używać podobnych metod.. No mam nadzieje, że sam nie zostanę przez ten post nazwany spamerem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ci więcej postów. Podniecasz sie jak ktoś odpisze na twojego posta??? To paranoja jakaś jest. Jak można być aż tak bezmyślnym że nie powiem głupim, żeby pisać posty z jakimś "ergwgbetgh"
BEZNADZIEJA. Co ty kolegów nie masz z którymi możesz se na GG pisać??? Tam możesz pisać co ci sie żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Jakieś problemy? Jak chcesz (to do autora tematu) mieć dużo postów to właź do normalnych tematów, w których konkretnie wypowiesz się tak jak trzeba... W ogóle nie wiem, po co mieć ogromną ilość postów, skoro 3/4 z nich to będą głupoty, jak np. ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:51, Kolumb95 napisał:

Co ty kolegów nie masz z którymi możesz se na GG pisać??? Tam możesz pisać
co ci sie żywnie podoba.


Myślę, że go już zablokowali wszyscy..


No, a takie spamowanie o danie mu degrada i zamknięcie tematu tylko przedłuży żywotność tematu o ile nie przyjdzie moderator.. A trollom najczęściej o to chodzi, aby wywołać burzę, nawet jak już potem na forum sie nie będą mogli pokazać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za temat? Łamie regulamin i jeszcze jak wspomnie sobie o pierwszych postach w tym temacie autora to śmiać mi się chce :D . Ja również zgłoszę ten temat moderatorowi, ażeby pokazać większy sprzeciw przeciwko takim spamerskim tematom.
!!!!! JEŻELI CZYTASZ TEN POST I WSZEDŁEŚ/-AŚ NA TEN TEMAT NIE KARM TROLLA! MODERATOR NIEDŁUGO ZROBI PORZĄDEK! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum obowiązuje regulamin, z którym powinieneś się zapoznać.

Szczególnie z

3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta

Jeśli przeczytałeś podstawowe zasady obowiązujące w serwisie gram.pl i zgadzasz się z nimi to znaczy, że jesteś na najlepszej drodze, by rozpocząć aktywne użytkowanie serwisu. Poświęć jeszcze chwilkę, aby zapoznać się z bardziej szczegółowymi zasadami poprawnego zachowania się w serwisie gram.pl.

FORUM:

Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:

Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
Nie dopisuj się do bezsensownego czy dublującego inny tematu.


Otrzymujesz ostrzeżenie. Jeśli nie wyciągniesz wniosków z tego ostrzeżenie dość szybko możesz zakończyć swoją bytność na gram.pl

Wszyscy, który dopisali się do tego tematu otrzymują ostrzeżenie. Ci który mieli wpisy -1. Następnym razem zastanówcie się nim naciśniecie na Dodaj post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować