Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Antologia Blizzard

48 postów w tym temacie

CD-Projekt odpowidział już w innym temacie:
>Antologia Blizzard zawiera gry tej firmy, a dodatek Hellfire wydawała Sierra. Dlatego też nie znalazł on się w tym >wspaniałym pakiecie:)
Więc na Hellfire nie mamy co liczyć. Zresztą jeśli kupię ten zestaw to bardziej dla Starcrafta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech! Szkoda, że gry w pakiecie nie są po polsku! Już tyle razy grałem w angielskie wersje, że ciekaw jestem jak CD Projekt poradziłby sobie z tłumaczeniem "obowiązkowych" gier firmy Blizzard... A i jestem również za tym, żeby Diablo: Hellfire był w zestawie (chociaż to nie gra Blizzard i wątpie, żeby dodatek mógł się pojawić w tym pakiecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WCII można było kupić w CD-Action
Diablo I kto w to jeszcze gra?
SC:BW do tej pory kosztował 5dych teraz 6 dych z bonusami (jak powyżej) myślę że CDP skończyły się kopie SC więc teraz zrobili ot taką niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:06, s2nto napisał:

WCII można było kupić w CD-Action
Diablo I kto w to jeszcze gra?
SC:BW do tej pory kosztował 5dych teraz 6 dych z bonusami
(jak powyżej) myślę że CDP skończyły się kopie SC więc teraz zrobili ot taką niespodzianke :)


CD Action kosztował 20z
Diablo I zobaczysz ile jeszcze osób będzie grało. Gwarantuję Ci to!
SC:BW zawsze będzie miało zejście niezależnie od ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:04, Słupek napisał:

CD-Projekt odpowidział już w innym temacie:
>Antologia Blizzard zawiera gry tej firmy, a dodatek Hellfire wydawała Sierra.
Dlatego też nie znalazł on się w tym >wspaniałym pakiecie:)
Więc na Hellfire nie mamy co liczyć. Zresztą jeśli kupię
ten zestaw to bardziej dla Starcrafta :D


Gdzie CD Projekt wypowiedział się o Hellfire? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:26, Słupek napisał:

DoomnY-> Jeśli nie wierzysz:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=351&tpage=1
W ósmym poście.


Kurcze! Bardzo, bardzo niedobrze ;( Niech nagną prawo i ukradną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:20, DoomnY napisał:

Gdyby to było legalne to bym Ci podał. Za software się płaci, a nie ściąga z sieci. Jeśli chcesz looknąć grę to zapraszam
do wypróbowania wersji demo ;)


Dzięki ale miałem kiedyś pełną wersję tej gry a pozatym nie pytałbym się o ściąganie tej gry gdybym mógł ją kupić. Kilkakrotnie gdy byłem w różnych hipermarketach szukałem tej gierki ale nigdy jej nie było a fanem kupowania w internecie nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto gra w Diablo 1 ? Oj wiele osob (w tym ja)... a jeszcze wiecej ktore nie graja, ale ciagle twierdza ze jesli chodzi o klimat i grywalnasc to jedynka bije o glowe D2, z ktorej blizz zrobil zwykla siekanine ... swietna co prawda, ale z nieco kiepskim klimatem ... gdyby nie rewelacyjny tryb multi na battlenecie umarl by diabelek 2 bardzo szybko ...
A tak btw ... przeszles D1 magiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w Diablo I gra jeszcze cała masa osób na battle.net. W ciągu dnia można tam napotkać całą masę osób, mimo, iż tak gra niedługo skończy swoje 10-te urodziny! Ta gra siępo prostu nie starzeje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:27, kNOT napisał:

Jeśli nadal chcesz być forumowiczem, to fanem ściągania gier z Internetu lepiej nie staraj się zostać...


Skąd wiesz kiedy ściągam gry z internetu? a pozatym nie musisz tak na mnie naskakiwać z powodu jednego postu. To było pytanie o stronę nawet gdybym wiedział o niej to nie jestem pewien czy bym tę grę ściągnął a forumowiczem chcę być więc myślę że takie sytuacje się nie powtórzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:44, Patryk R napisał:

> Jeśli nadal chcesz być forumowiczem, to fanem ściągania gier z Internetu lepiej nie staraj się zostać...

Skąd wiesz
kiedy ściągam gry z internetu? a pozatym nie musisz tak na mnie naskakiwać z powodu jednego postu. To było pytanie o stronę
nawet gdybym wiedział o niej to nie jestem pewien czy bym tę grę ściągnął a forumowiczem chcę być więc myślę że takie sytuacje
się nie powtórzą

To po co pytasz? Na wszelki wypadek? Jeśli nie mozesz JESZCZE dostać Starcrafta to poczekaj jeszcze to parę dni na wyjście Antologii. A o piraty radze pytać gdzie indziej, a najlepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Hellfire to jeden wielki... no każdy wie co. :] Tak się składa, że razu pewnego byłem bardzo zdesperowany i próbowałem załatwić sobie Hella wszelkimi sposobami. Kiedy mi się udało to... WIELKIE ROZCZAROWANIE. Dodatek jest niedopracowany. Razi nieprofesjonalizmem. Jest on z czasów kiedy Sierra nie przykładała się do jakości swoich gier. No to ufajcie tylko Blizzowi i CDP! Amen. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:48, Słupek napisał:

>
To po co pytasz? Na wszelki wypadek? Jeśli nie mozesz
JESZCZE dostać Starcrafta to poczekaj jeszcze to parę dni na wyjście Antologii. A o piraty radze pytać gdzie indziej, a
najlepiej wcale.


Jeżeli chcesz wiedzieć to w moich postach nie pisałem nic o kupowaniu piratów a tak wogóle to nigdy ich nie kupowałem i dalej nie mam zamiaru choćby były dużo tańsze od orginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:57, Patryk R napisał:

to w moich postach nie pisałem nic o kupowaniu piratów

Szukałeś namiary na plik do sciągnięcia. Starcraft jest produkcja całkowicie komercyjną i niedostępną legalnie w sieci ergo poszukiwałes wersji pirackiej. A to czy mialbyś ją ściągnąć, kupić, dostać, czy też zdobyć w jakikolwiek inny nielegalny sposów nie ma tu nic do rzeczy. Pirat to pirat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować