Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z jajami - ostatnia szansa na zgarnięcie sprzętu komputerowego!

70 postów w tym temacie

gram.pl

Świat się kończy. Wielkanoc 2008 była bielsza od ubiegłorocznego Bożego Narodzenia. Co nas jednak nie zabije, to nas wzmocni. A na pewno zahartuje. Wiosna rozkręca się powoli, lecz skutecznie, Wy natomiast macie ostatnią szansę na zgarnięcie jednego z dziesięciu zestawów sprzętu komputerowego!

Przeczytaj cały tekst "Gram z jajami - ostatnia szansa na zgarnięcie sprzętu komputerowego!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja się za robienie fotek zabieram jutro. Przynajmniej będzie zabawnie, wprawdzie nie jestem posiadaczem aparatu cyfrowego, a komórki z aparatem o rozdzielczości 0.9 mpx. Ale damy radę! Mam nadzieję, że gram mnie nie zabije jeśli poprawię w gimpie jakość zdjęcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że przypominacie o trwających konkursach, bo często zastępują je inne newsy i potem szok że nie wziąłem konkursu... kiedyś był ten pasek szary, dlaczego go zlikwidowalibyście?? bo go jakoś nie widzę, chyba że coś mam w ustawieniach nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już fotke wysłałem.
Wprawdzie tylko jedną, ale za to oryginalną :P
Cały czas jednak zastanawia mnie jak bedzie wyglądało to całe głosowanie... prac zapewne bedzie mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedno zdjęcie już gotowe, a na resztę nie mam pomysłów.
Jak do jutra nic nie wymyślę, to wysyłam to co mam i zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wezmę udziału - wygrają znani ze sporą ilością znajomych. Nie zdziwię się jak wśród finalistów będą Gramowicze Roku ;) No, ale też jestem ciekaw jak to będzie z tym ocenianiem skoro prac może być kilkaset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem moją pracę. Wprawdzie tylko jedną, ale wydaje mi się, że fajnie mi wyszło (odpukać).
Teraz tylko głosować, głosować i głosować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie niedługo wybieram się w plener, tak się składa że mieszkam tuż obok lasu i sztucznego zbiornika wodnego, więc zdobycie takiego zdjęcia nie powinno być problemem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem dwa zdjęcia... uf.. zdążyłem.
Szkoda, że chwilę po wysłaniu znajomy podsunął mi prześwietny pomysł, który zapewniłby mi 1 miejsce, i to bez przesady... Można to było dorobić np. gimpem... ale cóż, poszło, pozostaje czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować