Zaloguj się, aby obserwować  
Ranthar

Gothic 3: The Beginning

56 postów w tym temacie

Tą grę w ogóle da się przejść ?? Bo ja już Dusaro ubilem i dalej moge grać. Żadnych napisów czy filmiku nie bylo ;] ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:17, mlynar911 napisał:

Tą grę w ogóle da się przejść ?? Bo ja już Dusaro ubilem i dalej moge grać. Żadnych napisów
czy filmiku nie bylo ;] ocb?

Jeju, a co byś ty chciał?! :D Filmik i może jeszcze w dużej dokładności? Zakończeniem jest samo zabicie Dusaro, pojawienie się Buthomara, wyjaśnienie wszystkiego i pożegnaniu.
Poza tym, to jest na komórkę, więc jak się wszystkich questów nie zrobiło to można je później wykonać. Głupio by było, jakby nie dało się dalej grać. Właśnie to dodaje klimaciku w G3: TB. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:49, Kalejdoskop86 napisał:

Jeju, a co byś ty chciał?! :D Filmik i może jeszcze w dużej dokładności? Zakończeniem
jest samo zabicie Dusaro, pojawienie się Buthomara, wyjaśnienie wszystkiego i pożegnaniu.
Poza tym, to jest na komórkę, więc jak się wszystkich questów nie zrobiło to można je
później wykonać. Głupio by było, jakby nie dało się dalej grać. Właśnie to dodaje klimaciku
w G3: TB. :))

I co to tyle? Jakis krótki filmik mógłby byc albo jakieś napisy. A tak to lipa nie wiadomo co sie dzieje. 2 questy mi zostały i ich nie zrobie raczej. Mam max lvl 30 i super miecz i zbroje i oo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:07, mlynar911 napisał:

I co to tyle? Jakis krótki filmik mógłby byc albo jakieś napisy. A tak to lipa nie wiadomo
co sie dzieje. 2 questy mi zostały i ich nie zrobie raczej. Mam max lvl 30 i super miecz
i zbroje i oo ;d

Albo bug z tymi questami albo coś źle jest. :)
Jutro poszukam w ciałach zabitych bandytów itema dla Jesbara, bo jak dobrze pamiętam to właśnie bandyci mu ukradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odświeżanie starego tematu,ale mam pytanie.Otóż byłem już w klasztorze i gadałem z Cedric''iem,wracam do Kilbasa a tam dwóch bandytów... Z tym słabszym radzę sobie bez problemu,ale z tym drugim nie mogę sobie poradzić.Ja go nawet nie ranię,a on ma mnie na 4 ciosy.Moja postać ma 9 lvl... A może ja wcale nie mam z nim walczyć? Może mam robić coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:27, dominik713 napisał:

Sorry za odświeżanie starego tematu,ale mam pytanie.Otóż byłem już w klasztorze i gadałem
z Cedric''iem,wracam do Kilbasa a tam dwóch bandytów... Z tym słabszym radzę sobie bez
problemu,ale z tym drugim nie mogę sobie poradzić.Ja go nawet nie ranię,a on ma mnie
na 4 ciosy.Moja postać ma 9 lvl... A może ja wcale nie mam z nim walczyć? Może mam robić
coś innego?

Potrenuj, kup lepszy sprzęt. Dawaj w życie PN, jeżeli ciągle dawałeś w umiejętności bojowe, bo pomagają one, prawda, ale życia też trza mieć dużo. Kup porządny oręż, zbroję i powinieneś sobie poradzić. Na mapie głównej atakuj zwierzęta, sprzedawaj to co znajdziesz w nich i na terenie, w którym były, a złoto oczywiście zbieraj. ;)

No, mam nadzieję, że pomogłem, ale szkoda, że nie napisałeś pod kogo grasz, tj. łucznika, wojownika, maga a może hybrydę? :)

EDIT: Nie martw się, ten temat nie jest stary, więc nie odświeżyłeś go a jakiś duży sposób, tylko dałeś temat do dyskusji. Relax! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,trenuję,a najlepsze jest to,że tych słabych bandytów mam na 4 trafienia,a tym lepszym to ja ledwo ułamek odbieram.... A jaki Ty miałeś level gdy z nimi walczyłeś? Jaka zbroja i broń? Gram jako wojownik,walczę krótkim mieczem jednoręcznym i mam skórzaną zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:50, dominik713 napisał:

Dobra,trenuję,a najlepsze jest to,że tych słabych bandytów mam na 4 trafienia,a tym lepszym
to ja ledwo ułamek odbieram.... A jaki Ty miałeś level gdy z nimi walczyłeś? Jaka zbroja
i broń? Gram jako wojownik,walczę krótkim mieczem jednoręcznym i mam skórzaną zbroję.

Nie pamiętam, serio, ale jak potrenowałem to nie miałem problemów. :)
Uwierz mi, jak już zabijesz tych dwóch to tam, gdzie uwięzili Kilbasa (nie zdradzam szczegółów, aby nie psuć ci gry) będzie gorzej, polecam dużo kasy i bardzo dobry sprzęt. :)

btw. jak chcesz, to możesz odwiedzić mój temat z quizem o tej grze. Pierwsze pytanie jest proste, a ktoś musi quiz ruszyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:50, dominik713 napisał:

Dobra,trenuję,a najlepsze jest to,że tych słabych bandytów mam na 4 trafienia,a tym lepszym
to ja ledwo ułamek odbieram.... A jaki Ty miałeś level gdy z nimi walczyłeś? Jaka zbroja
i broń? Gram jako wojownik,walczę krótkim mieczem jednoręcznym i mam skórzaną zbroję.


ja tam teraz ostatnie co mi zostalo to odnalesc koszule jesbara lvl max 30

co do bandytow

Kup duzo miksturek i jak zabijesz lub zranisz to wychdoz z domku i sie lecz bo jak nie wyjdziesz z domkku to zanim sie ''zreperujesz'' to cie ubija, jak zabijesz wszystkie zwierzatka podczas walki to penetruj drzewa bo tam zazwyczaj sa super rzeczy i duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:54, dominik713 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie...
Gdzie mogę się nauczyć lepiej otwierać zamki?

Hmmm w grze chyba nie można tego się wyuczyć. Po prostu na czuja lecisz. Bo i tak jak zły kierunek wybierzesz to wytrych się złamie ;p Szukałem nauczyciela ale go nie znalazłem. wniosek umiejętność nie do wyuczenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nauczyciel. W Khorinis, w prawym górnym rogu miasta,tuż przy murze. Nazywa się Samel i dodatkowo jeśli uwolnisz jego kumpla z więzienia będzie Cię uczył za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:48, mati285 napisał:

Jest nauczyciel. W Khorinis, w prawym górnym rogu miasta,tuż przy murze. Nazywa się Samel
i dodatkowo jeśli uwolnisz jego kumpla z więzienia będzie Cię uczył za darmo.

tak?! ho ho zaraz sprawdzę ;p jeżeli tak to ta gra mnie zadziwia ;p

EDIT:
Hehe racja jest tam ten koleś ;p to może wiesz gdzie jest koszula Jensbara i brat Taklara? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:59, mlynar911 napisał:

EDIT:
Hehe racja jest tam ten koleś ;p to może wiesz gdzie jest koszula Jensbara i brat Taklara?
;p

Taklara czy Teakila? Jeżeli chodzi o tego drugiego to sam obecnie poszukuje jego brata,a koszuli też jeszcze nie znalazłem. Jest tutaj jakiś dobry sposób na szybkie wzbogacenie się? Bo na razie to u mnie krucho z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:20, mati285 napisał:

Taklara czy Teakila? Jeżeli chodzi o tego drugiego to sam obecnie poszukuje jego brata,a
koszuli też jeszcze nie znalazłem. Jest tutaj jakiś dobry sposób na szybkie wzbogacenie
się? Bo na razie to u mnie krucho z kasą.

Chodzić, zabijać sprzedawać co niepotrzebne ;p zależy od tego jaki masz lvl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie jest brat Tealika,a właściwie... jego zwłoki..Wystarczy,że wychodząc z gospodarstwa Teakila pójdziesz w dół i wejdziesz do jaskini z wargami.Tam jest kościotrup przy którym jest naszyjnik jego brata.Potem wróć do Teakila i opowiedz mu o sprawie.Możesz mu oddać naszyjnik ale nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 15:31, dominik713 napisał:

Ja wiem gdzie jest brat Tealika,a właściwie... jego zwłoki..Wystarczy,że wychodząc z
gospodarstwa Teakila pójdziesz w dół i wejdziesz do jaskini z wargami.Tam jest kościotrup
przy którym jest naszyjnik jego brata.Potem wróć do Teakila i opowiedz mu o sprawie.Możesz
mu oddać naszyjnik ale nie musisz.

Ah! To ja je ciągle widziałem i naszyjnik chyba też. :)

btw. jest nowa wersja tej gry. Kolega mi pokazał, bo niedawno zaczął przygodę z nią. Nowe battlegroundy, złodziejstwo, kapliczki, więcej ludzi w mieście. Ech, a ja mam na komórce tę starą, ale cóż, nowej ściągać nie będę, bo przeszedłem już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:26, albinskia napisał:

Mam głupie pytanie: Jak można sie uzdrowić nie korzystając z mikstur lub pokarmów ??
xD

Jest chyba runa uzdrawiajaca. Ale nie jestem pewny ;] Innego sposobu nie znam. Chyba ,ze czekanie. Chociaz to dlugo trwa i jest irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gothica 3 na komórki to mam...jednak na mojej N72 jakoś za płynnie nie chodzi :(
A szkoda bo gierka fajna i nawet po polsku :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować