Zaloguj się, aby obserwować  
Ranthar

Gothic 3: The Beginning

56 postów w tym temacie

Ej wszedłem, do tego bractwa pogadałem z tym kolesiem na C ( nie pamiętam imienia) i mówi, że mam poszukac Kilbasa. Idę do domu Kilbasa,a tam są bandyci ! sąsilni nie mogę ich pokonac, wiec co mam robic ? a kilbasa i tak tam nie ma.
p.s gra mi chodzi bardzo dobrze :) zero scinek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem. Oni mnie na hita biorą. Może trzeba uciec tak jak od orków w pierwszej świątyni ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:09, albinskia napisał:

Ja też mam ten problem. Oni mnie na hita biorą. Może trzeba uciec tak jak od orków w
pierwszej świątyni ?

Pozdrawiam.


Próbowałem, to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gorszy problem. Gdy włączę Gothic 3: The Beginning gra zawiesza się po ok. 5 minutach sprawdzania opcji lub 2 minutach gry. Nie zdążyłem nawet wyjść z własnego domku. Najpierw gra tnie się jak Gothic 3 na kompie z 2004 roku, a później zacina się na dobre. Gram na Nokii 6630, gra zainstalowana na karcie pamięci 1GB, na telefonie wolna pamięć wynosi 800-900 KB. Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam ,że ten główny boss był jakoś spokrewniony z Xardasem. Może ktoś wie jakie to było dokładniej pokrewieństwo ??

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 01:43, albinskia napisał:

pamiętam ,że ten główny boss był jakoś spokrewniony z Xardasem. Może ktoś wie jakie to
było dokładniej pokrewieństwo ??

Pozdrawiam.


Nie pamiętam dokładnie ale Xardas był chyba jego synem albo na odwrót ale stawiam na to pierwsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 09:14, mouhhg napisał:

Ja mam taki problem :Nie mogę znaleźć siostry Idry . Pomoże mi ktoś ?


Gadałeś już z tymi ziomami z Zakonu? Jeden cie wyśle z czymś do obozu, gdzie ona jest trzymana... strażnik, który cie tam zaprowadzi czeka na prawo od domu Idry. Zagaj do niego i pojdziecie do tego obozu... zarąb strażników i uwolnij dziewczynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:52, hunter22 napisał:

> Ja mam taki problem :Nie mogę znaleźć siostry Idry . Pomoże mi ktoś ?

Gadałeś już z tymi ziomami z Zakonu? Jeden cie wyśle z czymś do obozu, gdzie ona jest
trzymana... strażnik, który cie tam zaprowadzi czeka na prawo od domu Idry. Zagaj do
niego i pojdziecie do tego obozu... zarąb strażników i uwolnij dziewczynę :P

Wielkie dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odświeżanie starego tematu, ale też mam problem z siostrą idry nie wiem kogo w zakonie mam o nia zapytać czy coś w tym rodzaju, bo jest tam taki kolo tyle ze jakiś opijany i co do niego podejde to mogę mówić do niego tylko coś takiego "Dobrze może później".

Co z tym zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

> Ja wiem gdzie jest brat Tealika,a właściwie... jego zwłoki..Wystarczy,że wychodząc
z
> gospodarstwa Teakila pójdziesz w dół i wejdziesz do jaskini z wargami.Tam jest kościotrup

> przy którym jest naszyjnik jego brata.Potem wróć do Teakila i opowiedz mu o sprawie.Możesz

> mu oddać naszyjnik ale nie musisz.
Ah! To ja je ciągle widziałem i naszyjnik chyba też. :)

> btw. jest nowa wersja tej gry. Kolega mi pokazał, bo niedawno zaczął przygodę z nią.

Dnia 18.06.2008 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

Nowe battlegroundy, złodziejstwo, kapliczki, więcej ludzi w mieście. Ech, a ja mam na
komórce tę starą, ale cóż, nowej ściągać nie będę, bo przeszedłem już. :D



Mam pytanie co o za nowa wersja jak byś mugł podać stronę z opisem albo coś był bym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem znajalzłem ta sisostre Idry i gdy wrocięłm do neigo do domu to on wyszedł a ja zostałem i zamkną drzwi co zrobic jak je otworzyc zeby wydostac sie z jego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 16:44, kot1604 napisał:

> btw. jest nowa wersja tej gry. Kolega mi pokazał, bo niedawno zaczął przygodę
z nią.
> Nowe battlegroundy, złodziejstwo, kapliczki, więcej ludzi w mieście.


Mimo że post z przed ponad dwóch lat to mnie tym zaintrygowałeś. Potwierdzi to ktoś? Rozwiązali problem z koszulą Jespara?

Jest jakiś emulator JAVA na Androida? Bo w sumie kupiłbym tą nową wersję na jakimś serwisie "growym" i ją przetestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować