Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Taa, trzeba se znaleźć inny temat...to może potypujemy co zmienią w wersji PC? :D

-Pewnie poprawią framerate
-Bugi z niedoczytującymi się teksturami
-może jakaś nowa broń? Coś jak w VC w wersji na Ps2 gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:51, SoriusH napisał:

Oni powiedzieli, że wersje będą identyczne. Jedyne co ulegnie zmianie to multi.

nie boj nie boj, PC i tak dostanie lepszy produkt (lepszy framerate, wieksze rozdzielczosci, mniej bugow...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby przypadkiem jakiejs sporej obsuwy nie bylo i zeby nie okazalo sie ze gre bedzie nam dane pograc gdzies na wiosne. bo ta data premiery jakos podejrzanie niedługo nastanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:17, Modok napisał:

Mylisz się przecież gra jest już gotowa zostało tylko podrasowanie multiplayer,usunąć
bugi itd.

A gdzie słownik?



mam nadzieje, że się mylę. a słownik tam gdzie zawsze, na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* chce pewnie wydać GTA4 na PC przed świętami więc dużej obsuwy nie powinno być choć trzeba założyć dla własnego zdrowia psychicznego że jeszcze z 2 tygodnie puźniej możemy grę dostać (poza tym nie ma daty premiery w Polsce a w Europie... co jak wiadomo czasem robi znaczna różnicę:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa z pewnością znasz.

Przecież wyraźnie R* mówi:
Jak podają zagraniczne serwisy informacyjne wersja na komputery ma być identyczna do tej z konsol Tak było w newsie.

Więc nie mów nikomu o słowniku bo z czytaniem u ciebie też ciężko.

Aha pozwól że zacytuję twoją wypowiedź : I się nie kłuć do wersja PC będzie z lepszą grafiką. A co z tobą bracie?

PC będzie miała tylko lepsza rozdzielczość. Aaa no i podrasowany tryb multi żeby już nikt się nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będzie lepsza, bo mają więcej czasu na dopracowanie.

PS: Żeby ktoś nie myślał, że jestem fanboyem konsol (konsoli nie posiadam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:10, Farmerus napisał:

> Dlaczego sie na to dajecie nabrać?

Stawiam kolejkę, że gdyby nie poprzednicy nawet byś sam tego nie zauważył... Pomijam
już fakt, że wcale nie powiedziałem, że ta okładka to prawda ale trzeba po kimś pojechać
niż mu wytłumaczyć bo się jest madafaka, nie?

To sie zdziwisz nie znasz mnie,i już mnie oceniasz a ja bym sie założył że nie gdyby nie ja,to byś nie wiedział gdzie jest spacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"że nie gdyby nie ja" I wszystko jasne...


Gdyby nie ty nie wiedział bym gdzie jest spacja? Jakoś nie przypominasz mojej siostry, ani matki, ani nawet ojca, więc nie wiem jaka twoja zasługa w tym, że jednak wiem, gdzie znajduje się spacja. Jeżeli masz jakieś nieocenione zasługi w moim rozwoju to mi powiedz, bo może Cię nie pamiętam a tak bardzo bluźnie, nie mniej jednak zaręczam ci, że z tobą czy bez, znam rozkład znaków i klawiszy na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak gra jest konwertowana z konsoli na PC to zmieniają sterowanie i zwiększają rozdzielczość tekstur (na konsolach są skompresowane) ale w tym wypadku R* obiecał również poprawiony MP więc chyba by nie żartowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:40, Farmerus napisał:

"że nie gdyby nie ja" I wszystko jasne...


Gdyby nie ty nie wiedział bym gdzie jest spacja? Jakoś nie przypominasz mojej siostry,
ani matki, ani nawet ojca, więc nie wiem jaka twoja zasługa w tym, że jednak wiem, gdzie
znajduje się spacja. Jeżeli masz jakieś nieocenione zasługi w moim rozwoju to mi powiedz,
bo może Cię nie pamiętam a tak bardzo bluźnie, nie mniej jednak zaręczam ci, że z tobą
czy bez, znam rozkład znaków i klawiszy na klawiaturze.

Bardzo ci dziękuje za niepotrzebne wyjaśnienie,jestem ci wdzięczny że mi to wbiłeś do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:47, Crew 900 napisał:

Oni nic nie poprawią , po prostu zrobią kontrolowanie pod klawiaturę i myszkę i to wszystko
z ich strony

Wszystko jest możliwe gra może być lepsza w wersji na Pc niż na konsole , nie sądzę aby producenci Gta IV zlekceważyli graczy którzy będą grali w tą grę na Pc i dadzą naprawdę znakomitą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować