Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 20:14, Falconer napisał:

Przynajmniej konsolowcy ciężko zapracowali i kupili grę, a nie ściągają je z internetu,
tak jak większość posiadaczy PC...

No rzeczywiście. Widać tu mnóstwo ciężkiej pracy... ale marketingowców (nie mówiąc o tym budżecie na promocję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hę?? czy Polska to tak ciemny kraj że nie wie że na konsolach piractwo ISTNIEJE!!! (no poza PS3 którego jeszcze nie złamano ale z nim problemy mają również programiści piszący gry;P)

PS; rozpoczynanie dyskusji gdzie piractwo jest większe jest bezcelowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:14, Falconer napisał:

Przynajmniej konsolowcy ciężko zapracowali i kupili grę, a nie ściągają je z internetu,
tak jak większość posiadaczy PC...


Ależ oczywiście - Xbox 360 i PlayStation 3 to platformy, na których piractwo jest praktycznie zerowe...

Wiesz co? Większość konsolowców nie zapracowała na gry, a zrobili to ich rodzice ;). Piractwo na Xboksie istnieje i coraz bardziej się rozszerza. Nie chcę tu znowuż wymieniać moich znajomych, którzy pirackie kopie gier na tą konsolę posiadają... To samo tyczy się PS3 - w teorii niemożliwa do złamania. W praktyce jest jednak inaczej - wystarczy dobrze poszperać w internecie, a znajdzie się sposób na uruchomienie gry z ''kopii zapasowej''. Wycieranie tyłka piractwem na PC nic nie da panie fanboju...

Co do Twojego, edytowanego w Paincie (tudzież Gimpie) obrazka - płacz po stracie ukochanego exclusive''a? Wybacz, ale każdy chcę jak najwięcej zarobić, dlatego też coraz więcej gier jest multiplatformowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo że jestem fanbojem PC zarzucę Ci pomyłkę; z tego co mi wiadomo piractwo na PS3 nie istnieje ponieważ nie złamano jeszcze jej zabezpieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pirackie kopie to chyba każdy ma tylko jako ciekawostkę, przecież zabawa z płytami BR jest nadal bardzo nieopłacalna, nie praw głupot chłopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na PC będzie troche lepsza od tej konsolowej , czytałem że ma być lepszy multiplayer bo ten z konsoli imo jest dla mnie bardzo nudny , zastanawia mnie również czy na PC będzie można włączyć migacze ( wiem , wiem bez użyteczna opcja ale było by ciekawiej i realistycznej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko jakoś do tego czasu żaden developer ani nikt inny nie skarżył się że na konsolach jest duże piractwo.
Widać że jednak jest małe bo żadnemu wydawcy to nie przeszkadza bo jest niezauważalne.

A Capcom już się skarżył co do piractwa na PC. Ile cały świat stracił przez piractwo w 2007 roku? AŻ 48 miliardów dolarów. I to dotyczy samego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:46, Meykan napisał:

Taa tylko jakoś do tego czasu żaden developer ani nikt inny nie skarżył się że na konsolach
jest duże piractwo.

Bo ktoś do cholery musi być tego ofiarą, nieprawdaż? Piractwo to plaga - uwierz mi, gdyby sytuacja teraz się odwróciła (byłby mniejszy popyt na lekkie gry, a piractwo niszczyło rynek konsolowy, oczywiście hipotetycznie) konsole znajdowałyby się w takiej samej sytuacji. A Twoje szczęście, że rak piractwa wyniszcza rynek PeCetowy, Bogu dziękuj ;).

Dnia 08.08.2008 o 22:46, Meykan napisał:

Widać że jednak jest małe bo żadnemu wydawcy to nie przeszkadza bo jest niezauważalne.

Wziąłeś pod uwagę wiek konsol nowej generacji? Ta najstarsza (Xbox 360) ma jeno 3 lata. PS3 jest niewiele młodszy. Mam porównać do nich PeCety, które żyją do dziś, pomimo piractwa i innych nieszczęść?

Dnia 08.08.2008 o 22:46, Meykan napisał:

A Capcom już się skarżył co do piractwa na PC. Ile cały świat stracił przez piractwo
w 2007 roku? AŻ 48 miliardów dolarów. I to dotyczy samego PC.

A bo Capcom był jedyny... Przez tych cholernych piratów nie mamy już na wyłączność gier od Crytek''a (pozostała trylogia Crysis''a), zbankrutował Interplay (co to za firma? Dzięki niemu dziś możecie się cieszyć Fallout''owi 3, który został zbrukany przez Bethesdę) i inne mniej lub bardziej znane firmy. Poza tym narzekań Capcomu nie rozumiem - DMC4 do gra czysto konsolowa, więc konsolowcy są ich targetem. PeCetowcy do takich ''ustrojstw'' nie są przyzwyczajeni, więc i podchodzą do tej gierki jak do jeża, co później widać po sprzedaży (czy może raczej liczbie ściągnięć na mininovie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy jesteście aby nienormalni? Co 3-4 posty zaczyna się kolejna mini-wojna PC vs. konsola. Dla mnie lampka alarmowa zapala się w momencie gdy w poście czytam, "ilość ściągnięć na torencie", "a niech się cieszą" lub "a my mamy fajne celowanie a wy nie" przecież od razu widać, że człowiek ten nie podaje argumentów by pokazać wyższość swojej platformy (co uważam za bezsensowne ale to inna sprawa...) tylko po to by dokopać drugiemu. I do sytuacji wkracza ofiara (losu?), która nabiera się na te argumenty a kończy się na pierdołach typu siedzenie na fotelu czy krześle...to się naprawdę trzeba postukać w główkę żeby licytować się o takie pierdoły. Ten topic ma 56 stron a założę się, że gdyby nie te chore wojny miałby góra 30. Wiecie jakie to irytujące gdy człowiek przychodzi i chcę znaleźć jakąś ciekawą wypowiedź a widzi tylko userów, którzy pierniczą głupoty typu "moja racja jest najmojsza", "a u nas biją murzynów". Już chyba wolę jak dzieci NEO podają swoje konfingi z pytaniem "czy mi pujdzie?111!" niż czytać teksty powielane co drugą stronę i te same argumenty...

Ale w sumie mam rozwiązanie, jeden bierze konsolę, drugi PC i rzucacie nimi na odległość, później w górę a na końcu bijecie się nimi po głowach, naprawdę, i wy wreszcie uzyskacie zwycięzce i my będziemy mieli od was spokój na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:04, Farmerus napisał:

Ludzie, czy wy jesteście aby nienormalni? Co 3-4 posty zaczyna się kolejna mini-wojna
PC vs. konsola. Dla mnie lampka alarmowa zapala się w momencie gdy w poście czytam, "ilość
ściągnięć na torencie", "a niech się cieszą" lub "a my mamy fajne celowanie a wy nie"
przecież od razu widać, że człowiek ten nie podaje argumentów by pokazać wyższość swojej
platformy (co uważam za bezsensowne ale to inna sprawa...) tylko po to by dokopać drugiemu.
I do sytuacji wkracza ofiara (losu?), która nabiera się na te argumenty a kończy się
na pierdołach typu siedzenie na fotelu czy krześle...to się naprawdę trzeba postukać
w główkę żeby licytować się o takie pierdoły. Ten topic ma 56 stron a założę się, że
gdyby nie te chore wojny miałby góra 30. Wiecie jakie to irytujące gdy człowiek przychodzi
i chcę znaleźć jakąś ciekawą wypowiedź a widzi tylko userów, którzy pierniczą głupoty
typu "moja racja jest najmojsza", "a u nas biją murzynów". Już chyba wolę jak dzieci
NEO podają swoje konfingi z pytaniem "czy mi pujdzie?111!" niż czytać teksty powielane
co drugą stronę i te same argumenty...

Ale w sumie mam rozwiązanie, jeden bierze konsolę, drugi PC i rzucacie nimi na odległość,
później w górę a na końcu bijecie się nimi po głowach, naprawdę, i wy wreszcie uzyskacie
zwycięzce i my będziemy mieli od was spokój na jakiś czas.


Wojna...wojna po między użytkownikami różnych platform nigdy się skończy. Znajdzie się jeden który napisze coś obraźliwego na drugiego a do nich dołączą kolejni. To się nie zmieni ani nie skończy ;) War...war never changes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

święta racja...

Wcześniej oglądałem jedynie "skriny" z GTA4 i poczytałem o nim m.in. w CDA i założyłem że jest to gra świetna (co nie moglo być złym założeniem;P) ale gdy zobaczyłem video-recenzję wersji konsolowej na GT stwierdziłem że ta gra jest nie tylko świetna ale wręcz boska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:46, player000 napisał:

święta racja...

Wcześniej oglądałem jedynie "skriny" z GTA4 i poczytałem o nim m.in. w CDA i założyłem
że jest to gra świetna (co nie moglo być złym założeniem;P) ale gdy zobaczyłem video-recenzję
wersji konsolowej na GT stwierdziłem że ta gra jest nie tylko świetna ale wręcz boska!!

Miałem bardzo podobnie, ostatnio taka moda na poprawienie tego co dobre, a jak już sie coś zmieni to przeważnie nie spodoba się odbiorcom, byłem pełen obaw, ale po zobaczeniu pierwszych gameplay, nawet tych przedpremierowych, od piratów byłem zachwycony. Teraz prawie codziennie szukam jakichś fajnych filmów z GTA IV bo tak bardzo nie mogę się doczekać tej gry, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że znam tylko jedną osobę z next-genem, ale o zgrozo, on nie lubi GTA : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie grę na jejj platformę i przychodź do nie pograć;P (żart)
ja gameplay''ów nie oglądam bo bym się tak nakręcił żeby mnie w środku skręcało z niecierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:06, Modok napisał:

Coś takiego znalazłem.

Moim zdaniem wymagania będą mniej więcej takie jak na screenie.


Też tak sądzę. Takie wymagania są wysoce prawdopodobne. Nawet, jeśli będą inne, na pewno bardzo zbliżone do tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:06, Modok napisał:

Coś takiego znalazłem.

Moim zdaniem wymagania będą mniej więcej takie jak na screenie.


Oby te wymagania okazały się prawdziwe. W sumie wydają się całkiem realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:06, Modok napisał:

Coś takiego znalazłem.

Moim zdaniem wymagania będą mniej więcej takie jak na screenie.


też bym chciał aby takie były:)Ale zaintrygowała mnie ostatnia częśc tabelki z racji tego ze nie znam Nimieckiego i mam pytanie,czemu tam zostało wymienionych tylko część kart graficznych?Czy to tylko te obsługiwane czy jak?Sry. za banał ale nie znam tego jezyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować