Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Wrzucam panowie trzy screeny z gry, starałem się zrobić w różnych miejscach, abyście mogli zobaczyć jak to wygląda. Jeżeli miałbym jakąś opcję, której wyłączenie mogłoby poprawić jeszcze grę to byłbym wdzięczny, ale sądzę, że i tak nie jest źle. Nie wiem jak wy będziecie uważać. Ewentualnie mogę jeszcze przesłać potem screena z ustawieniami.

20081204204842

20081204204906

20081204204926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:47, Ecko09 napisał:

> > > Trzeba mieć SP3? A nie dałoby się pokombinować w rejestrze, albo coś,
żeby
> ruszyło
> > na
> > > SP2?:P Bo mi żal sobie system niszczyć...Co do rozdzielczości, to może
na mniejszej
>
> > ruszy
> > > na maks?
> >
> > 1. Był ktoś co próbował coś w rejestrze robić, ale to nic nie dało. Musisz
mieć
> sP3
> > 2. SP3 nic nie niszczy. Jest dobry, ja z niego korzystam i nie mam na co narzekać.

>
>
> Nie mów, że dobry bo miałem i tylko same problemy...miesza w plikach i spowalnia
system.
>

Widocznie miałeś pecha ;P Mi nic nie namieszał i nic nie spowolnił.



Heh, pecha...Nawrzucał mi mnóstwo nowych plików do systemu np. do Prefetcha, przez co komp wolniej chodził. Nie było to na tym, którego wcześniej części wymieniłem tylko na starym laptopie który miał 1GB Ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:47, Ecko09 napisał:


Trzeba coś zrobić bo tu się pomoc techniczna robi:) tak jak ten u góry pisze mu człowiek że GTA IV ma problem z RADEONAMI a on jak to?? to jest jakaś różnica między ATI a NVIDIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:49, master94gt napisał:

Czy na tym dobrze pójdzie? Dobra karta?? Wychodzi na to że 3850


obecnie na low będzie się ciąć, po patchu na low powinno jako tako chodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:44, Vanmati napisał:

Ściągnij GPU-z i tak się dowiesz 428 to bardzo dużo i tylko nowe karty je mają ,zazwyczaj
radki :D

@Douzi

Mam tą samą co ty tylko że podkręconą i ma 146 Gflopów,nie zależy mi na super grafie...ale
żeby tylko mi sie nie ścinało...



A czy mógłbyś mi powiedzieć jak ją podkręciłeś to znaczy przy użyciu jakiego programu i do jakich ustawień doszedłeś. Nie znam się jakoś specjalnie akurat na podkręcaniu, ale może dzięki twojej pomocy również udało by mi się nie co polepszyć wydajność, bo przecież 30 gflopów to jeżeli się nie mylę trochę na korzyść jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:49, Douzi napisał:

Wrzucam panowie trzy screeny z gry, starałem się zrobić w różnych miejscach, abyście
mogli zobaczyć jak to wygląda. Jeżeli miałbym jakąś opcję, której wyłączenie mogłoby
poprawić jeszcze grę to byłbym wdzięczny, ale sądzę, że i tak nie jest źle. Nie wiem
jak wy będziecie uważać. Ewentualnie mogę jeszcze przesłać potem screena z ustawieniami.

przyślij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ewentualnie mogę jeszcze przesłać potem screena z ustawieniami.

bylo by bardzo milo :) widze ze rozdzialka to 800x600, na wiekszej nie ruszy ? (np. 1024x768) ?

na tej grafice mozesz wlaczyc blur ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:50, filip1-1 napisał:

>
Trzeba coś zrobić bo tu się pomoc techniczna robi:) tak jak ten u góry pisze mu człowiek
że GTA IV ma problem z RADEONAMI a on jak to?? to jest jakaś różnica między ATI a NVIDIA??


Jak już pisałem. Gra ma problemy z radeonami, przez co na radeonach gorzej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:51, RavenSoul napisał:

> Czy na tym dobrze pójdzie? Dobra karta?? Wychodzi na to że 3850

obecnie na low będzie się ciąć, po patchu na low powinno jako tako chodzić....

czyli nawet po patchu nie zagram nawet na medium?? OMFG!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:53, Ecko09 napisał:

> >
> Trzeba coś zrobić bo tu się pomoc techniczna robi:) tak jak ten u góry pisze mu
człowiek
> że GTA IV ma problem z RADEONAMI a on jak to?? to jest jakaś różnica między ATI
a NVIDIA??

Jak już pisałem. Gra ma problemy z radeonami, przez co na radeonach gorzej chodzi.

Ja to wiem:) ale inni nie choć było pisanie 100000 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:54, master94gt napisał:

> > Czy na tym dobrze pójdzie? Dobra karta?? Wychodzi na to że 3850
>
> obecnie na low będzie się ciąć, po patchu na low powinno jako tako chodzić....
czyli nawet po patchu nie zagram nawet na medium?? OMFG!!


E tam. Moim zdaniem po patchu powinno dać się grać na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:54, master94gt napisał:

> > Czy na tym dobrze pójdzie? Dobra karta?? Wychodzi na to że 3850
>
> obecnie na low będzie się ciąć, po patchu na low powinno jako tako chodzić....
czyli nawet po patchu nie zagram nawet na medium?? OMFG!!


Zależy od patcha, jak zoptymalizują porządnie to i na medium może Ci smigać... to się dopiero okaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:50, filip1-1 napisał:

>
Trzeba coś zrobić bo tu się pomoc techniczna robi:) tak jak ten u góry pisze mu człowiek
że GTA IV ma problem z RADEONAMI a on jak to?? to jest jakaś różnica między ATI a NVIDIA??


Różnica...to karta graficzna i to karta graficzna. Działa na tej samej zasadzie. Poza tym dlaczego zawsze z NVIDIĄ gry najlepiej "współpracują"...-_- Chociaż Radeon wcale nie jest gorszy, a nawet w niektórych przypadkach lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:57, Midnight16 napisał:

> >
> Trzeba coś zrobić bo tu się pomoc techniczna robi:) tak jak ten u góry pisze mu
człowiek
> że GTA IV ma problem z RADEONAMI a on jak to?? to jest jakaś różnica między ATI
a NVIDIA??

Różnica...to karta graficzna i to karta graficzna. Działa na tej samej zasadzie. Poza
tym dlaczego zawsze z NVIDIĄ gry najlepiej "współpracują"...-_- Chociaż Radeon wcale
nie jest gorszy, a nawet w niektórych przypadkach lepszy.

Brawo ale nie jest lepszy w przypadku GTA IV R* napisał wczoraj wiadomość ( jest bodajże na www.gry-online.pl ) że nie ma na świecie komputera który pociągnie GTA IV w wysokiej rozdzielczości na max detalach więc się pogódź z tym że twój super komp tego nie ruszy przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować