Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 18:34, ślimok1 napisał:

Tak jak wczoraj pisałem. Edycja wysyłana wczoraj przez sklep gram.pl jest w PEŁNI
ANGIELSKA (z angielską instrukcją, poradnikiem, mapą).

Oo jakaś nowa edycja widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:13, filip1-1 napisał:

> Powiem tak... Kupiłek GTA IV (oczywiście nie w gram.pl bo bym się nie doczekał)
i powiem
> jedno... SUPER!! Grafika nie najlepsza ale ten klimacik ;] U mnie chodzi płynnie.
Ustawienia
> macie w screenach... Oto linki do nich:
> http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0dc1cd23f6e4a096e018957e11891aa0a03b1273.png

> http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/93cbf36ebf599d9150b7e144393aa7f54fdec2c5.png

podkręcałeś procka do tej gry??

Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:42, 0HoMicide0 napisał:

Jeśli mogę normalnie grać w GTA i i savy się zapisują, to znaczy, że wszystko jest ok?
gra nie wygaśnie mi po 30dniach?


Nie, nie wygaśnie:) Graj spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:37, madfrog napisał:

> > Powiem tak... Kupiłek GTA IV (oczywiście nie w gram.pl bo bym się nie doczekał)

> i powiem
> > jedno... SUPER!! Grafika nie najlepsza ale ten klimacik ;] U mnie chodzi płynnie.

> Ustawienia
> > macie w screenach... Oto linki do nich:
> > http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0dc1cd23f6e4a096e018957e11891aa0a03b1273.png

>
> > http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/93cbf36ebf599d9150b7e144393aa7f54fdec2c5.png

>
> podkręcałeś procka do tej gry??
Nie...

sorry e taki upierdliwy jestem nic nie podkręcałeś ?? bo planuje zakup kompa tylko z c2d e8400 3,0Ghz fabrycznie podkręcony ale chyba przerzucę się na quad q9550 2,83 Ghz.
a tu reszta kompa ( nowego )

Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 800MHz CL4-4-4-12 DHX Technology
Intel Core2 Quad Q9550 2,83 GHz (S775/45nm)
GeForce GTX 260 896MB (PCI-E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filip. nie ma procesorów fabrycznie podkręconych.
chyba, że kupujesz zestaw płyta główna + procesor, i ktoś w sklepie ci go podkręci. Ale to nie jest dobre rozwiązanie, bo w każdej chwili może sie zdarzyć, że bios trzeba będzie zresetować i masz już po "fabrycznym podkręceniu"

OC robisz sam.

a w ogóle, kup tańszy ram i dorzuć do grafiki (najtańszy gtx 280)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze raz o wytłumaczenie mi jak najszybciej aktywować tą grę tylko na SINGLA.
Bo właśnie zainstalowałem i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:54, masterkilim napisał:

filip. nie ma procesorów fabrycznie podkręconych.
chyba, że kupujesz zestaw płyta główna + procesor, i ktoś w sklepie ci go podkręci. Ale
to nie jest dobre rozwiązanie, bo w każdej chwili może sie zdarzyć, że bios trzeba będzie
zresetować i masz już po "fabrycznym podkręceniu"

OC robisz sam.

a w ogóle, kup tańszy ram i dorzuć do grafiki (najtańszy gtx 280)

nie mogę dorzucić do grafiki bo mam monitor 17 cali:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:03, filip1-1 napisał:

> filip. nie ma procesorów fabrycznie podkręconych.
> chyba, że kupujesz zestaw płyta główna + procesor, i ktoś w sklepie ci go podkręci.
Ale
> to nie jest dobre rozwiązanie, bo w każdej chwili może sie zdarzyć, że bios trzeba
będzie
> zresetować i masz już po "fabrycznym podkręceniu"
>
> OC robisz sam.
>
> a w ogóle, kup tańszy ram i dorzuć do grafiki (najtańszy gtx 280)
nie mogę dorzucić do grafiki bo mam monitor 17 cali:((((



no to może lepszą obudowę ? bo drogi ram jest bez sensu, jeżeli nie podkręcasz. Tobie starczy KINGMAX, a a-data (155 zł za 4 gb !!! ma radiatory.) będzie aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja też dołączam do posiadaczy GTA IV :) Dzisiaj wybrałem się do MM w Kielcach i kupiłem za 129zł. Jestem w połowie instalacji. Zarejestrowałem się na GFWL i RSC. Poszło bezproblemowo. Na początku instalacji tylko się wystraszyłem, bo pojawiło się okienko instalacyjne w języku chińskim! Ale na farta strzeliłem w lewy znaczek i rozpoczęła się już normalna, angielska instalka... ;) Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Mam GTA (oryginał).
Mam SP3
Mam założone wszystkie konta
Zainstalowane GTA oraz Social Club

I właśnie to ostatnie się nie uruchamia. Klikam na ikonkę i nic sie nie dzieje :/
Nie ma żadnego procesu ani nic. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:12, Soviet666 napisał:

Chciałbym w tym miejscu poinformować jak szczerze nienawidzę CDProjektu. Właśnie zauważyłem,
że mój preorder zostanie wysłany dopiero jutro. Pytam się więc, po kiego ch*** płace
dwa razy tyle by dostać grę w tym samym czasie co pocztą? Nie mówiąc już o tym wyraźnym
napisie głoszącym, że preordery będą wysyłane 02.11. I to nie pierwszy raz taka sytuacja
- podobne szopki miałem z Football Manager.

CDP, bardzo was proszę, zajrzyjcie do słownika po definicję słowa "uczciwość", "dotrzymywanie
obietnic" oraz, k****, "wydawanie gier komputerowych".


Może nie aż "nienawidzę" ale i ja szczerze wkurzony. Ty masz przynajmniej że jutro :P Ja zamówilem gre w październiku i kicha :P Jeśli zabrakło w magazynie, to przynajmniej ktos mógłby napisać co sie dzieje. A nie podawać datę wysylki 2.12, a na moim koncie, ze gotowa do wysylki ale ...nie wyslana :P Będzie jak bedzie komplet! Jaki komplet? Gdybym wiedzial że takie pokrycie mają obietnice wysylki przed premierą to bym juz od wczoraj gral w grę ze sklepu!
Nieprofesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:12, tomii7 napisał:

> Chciałbym w tym miejscu poinformować jak szczerze nienawidzę CDProjektu. Właśnie
zauważyłem,
> że mój preorder zostanie wysłany dopiero jutro. Pytam się więc, po kiego ch*** płace

> dwa razy tyle by dostać grę w tym samym czasie co pocztą? Nie mówiąc już o tym wyraźnym

> napisie głoszącym, że preordery będą wysyłane 02.11. I to nie pierwszy raz taka
sytuacja
> - podobne szopki miałem z Football Manager.
>
> CDP, bardzo was proszę, zajrzyjcie do słownika po definicję słowa "uczciwość", "dotrzymywanie

> obietnic" oraz, k****, "wydawanie gier komputerowych".

Może nie aż "nienawidzę" ale i ja szczerze wkurzony. Ty masz przynajmniej że jutro :P
Ja zamówilem gre w październiku i kicha :P Jeśli zabrakło w magazynie, to przynajmniej
ktos mógłby napisać co sie dzieje. A nie podawać datę wysylki 2.12, a na moim koncie,
ze gotowa do wysylki ale ...nie wyslana :P Będzie jak bedzie komplet! Jaki komplet? Gdybym
wiedzial że takie pokrycie mają obietnice wysylki przed premierą to bym juz od wczoraj
gral w grę ze sklepu!
Nieprofesjonalnie.

Trzeba było zadzwonić i spytac! Ja zadzwoniłem, odebrała miła pani która powiedziała że Cenega nie wywiązała się z zamówienia i nie mają wszystkiego na składzie. Następnie dostałem maila z przeprosinami i jutro przyjdzie kurier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że okazało się być jak zwykle. Piratów nie powstrzymali, a WIELU (czy mi się wydaje czy nawet więcej niż połowa ludzi na tym forum ma problem z instalacją?) uczciwych (zakładam, że osoby tu piszące mają oryginał, choć pewnie nie wszystkie) ma ogromne problemy z samą INSTALACJĄ.. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:18, Dincooo napisał:

Widzę, że okazało się być jak zwykle. Piratów nie powstrzymali, a WIELU (czy mi się wydaje
czy nawet więcej niż połowa ludzi na tym forum ma problem z instalacją?) uczciwych (zakładam,
że osoby tu piszące mają oryginał, choć pewnie nie wszystkie) ma ogromne problemy z samą
INSTALACJĄ.. Dziwne.


Sam pierwszy ekran instalacyjny ma chyba jakiś problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:18, Dincooo napisał:

Widzę, że okazało się być jak zwykle. Piratów nie powstrzymali, a WIELU (czy mi się wydaje
czy nawet więcej niż połowa ludzi na tym forum ma problem z instalacją?) uczciwych (zakładam,
że osoby tu piszące mają oryginał, choć pewnie nie wszystkie) ma ogromne problemy z samą
INSTALACJĄ.. Dziwne.

Ja do instalacji podejdę spokojnie. Jeśli coś nie pójdzie to zacisnę zęby, przejrzę forum i nie będę powtarzał pytania zadanego już setki razy. Radze to wszystkim innym. A grafa? R* wie co zrobiło i teraz na pewno programiści siedzą poganiani batami. Użalanie się nic nie da. Lepiej zacznijmy szukać prowizorycznych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem mianowicie, gdy wchodzę w ustawienia klawiszy mam ukazanego pada i opis przycisków na nim i przez to nie wiem jak zmienić, aby dało się jeździć samochodem nie na WSADzie, lecz na strzałkach. Jeżeli ktoś z Was wie jak mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

Jeżeli chodzi o samą grę to jest na prawdę bardzo dobra, co prawda można było by się doczepić pewnych niuansów, ale sądzę, że póki co prezentuje się bardzo dobrze. Nie mogę się doczekać kiedy w końcu udam się w kierunku Statuy Szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 19:17, master94gt napisał:

Trzeba było zadzwonić i spytac! Ja zadzwoniłem, odebrała miła pani która powiedziała
że Cenega nie wywiązała się z zamówienia i nie mają wszystkiego na składzie. Następnie
dostałem maila z przeprosinami i jutro przyjdzie kurier!


Hę?? Ja miałem dzwonic?? A niby dlaczego?? Czy to ja sie nie wywiązuję z umowy?? Czemu mam jeszcze dokladac do interesu?? Tak cieżko wyslac maila? lub nawet dac komunikat na stronce "przepraszamy, ale to nie nasza wina, zawalila Cenega"? (nie pierwszy raz zresztą). Czyli zostają wyróżnieni Ci "upiedliwi" co wydzwaniają i się pieklą?? A tym, co uważaja ze powinni być obslużeni tak jak im obiecno, więc nie interweniują mozna dać kopa i niech czekają sobie do u.. śmierci?
Ja zamówilem pocztą, i jakbym mial wyslane w dniu premiery, weekend bym mial na granie, teraz, nawet jesli po interwencji (wyslalem maila o 16 ) zapakuja i wyslą jutro , to d... z weekendu:P
Jeszcze raz powtórzę, nieprofesjonalnie, nie mam obowiązku dobijac sie o to telefonicznie i plaszczyć co mi obiecano!, przynajmniej powinny byc wyjaśnienia ze strony sklepu, nie tylko wtedy gdy klient interweniuje!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować