Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 19:30, tomii7 napisał:


> Trzeba było zadzwonić i spytac! Ja zadzwoniłem, odebrała miła pani która powiedziała

> że Cenega nie wywiązała się z zamówienia i nie mają wszystkiego na składzie. Następnie

> dostałem maila z przeprosinami i jutro przyjdzie kurier!

Hę?? Ja miałem dzwonic?? A niby dlaczego?? Czy to ja sie nie wywiązuję z umowy?? Czemu
mam jeszcze dokladac do interesu?? Tak cieżko wyslac maila? lub nawet dac komunikat na
stronce "przepraszamy, ale to nie nasza wina, zawalila Cenega"? (nie pierwszy raz zresztą).
Czyli zostają wyróżnieni Ci "upiedliwi" co wydzwaniają i się pieklą?? A tym, co uważaja
ze powinni być obslużeni tak jak im obiecno, więc nie interweniują mozna dać kopa i niech
czekają sobie do u.. śmierci?
Ja zamówilem pocztą, i jakbym mial wyslane w dniu premiery, weekend bym mial na granie,
teraz, nawet jesli po interwencji (wyslalem maila o 16 ) zapakuja i wyslą jutro , to
d... z weekendu:P
Jeszcze raz powtórzę, nieprofesjonalnie, nie mam obowiązku dobijac sie o to telefonicznie
i plaszczyć co mi obiecano!, przynajmniej powinny byc wyjaśnienia ze strony sklepu, nie
tylko wtedy gdy klient interweniuje!
Pozdrawiam

Mam nadzieję że Ci ulżyło po napisaniu tego posta. Dziś trzeba być upierdliwym! O swoje trzeba walczyć a nie bać się zabrać głos. Chcesz by kurier przyniósł Ci grę w zębach w dniu premiery? W jakim świecie ty żyjesz? To życie a nie gra. Tu wszystko może się zdarzyć czy tego chcesz czy nie.
EDIT Ty nie uraziłeś swej dumy klienta i siedziałeś czekając na ich ruch. Ja zadzwoniłem i jutr będę rżnął. Kto na tym wyszedł lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:33, graska napisał:

mam problem zainstalowalem wszystko i mam problem mianowicie gra uruchamia sie i nagle
wyskakuje
GTA IV FATAL ERROR: RMN40
o co chodzi?



Ten problem był już poruszany setki razy, wystarczyło poszukać, bo sam taki miałem również. Nie posiadasz service pack 3 jeżeli go zainstalujesz to gra będzie działać. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:33, graska napisał:

mam problem zainstalowalem wszystko i mam problem mianowicie gra uruchamia sie i nagle
wyskakuje
GTA IV FATAL ERROR: RMN40
o co chodzi?

masz SP3? jeśli nie to zainstaluj bo od tego jest ten błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:37, graska napisał:

ok a czy moge sie dowiedziec skad wziac tego packa ?
czy wystarczy ze w pisze w google i bede mial?

ze strony microsoftu można za darmo pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:38, Gumiś2 napisał:

A ten SP3 jest dobry? Bo nie słyszałem o nim zbyt dobrych opinii...

To znaczy co słyszałeś? Ja nie widzę różnicy w stosunku do SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 19:35, master94gt napisał:

Mam nadzieję że Ci ulżyło po napisaniu tego posta. Dziś trzeba być upierdliwym! O swoje
trzeba walczyć a nie bać się zabrać głos. Chcesz by kurier przyniósł Ci grę w zębach
w dniu premiery? W jakim świecie ty żyjesz? To życie a nie gra. Tu wszystko może się
zdarzyć czy tego chcesz czy nie.


Akurat mysle odwrotnie kolego. Dzis to szanująca sie firma dba o klienta, jesli nie dba, to klient idzie sobie do konkurencji i ma w nosie kogos kto go olewa. Taką polityką nic nie zyskują, a Ty myslisz (z calym szacunkiem) jak za czasów gdy bylem młody (lata 80-te) kiedy trzeba bylo wyszarpywac, dobijac sie o swoje i plasczyć nawet o worek cementu :P Teraz to właśnie inne czasy! I nie jest sklep "Gram" jedynym monopolistą na rynku, jak dawniej, więc dbanie o klienta to dla nich poprostu interes i koniecznosc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:02, ślimok1 napisał:

Proszę jeszcze raz o wytłumaczenie mi jak najszybciej aktywować tą grę tylko na SINGLA.

Bo właśnie zainstalowałem i nie wiem co robić.


OMG ciężko przeczytać choćby ostatnią stronę? W menu głównym jak jesteś kliknij home i załóż konto offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:46, Mroczny78 napisał:

siemka moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z usluga windows live??czy trzeba ja instalowac
zeby grac w multy i na singla??

Do multi tak to singla nie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej to, co o Viście, czyli:
- żre więcej RAM-u,
- nie obsługuje starszych gier,
- spowalnia kompa,
- po prostu gorszy od SP2.

Będą na SP3 działać gry z 1998 roku? Bo jak nie to BB GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE PYTAJCIE SIĘ O TE SAME PROBLEMY KTÓRE W TYM TEMACIE POJAWIŁY SIĘ JUŻ 10 MILIARDÓW RAZY PRZEJRZYJCIE TEMAT A SIĘ WSZYSTKIEGO DOWIECIE TEN TEMAT PRZEZ PYTANIA TYPU A CO ZROBIĆ JAK MI SIĘ TO STANIE A CO JAK TO ROBIS SIĘ POPROSTU NUDNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Odradzam korzystanie z usług Masterlinka (DPD) - oddział Wrocław. Kurierzy tej firmy lecą w bambuko. Drugi raz w ciągu dwóch tygodni zrobili mnie w konia. W listopadzie czekałem na przesyłkę - o 9 rano wydano kurierowi, o 19:45 zwrócono przesyłkę na magazyn - w notce na tracku na stronie napisali "ustalono późniejszy termin dostawy" - a ja niczego z nimi nie ustalałem, nawet dzwoniłem rano do kuriera i umawiałem się na konkretną godzinę (nie przyjechał).

Dzisiaj to samo - rano dzwonię do kuriera a o 18:40 przesyłka wróciła do magazynu, kuriera u mnie nie było. Tymczasem na stronie www jak byk jest napisane, że przesyłki dostarczają na drugi dzień roboczy. Jutro jadę do ich siedziby po zwrot pieniędzy bo nie po to człowiek płaci więcej żeby wieźli paczkę 3 dni. Już lepiej wybrać opcję "Poczta Polska" - przynajmniej nikt w konia nie zrobi a oszczędzi się czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego z DPD nie mam problemów. Cały czas dostaję przesyłkę od nich na czas czyli na drugi dzień od wysłania. Może mają dużo paczek i dlatego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:46, Mroczny78 napisał:

siemka moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z usluga windows live??czy trzeba ja instalowac
zeby grac w multy i na singla??


Kupujesz grę, instalujesz, aktywujesz (jeśli nie masz dostępu do internetu na swoim komputerze, na etapie instalacji otrzymujesz klucz, który wpisujesz na odpowiedniej stronie na dowolnym PC, dostajesz klucz zwrotny i ściągasz mały pliczek - wracasz do swojego komputera, wpisujesz kod, uruchamiasz ten pliczek - to wszystko). W trakcie gry (np. menu główne) wciskasz klawisz home, zakładasz sobie konto offline. Ot, cała filozofia.

Jeśli chcesz grać w multi, rejestrujesz się na stronie games for windows live tudzież Social Club. W czasie gry (ponownie, menu główne i klawisz home) zakładasz konto online, logujesz się. To wszystko.


Czy ktoś może to skopiować za każdym razem, gdy pytanie tego rodzaju pojawi się ponownie? Ludzie, przecież to BANALNIE PROSTE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:51, Crew 900 napisał:

Ale i tak grą będziecie załamani :)


Najbardziej to mnie załamało to, że musiałem instalować tyle tych programów już nie wspomnę o okienku które się pojawia żeby zainstalować grę. Hehe tragedia, pewnie w najbliższym czasie wydadzą jakiegoś patcha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować