Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

jade sobie... mostem obracam kamerą ... ciesze sie nagle.. puusssss.... ląduje bo jeszcze nie odblokowałem sobie nasteonego miasta.. ale co tam strzelam do nich i ide smiało.. od razu widze 6 gwiazdek nadjezdza ... no włanie zapomniałem.. viper ? z działkami.. chce wsiasc do samochodu i mnie zabija

miałem jeszcze kilka akcji lepszych od tej... ogólnie gra mi sie podoba obnizłyłem sobie detale aby gra była płynniejsza i... nie widze az takiej różnicy... moze po pathu sie zmieni... na razie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem z gra gta iv zainstalowalem ja i nie moge jej wlaczyc wpisalem dane i klucz do social club i kaze mi sciagnac jakis dodstek do vista ultimate
prosze o pomoc bo jestem zielony jezeli chodzi o kompa,moze podam gg 493148 prosze o pomoc za co z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:58, lysybolo napisał:

koledzy mam problem z gra gta iv zainstalowalem ja i nie moge jej wlaczyc wpisalem dane
i klucz do social club i kaze mi sciagnac jakis dodstek do vista ultimate
prosze o pomoc bo jestem zielony jezeli chodzi o kompa,moze podam gg 493148 prosze o
pomoc za co z gory dziekuje

Może chodzi o SP1? Bo chyba gra tego wymaga.
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=2640&Windows+Vista+PL+Service+Pack+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:13, Lukasz924 napisał:

mam w gta konto oflline. jesli bym teraz dołaczyl do usługi LIVE to strace save''y??????


Niestety stracisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:10, crash807 napisał:

Zapraszam :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=Qi3HLoY5cJk

Filmik nagrany przezemnie :-) Jak na 1 mój filmik fajny nawet? (ocena tylko troche obnizona
przez kolegę któremu wysłałem linka i dla zabawy sobie dał 1 - mogłem się tego spodziewać...)



Jak na pierwszy- całkiem niezły ;P
Taka mała rada: w czasie edycji/obróbki stosuj markery a efekt twoich filmików będzie piorunujący- serio.
Dla przykładu: przechodzień którego przejechałeś w okolicach mostu na początku. Chwile wcześniej w czasie edycji naciśnij "M" (marker) i chwilkę później też. Teraz do pierwszego markera możesz na przykład przypisać kamerę do tego nieszczęsnego przechodnia/ spowolnić czas i efekt fantastyczny. Po rozjechaniu możesz za pomocą drugiego markera wrócić do poprzedniej kamery lub jakiejkolwiek innej. Efekt będzie bardziej filmowy niż to "coś" znikające pod maską twojego wozu :P
Udanej zabawy i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:10, crash807 napisał:

Zapraszam :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=Qi3HLoY5cJk

Filmik nagrany przezemnie :-) Jak na 1 mój filmik fajny nawet? (ocena tylko troche obnizona
przez kolegę któremu wysłałem linka i dla zabawy sobie dał 1 - mogłem się tego spodziewać...)


na jakich ustawieniach grasz?? Bo w sumie specyfikacje mamy podobną, ale Tobie chodzi wyjatkowo gładko :) Ile wyciągasz Fps-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to może innym pomóc , ale w czasie gry zminimalizowałem ją i dałem Priorytet Wysoki i powróciłem do gry i tak jakby o wiele płynniej mi działała , jakby o 30 fps więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:41, Crew 900 napisał:

Nie wiem czy to może innym pomóc , ale w czasie gry zminimalizowałem ją i dałem Priorytet
Wysoki i powróciłem do gry i tak jakby o wiele płynniej mi działała , jakby o 30 fps
więcej


A co to znaczy, że dałeś wysoki priorytet? W Windzie? Gdzie takie cuś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:45, lysybolo napisał:

MOGLBY MI KTOS POWIEDZIEC GDZIE MAM ZROBIC ZEBYM MOGL GRAC PRZEZ YOJSTICK


Przez co?! Już od bardzo dawna nie ma gier na yojstick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:47, lysybolo napisał:

PRZEZ PADA CHCIALEM POGRAC W GTA


Aha, to po pierwsze wyłącz caps lock. a po drugie w GTAIV można grać na padzie od X360. Czy tam wzorowanym na tym od X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:50, Crew 900 napisał:

No w menadżerze zadań CTRL+ALT+DEL Szukasz GTAIV.exe i dajesz wysoki priorytet

ej, ale ja nei mam czegoś takiego :/ kompletnie nei wiem jak tego szukać, klikajac prawym na gta IV mam do wyboru różne funkcje, ale ustawien priorytetu brak :/
Edit:
Spoko, już mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować