Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 22:31, Adeq napisał:


> Coś mi się nie chce wierzyć, że to Microsoft tak długo trzyma tego patcha..
Jeżeli dobrze zrozumiałem, chodzi ci o to, że wg. Ciebie patch już powinnien być? Czy
chodzi o to że MS jest tak durny jak AI w CoD5 i czeka aż sprawy same się załatwią? :>
Bo ja obstawiałbym za tą drugą opcją..

Ja stawiam na to, że to Rockstar zwala opóźnienie na Microsoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:44, Obelix93 napisał:

Otóż jak chcesz latać śmigłowcem musisz go najpierw wznieść w powietrze klawiszem W i
ciągle go trzymać. Jeżeli chcesz się obrócić w powietrzu o 360 stopni musisz używać klawiatury
numerycznej; przycisków 4-6. Chcesz rozpędzić helikopter musisz wciskać cały czas W i
8, chcesz lądować to S i do tyłu chcesz polecieć to 2. Ogólnie to lot śmigłowcem jest
bardzo łatwy.

no ok... a jak sie wdusi spacje to... jest widok i jest ten no.. X do strzelania.... i co wtedy biore myszke i... kurde.. chwieje sie na wszystkie boki... to bardzo duzo czasu zajmuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:27, crash807 napisał:

Empik 149zł
Saturn - 149zł
Media Markt - Tak jak wspomniał kolega
Jeżeli mieszkasz w pobliżu Auchana to tam jest najtaniej - po 128zł


Ja kupiłem we Wrocławskim empiku w rynku za 135 zł. A w media marktcie było za 140.

byverter

To jest świat a nie gra. Microsoft zaraz by zareagował na takie pomówienia i pewnie by się jakimś procesem zakończyło. Microsoft jak zwykle poryty i zatwierdza patcha dłużej niż go R* robiło :/
To dla M$ normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam problem poniewaz troche mi sie wiesza montami skacze klatkami mam minimalne ustawienia co moge zrobic zeby hodzila plynnie???moj komp Amd phenom 9750 Quad-Core Processor,2,0GB Ram,Nvidia Ge force 8600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 23:20, lysybolo napisał:

Witam koledzy mam problem poniewaz troche mi sie wiesza montami skacze klatkami mam minimalne
ustawienia co moge zrobic zeby hodzila plynnie???moj komp Amd phenom 9750 Quad-Core Processor,2,0GB
Ram,Nvidia Ge force 8600GT


Kolego, no widać że u Ciebie najsłabszym ogniwem jest grafika. ;) Najlepiej wymienić. ;D

A jakby zrobić coś bez większych kosztów. Mmm... Zainstaluj nowe sterowniki, wyłącz wszelkie wygładzanie krawędziowe, (bo takowe może być nawet w ustawieniach sterowników domyślnie włączone i nawet o tym nie wiesz). Zdefragmentuj dysk systemowy i dysk z GTA. Jak narazie tyle. ;)

Pozdrawiam i powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 23:20, lysybolo napisał:

Witam koledzy mam problem poniewaz troche mi sie wiesza montami skacze klatkami mam minimalne
ustawienia co moge zrobic zeby hodzila plynnie???moj komp Amd phenom 9750 Quad-Core Processor,2,0GB
Ram,Nvidia Ge force 8600GT

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:58, Chester001 napisał:

> Otóż jak chcesz latać śmigłowcem musisz go najpierw wznieść w powietrze klawiszem
W i
> ciągle go trzymać. Jeżeli chcesz się obrócić w powietrzu o 360 stopni musisz używać
klawiatury
> numerycznej; przycisków 4-6. Chcesz rozpędzić helikopter musisz wciskać cały czas
W i
> 8, chcesz lądować to S i do tyłu chcesz polecieć to 2. Ogólnie to lot śmigłowcem
jest
> bardzo łatwy.
no ok... a jak sie wdusi spacje to... jest widok i jest ten no.. X do strzelania....
i co wtedy biore myszke i... kurde.. chwieje sie na wszystkie boki... to bardzo duzo
czasu zajmuje... :/


Musisz w opcjach sterowania, odznaczyć sterowanie myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:25, byverter napisał:

> > Po ile GTA IV w Media, Saturnie i Empiku?
>
> Media -129
> Empik -159
Właśnie znalazłem na stronie empiku, że za 129,99 zł. Dzięki


taka cene tylko w przypadku zamawiania przez empik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach wojowania z instalacją w końcu mi sie udało, ale może mi ktoś pomóc z tym problemem? Nie wczytują mi się tekstury. (jak widać na screenie, GIF, więc też trochę straciło na wartości, ale liczy się brak tekstów)
Mam zainstalowane ów cód sterowniki do GF

20081211012218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas grania w czwóreczkę zaświtał mi w głowie pewien dziki pomysł i postanowiłem powrócić do Liberty City w poprzednim wydaniu, czyli do GTA III. Odpaliłem więc trójkę na laptopie i zacząłem grać. Natychmiast odżyły dobre wspomnienia:) Dla tych, którzy zapomnieli ja ten zabytek wygląda dołączam screena

20081211030459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 01:23, Godfater napisał:

Po wielu godzinach wojowania z instalacją w końcu mi sie udało, ale może mi ktoś pomóc
z tym problemem? Nie wczytują mi się tekstury. (jak widać na screenie, GIF, więc też
trochę straciło na wartości, ale liczy się brak tekstów)
Mam zainstalowane ów cód sterowniki do GF

A masz wgrany service pack 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piterpan
Bez SP3 gra nie ruszy.

Godfater

A stery do grafy masz nowe?(najnowsze jakie wyszły?) bo pamiętam tak w crysisie miałem zainstalowałem stery i podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 08:21, piterpan napisał:

> Po wielu godzinach wojowania z instalacją w końcu mi sie udało, ale może mi ktoś
pomóc
> z tym problemem? Nie wczytują mi się tekstury. (jak widać na screenie, GIF, więc
też
> trochę straciło na wartości, ale liczy się brak tekstów)
> Mam zainstalowane ów cód sterowniki do GF
A masz wgrany service pack 3?


Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować