Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 15:15, krzykos napisał:

mozna samochód w garażu trzymac jak w innych gta czy nie bo nieraz mam fajny samochud
i pozniej znika??

Nie ma garaży, samochód trzymasz przed swoim domem, tam masz miejsce oznaczone żółtym prostokątem, z tamtąd Ci nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się zdenerwowałem...
Wczoraj po 1/2 godzinie instalacji nareszcie włączyłem GTA (na low, ale to szczegół). Po chwili poszedłem spać. Następnego dnia wracam ze szkoły a tam NIE ma tekstur, znowu widze tylko światłą ogień itp. WTF?. Dowiedziałem się że brat jakieś programy instalował (bo po formacie) możę to ich wina? Wie ktoś ocb? (o co biega)

Mam stery najnowsze.
Komp co prawda nie najlepszy ale pociąga na Low.
Pentium D 3.33
GF8600GT (256mb)
2gm ramu
SP 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:12, mr.Nowak napisał:

> tylko ze 8500gt to wielki syf gorszy od 7600gs wiec wiesz...
właśnie o tym mówię, na tą samą półkę można położyć 9300


Tylko ze Assasins Creed Na full dziala i NFS Undercover może to wina tego pirata i sterowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś na takim sprzęcie:
C2DE4500 2,2GHZ
2GBRam
GF 9600 GT 512MB
Mam taki komputer i zastanawiam się nad kupnem GTA 4 ale niewiem jak będzie mi chodzic, i czy chociaz na low da sie z te 30FPS wyciagnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:29, serek4 napisał:

Teraz to się zdenerwowałem...
Wczoraj po 1/2 godzinie instalacji nareszcie włączyłem GTA (na low, ale to szczegół).
Po chwili poszedłem spać. Następnego dnia wracam ze szkoły a tam NIE ma tekstur, znowu
widze tylko światłą ogień itp. WTF?. Dowiedziałem się że brat jakieś programy instalował
(bo po formacie) możę to ich wina? Wie ktoś ocb? (o co biega)

Mam stery najnowsze.
Komp co prawda nie najlepszy ale pociąga na Low.
Pentium D 3.33
GF8600GT (256mb)
2gm ramu
SP 3



Z tego co tu czytałem to te sterowniki pomagają:D

http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite.
Kupiłem w tym zdziadziałym Wirtusie GTA4 w pre-orderze (przyszła 6 dni po premierze) i otrzymałem wersję "FOR SALE IN ASIA ONLY". Oczywiście od strony sklepu zero odzewu.
Zainstalowałem już grę, użyłem klucza i gram trzeci dzień z rzędu, a tu telefon:
Odbieram: "Cenega z tej strony. Zaoferujemy panu wymianę UŻYTEGO GTA4 na wersję wydaną w Polsce całkowicie za free, kurierem i do tego jeszcze koszulka gratis".
Nie no normalnie szok! BRAWA DLA CENEGI! Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem od żadnego dystrybutora.
(Oczywiście użytą grę muszę odesłać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba możesz być zadowolony. Cenega zachowała się bardzo profesjonalnie i za to należy im się wielkie uznanie. Naprawdę brawa dla polskiego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:56, Agntx napisał:

Niesamowite.
Kupiłem w tym zdziadziałym Wirtusie GTA4 w pre-orderze (przyszła 6 dni po premierze)
i otrzymałem wersję "FOR SALE IN ASIA ONLY". Oczywiście od strony sklepu zero odzewu.
Zainstalowałem już grę, użyłem klucza i gram trzeci dzień z rzędu, a tu telefon:
Odbieram: "Cenega z tej strony. Zaoferujemy panu wymianę UŻYTEGO GTA4 na wersję wydaną
w Polsce całkowicie za free, kurierem i do tego jeszcze koszulka gratis".
Nie no normalnie szok! BRAWA DLA CENEGI! Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem od żadnego
dystrybutora.
(Oczywiście użytą grę muszę odesłać).



gratuluje :D :D :D

nie wiem czemu tak narzekacie z tym napisem FOR SALE IN ASIA ONLY przecież to chyba nie zmienia rozgrywki w żaden sposób. Sam mam wersję która powinna być sprzedawana w Azji :D ale po co wymieniać jeśli nic z gry nie stracę tylko jakiś durny napis z tyłu pudełka :D Chyba że jest coś o czym nie wiem??XD ( nie wiem bo jeszcze nie instalowałem:D więc chętnie posłucham co to wnosi do gry :D )
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 16:05, Garinn napisał:

nie wiem czemu tak narzekacie z tym napisem FOR SALE IN ASIA ONLY przecież to chyba nie
zmienia rozgrywki w żaden sposób. Sam mam wersję która powinna być sprzedawana w Azji
:D ale po co wymieniać jeśli nic z gry nie stracę tylko jakiś durny napis z tyłu pudełka
:D Chyba że jest coś o czym nie wiem??XD ( nie wiem bo jeszcze nie instalowałem:D więc
chętnie posłucham co to wnosi do gry :D )


Powiem Ci, dlaczego JA narzekam ;)
Kupowałem w Wirtusie POLSKIE wydanie, z POLSKĄ instrukcją, z POLSKĄ mapą, z POLSKIM pudełkiem. Dostałem wersję Azjatycką, która nawet readme po Angielsku nie ma i na dodatek nie jest w Polsce supportowana. Wirtus na mnie najzwyczajniej zarobił, bo puścił grę z tańszego rynku. Inni dostali np. wersję z UK. A obiecano nam w mejlach POLSKĄ wersję. I to w dniu premiery. Zwykły bullshit.

I rzecz najważniejsza - ja kupuję oryginalną grę w pudełku nie tylko po to, by w nią zagrać legalnie. Kupuję po to, by dumnie prezentowała się na półce i żebym mógł w nią z zachwytem patrzeć ;) I być zadowolonym, że kasa poszła na to, co chciałem mieć. W procentach dla mnie pudełko, jego wygląd i zawartość, to 90% satysfakcji. Pozostałe 10% to sama gra. A dlaczego? A dlatego, bo potem dziesiątki kumpli mają IDENTYCZNĄ grę jak ja na dysku, a nie wydali na nią ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że ci dadzą nowe jak na początku nie dali tego co kupowałeś? Żadne brawa się nie należą. Zrobili to co powinni.

Ja Cenegi nie lubię między innymi za to że nie spolszczyli tej gry i nie odpowiadają na maile z pytaniami o spolszczenie. Za to że do GTA: SA spolszczenie było tylko w nowej wersji a posiadacze starej nie mogli mieć PL legalnie za darmo. I za to że nie sposób się do nich dodzwonić. Raz mi się udało to ktoś podniósł słuchawkę i zaraz odłożył z powrotem. Jest dużo takich sytuacji chociażby to że na patch do bioshocka musiałem czekać ponad miesiąc w wersji pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:19, 0HoMicide0 napisał:

Kolejność wykonywania misji musi być taka, jak w poradniku?


Nie no, stary... naprawdę nie grałeś do tej pory w żadną gre z serii GTA?

Oczywiście że NIE. Masz kilka znaczników na mapie, od Ciebie zalezy do kogo pojedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować