Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 12:12, ArkStorm napisał:

> mam biegunke

masz przesrane ^^

Odpalał ktoś GTA IV na jakimś pokaźniejszym laptopie?


Mój tata miał laptopa o takich parametrach:

Proc. Intel Centrino Duo T6400 (2x 2.00 Ghz)
Pamięc Ram: 4Gb DDR2 800MHz
Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon HD3470 (DirectX10, SM 4.0, Avivo) 512 Mb

Chodziło mu w rożdzielczości 1366x768 i na średnich detalach. Całkiem możliwie się grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:20, Czarek188 napisał:


Mój tata miał laptopa o takich parametrach:

Proc. Intel Centrino Duo T6400 (2x 2.00 Ghz)
Pamięc Ram: 4Gb DDR2 800MHz
Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon HD3470 (DirectX10, SM 4.0, Avivo) 512 Mb

Chodziło mu w rożdzielczości 1366x768 i na średnich detalach. Całkiem możliwie się grało


Dzięki za info mój imienniku :) na taką odpowiedź liczyłem :) Tak na marginesie jesteś z 88`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:24, ArkStorm napisał:

>
> Mój tata miał laptopa o takich parametrach:
>
> Proc. Intel Centrino Duo T6400 (2x 2.00 Ghz)
> Pamięc Ram: 4Gb DDR2 800MHz
> Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon HD3470 (DirectX10, SM 4.0, Avivo) 512 Mb
>
> Chodziło mu w rożdzielczości 1366x768 i na średnich detalach. Całkiem możliwie się
grało

Dzięki za info mój imienniku :) na taką odpowiedź liczyłem :) Tak na marginesie jesteś
z 88`?


Nie. 188 to liczba dni zbieranych pieniędzy na komputer. W taką liczbę dni udało mi się uciułać 3100 zł na kompa. A pochodzę z rocznika 96'' a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holipa, nie wiem co się dzieje. Kilka tygodni temu grałem w GTA4 i wszystko chodziło jak najbardziej płynnie na hight, natomiast wczoraj gra zaczęła strasznie, ale strasznie zwalniać, gdy pada deszcz lub jest noc. W jasny, słoneczny dzień wszystko chodzi tak jak powinno. Nawet przeinstalowałem grę, zainstalowałem tego patcha 1.0.4.0., ale to też nie pomogło ... Miał ktoś może taki problem ? Macie jakieś na to sposoby ?
PS. Dodam nawet, że gdy detale zmienię na niższe to gra nadal jedzie z 15-25fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz-prawdopodobnie patch 1.04 ci zwalnia grę,spróbuj przeinstalować grę na patcha 1.02 on jest najstabilnijeszy, ponadto możliwe że gra zwalnia bo masz na kompie jakiegoś vira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:59, NecroVisioneR napisał:

Widzisz-prawdopodobnie patch 1.04 ci zwalnia grę,spróbuj przeinstalować grę na patcha
1.02 on jest najstabilnijeszy, ponadto możliwe że gra zwalnia bo masz na kompie jakiegoś
vira?

Zgadza się mam antivirusa. Wcześniej miałem Kasperskiego i podczas gry musiałem go wyłączyć, bo w ogóle nie mogłem jej uruchomić. Teraz mam ESET''a ... A to może mieć jakiś związek vir z błędną działalnością gry ?
patch 1.02 ? Co masz na myśli mówiąc stabilniejszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:59, NecroVisioneR napisał:

Widzisz-prawdopodobnie patch 1.04 ci zwalnia grę,spróbuj przeinstalować grę na patcha
1.02 on jest najstabilnijeszy, ponadto możliwe że gra zwalnia bo masz na kompie jakiegoś
vira?


Nie uruchomi gry z GFWL online jeśli nie będzie mieć najnowszej wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:04, Qbasmok napisał:

> Widzisz-prawdopodobnie patch 1.04 ci zwalnia grę,spróbuj przeinstalować grę na patcha

> 1.02 on jest najstabilnijeszy, ponadto możliwe że gra zwalnia bo masz na kompie
jakiegoś
> vira?
Zgadza się mam antivirusa. Wcześniej miałem Kasperskiego i podczas gry musiałem go wyłączyć,
bo w ogóle nie mogłem jej uruchomić. Teraz mam ESET''a ... A to może mieć jakiś związek
vir z błędną działalnością gry ?
patch 1.02 ? Co masz na myśli mówiąc stabilniejszy ?


Ten najnowszy patch jest dziwny jakiś. Ja też go mam. Na średnich detalach gra muli jak nie wiem co. Ale jak ustawie wysokie detale w rozdzielczości 1680x1050 to gra ma ponad 40 fps''ów. A jeśli chodzi o zwalnianei gry to wyłącz wszystkie niepotrzebne programy np. gg, skype, antyvirusa. W tedy gra powinna chodzić bardzo płynnie. A i ustaw takie parametry jakie ja mam. Tzn. Rozdzielczość 1680x1050 wysokie detala i inne duperelki na maxa. Zobacz w tedy. Może Ci pomoże. Mi pomogło.
Pozdro. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem w trakcie misji zabicia Pegorino(czy jakoś tak). On ucieka motorówką ja go gonie crossem i przychodzi moment kiedy mam wskoczyć na helikopter. Wyskakuję, łapię się helikoptera, ale nie umię się na niego wspiąć. Wale w przycisk spacji i nic.... Jak to się robi? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:26, Mordrag napisał:

Witam. jestem w trakcie misji zabicia Pegorino(czy jakoś tak). On ucieka motorówką ja
go gonie crossem i przychodzi moment kiedy mam wskoczyć na helikopter. Wyskakuję, łapię
się helikoptera, ale nie umię się na niego wspiąć. Wale w przycisk spacji i nic.... Jak
to się robi? ?

Musisz bardzo szybko wciskać :P
Potem, jak już wskoczysz, to leć od razu pod statuę wolności(będzie ci łatwiej).
Niestety, to już koniec gry, ale grać możesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:40, Mateuszencjowaty napisał:

Ta gra ma downa czy co?

Ustawiłem wszystko jak się najwyżej da i chodzi o wieleee lepiej :|


W grach, gdzie olano optymalizację takie coś to normalka. U mnie tak samo było w G3...im wyższe detale tym lepiej gra działał lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 17:07, Ecko09 napisał:

W grach, gdzie olano optymalizację takie coś to normalka. U mnie tak samo było w G3...im
wyższe detale tym lepiej gra działał lol...



W pewnym sensie lepiej. Ale i tak to zostawia niesmak, że niedopracowane to jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:58, Mateuszencjowaty napisał:


> W grach, gdzie olano optymalizację takie coś to normalka. U mnie tak samo było w
G3...im
> wyższe detale tym lepiej gra działał lol...


W pewnym sensie lepiej. Ale i tak to zostawia niesmak, że niedopracowane to jest ;/


Jak ci działa na wysokich lepiej niż na niskich to nie widzę powodu do narzekania i zniesmaczenia. No, chyba, ze ty wolisz grać na low niż na high i się wtedy lepiej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie mogę nigdzie w sklepach znaleść "normalnych/fajnych" ubrań. Nigdzie nie widziałem czapek, okularów lub dodatków tego typu... Wydaje mi się że jest to związane z usługą xbox LIVE, ale nie jestem pewien... Wiem że mam wersje na konsole, ale może po prostu przeoczyłem gdzieś w sklepie "regał" z takimi rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 19:37, noobie napisał:



Jak chcesz fajne ciuchy to zagraj w SA. W GTA IV nie stwierdzono fajnych ubrań...czapki 2 są tylko w tym pierwszym sklepie, tam też są jakieś okulary, ale to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 19:52, Ecko09 napisał:

>

Jak chcesz fajne ciuchy to zagraj w SA. W GTA IV nie stwierdzono fajnych ubrań...czapki
2 są tylko w tym pierwszym sklepie, tam też są jakieś okulary, ale to wszystko...

aha... to ok :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 19:52, Ecko09 napisał:

>

Jak chcesz fajne ciuchy to zagraj w SA. W GTA IV nie stwierdzono fajnych ubrań...czapki
2 są tylko w tym pierwszym sklepie, tam też są jakieś okulary, ale to wszystko...


Nico i bez tego wygląda elegancko ;]
W moim wypadku to Niko no początku śmigał w ubraniach typu dresstyle, potem przerzucił się na garniturek, a potem to już marynareczka i pełen luzik ;] BTW. zmieniło się coś w optymalizacji? Na dniach zmieniam 8600 na 8800GTS 512 + OC proca na 3,0 i na med/high komfortowo pogram xD? Na win xp i 1024x768 xD
Nie po to wywaliłem tyle bilonu na tytuł, który nawet nie przejdę ;] Ale nie płynne granie doprowadza mnie do skraju irytacji kończącym się typowym DAMIT, IT''S FAKING UNPLAJEBUL! ARGHH MOAR! i ALT+F4 ;/ btw. to gracie jeszcze na multi ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować