Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 14:15, Bezimienny_1995 napisał:

Ludzi.. wy się się cieście że ktoś poświecą czas i chce ZA DARMO wydać to spolszczenie...
a nie narzekacie..


Patrz co za dobroduszni panowie z R* To chyba w ich interesie jest sprzedać jak najwięcej egzemplarzy ich gry, prawda ? A wiadomo, że nie wszyscy znają angielski tak dobrze, żeby móc zrozumieć cały wątek fabularny.
Ale to muszę przyznać, że nie lada odkrycie z twojej strony, że spolszczenie będzie za darmo. Nobelek się szykuje...

A tak, żeby nie robić offtopu.
GTA 4 przeszedłem kilka dni temu i cholera szkoda, bo strasznie się zapuściłem w historię Nica i kiedy widziałem napisy końcowe, łezka zakręciła mi się w oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem, chodzi mi, zeby ktos mi podal krotka instrukcje obslugi multi w grze... mam z tymwiele problemow, nie wiem co i jak klikac, zcasami na farta doalcze do gry, baaardzo czesto mam w ogole mnie nie laczy, nie wiem poprostu co robic i jak sie polaczyc... pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 15:53, Jagged napisał:

mam maly problem, chodzi mi, zeby ktos mi podal krotka instrukcje obslugi multi w grze...
mam z tymwiele problemow, nie wiem co i jak klikac, zcasami na farta doalcze do gry,
baaardzo czesto mam w ogole mnie nie laczy, nie wiem poprostu co robic i jak sie polaczyc...
pomoze ktos ?

Takie problemy mogą występować, ponieważ ogólnie multi w tej grze nie działa za dobrze. Jaki masz net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach gra bedzie plynnie chodzic w rozdzialce 1600x1200 na takim pc? :
Core2Quad 4x2.5ghz
4gb RAM
Windows Vista SP1
GTX260 ponad 800mb

??
I czy potrzebny jest pad do komfortowej gry czy wystarczy mycha i klawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi gra nie chce się w ogóle połączyć z Social Clubem i muszę grać offline. Czy to może być wina tego, że mam internet radiowwy (512 kb/s) ?

EDIT: Sygnał też mam słaby, kiedyś było 5/5 kresek, teraz ledwie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 14:47, Qbasmok napisał:

> Ludzi.. wy się się cieście że ktoś poświecą czas i chce ZA DARMO wydać to spolszczenie...

> a nie narzekacie..

Patrz co za dobroduszni panowie z R* To chyba w ich interesie jest sprzedać jak najwięcej
egzemplarzy ich gry, prawda ? A wiadomo, że nie wszyscy znają angielski tak dobrze, żeby
móc zrozumieć cały wątek fabularny.
Ale to muszę przyznać, że nie lada odkrycie z twojej strony, że spolszczenie będzie za
darmo. Nobelek się szykuje...

A tak, żeby nie robić offtopu.
GTA 4 przeszedłem kilka dni temu i cholera szkoda, bo strasznie się zapuściłem w historię
Nica i kiedy widziałem napisy końcowe, łezka zakręciła mi się w oku...


O ile się orientuje to na stronce http://gtapolska.pl/ robią spolszczenia ale FANI I ZA DARMO.. wiec się nie kłuć.. a i co maja panowie z R* do spolszczenia.. Jakby je robiono oficjalnie to robił by je polski wydawca a nie R*.. także spolszczenie nie jest w ich interesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 18:30, KaRkAsZo napisał:

Na jakich detalach gra bedzie plynnie chodzic w rozdzialce 1600x1200 na takim pc? :
Core2Quad 4x2.5ghz
4gb RAM
Windows Vista SP1
GTX260 ponad 800mb

??
I czy potrzebny jest pad do komfortowej gry czy wystarczy mycha i klawa?


Wydaje mi sie ze na takim kompie będzie smigac bez problemu na srednich detalach lub na wysokich ale na wysokich(podobno)trudno odpalic. Mi gra się lepiej Mysz+Klaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:13, Luk04229 napisał:

Wydaje mi sie ze na takim kompie będzie smigac bez problemu na srednich detalach lub
na wysokich ale na wysokich(podobno)trudno odpalic. Mi gra się lepiej Mysz+Klaw

bo w gta:SA musialem pada kupic, ale skro mowisz ze tez wygodnie.. .:P
a jak z optymalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:15, KaRkAsZo napisał:

bo w gta:SA musialem pada kupic, ale skro mowisz ze tez wygodnie.. .:P
a jak z optymalizacja?


W moim przypadku troszke musialem sie pomeczyc oczywiscie zalozyc maila na hotmail zarejestrowac sie na games for windows sciągnąc i podmienic jeden z plikow zmienic cos tam w innym pliku i pobrac stery do karty no i jeszcze patcha do GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:19, Luk04229 napisał:

podmienic jeden z plikow zmienic cos tam w innym pliku


gra dziala dzieki temu szybciej ? powiedz jak to zrobiles albo skad sie o tym dowiedziales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:28, Jagged napisał:

gra dziala dzieki temu szybciej ? powiedz jak to zrobiles albo skad sie o tym dowiedziales
?


Znalazłem tą stronę : http://www.forum.wiaderko.com/poradniki-do-gier/56556-gta-iv-poradnik-jak-zainstalowac-i-grac-bez-problemow.html
Ale ten plik był po to czy zmiana nazwy zeby moc zmieniac ustawienia grafiki bo bez tego przed patchem nie mogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam GTA 4 jeszcze jedną szansę. Zainstaluję grę i będę testował płynność na każdym kolejnym patchu i pozostanę przy tym który da najlepsze wyniki. Moje pytanie jest następujące; jak ustawić opcje graficzne dla największej wydajność ale żeby gra nadal wyglądała ładnie (mój problem jest taki że na detalach na których gra wygląda ładnie mój sprzęt przycina a na low już nie jest tak zachęcająco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc muszę napisać kolejnego posta. Mam problem, zainstalowałem grę i na patchu 1.0.4 udoło mi się osiągnąć 35FPSów przy niezłym wyglądzie, jednak po około godzinie grania miałem już 2 razy crash, jednak oba wyglądły inaczej. Pierwszy podczas "misji" First Date gdy jechałem samochodem gra się zawiesiła a za drugim razem w trakcie filmiku padł najpierw dźwięk a potem po zakończeniu cut-scenki zrobił się czarny ekran. Przy obu crash''ach udało mi się wrócić do windowsa bez resetowania komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę ściągnąć tego oryginalnego cracka do gta 4?

Słyszałem o patchu graficznym (czy raczej modzie), który jest czymś pomiędzy motion blurem a ostrością. Skąd go ściągnąć (googlowałem i nie znalazłem) i jak zainstalować, żeby mnie nie zbanowali na LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny crack? :D To jest coś takiego?

GTA 4 - Fail. Zainstalowałem ostatniego patcha, bo chciałem sobie pograć. Patrze, a tu gra jakoś słaba graficznie. Wchodzę w ustawienia i zamiast napisu 220/235 (Czy coś takiego), pojawia mi się 197/135. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 16:26, player000 napisał:

czy jest jakiś sposób aby w GTA 4 było AA?? bo bez tego gra wygląda jakby była wydana
z ponad 5 lat temu...



Popatrz na ten filmik:)

http://www.youtube.com/watch?v=Tw5dtf7iyOQ&feature=related

Tu widać i AA i nowe auta:)
Aj, nie moge sie doczekać żeby sobie różne przeróbki powgrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować