Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 18:13, Ecko09 napisał:

>

To wytłumacz o co chodzi, bo większość pewnie nie ma zielonego pojęcia o co z tym chodzi
(w tym ja).


Ostrzeżenia dotyczące kodu, jak sama nazwa wskazuje, pokazują, że coś może być nie tak (ale jednak kod się kompiluje) albo, że coś można zrobić lepiej (np. dana funkcja jest przestarzała). Mogą też pokazywać, że np. dany fragment kodu nie jest nigdzie wykorzystywany albo jest po prostu niedostepny i nigdy sie nie wykona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko, bo w tej ulsudze live sa te archipementy, czy jak to tam sie pisze, ale nie moge zadnego zrobic bo pisze ze jest zablokowane ;P o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą potwierdziłem zamówienie GTA IV i mam jedno z pytań z cyklu "Najbardziej upierdliwe pytania na forach komputerowych!". Więc przejdę do rzeczy zanim mnie zjedziecie.
Czy grał ktoś na:
e4500
gf 8800gt
2gb 800mhz? Jeśli tak to jak chodziła?:) Głównie mi chodzi o procesor bo z tego co słyszałem na procesorach wykonanych w technologi 65nm gra potrafi chrupać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to nie jest rozmycie. To co ja mam. To jest takie raczej rozpikselowanie. Coś a la cutscenki w Wiedźminie i źródła światła w Mass Efekcie. Tyle tylko, że cała gra tak wygląda. Gady pewnie nie zrobiły dobrze pod Radeony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:23, heyboy napisał:

O, to nie jest rozmycie. To co ja mam. To jest takie raczej rozpikselowanie. Coś a la
cutscenki w Wiedźminie i źródła światła w Mass Efekcie. Tyle tylko, że cała gra tak wygląda.
Gady pewnie nie zrobiły dobrze pod Radeony :/


Tak,dokładnie.Gdzieś pisało ze gra słabo chodzi na Radeonach...,jesli cie to pocieszy to powiem że na Geforcach też nie zachwyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem związany z jedna misja ... Nazwa Ivan i dalej nie pamiętam, wiem że muszę gonić tego Ivana samochodem aż do takie budowy potem on wchodz na górę tej budowy tylko, że kompletnie nie wiem jak tam wejść ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że gra chodzi płynnie na Radeonie X1950 Pro (800x480), ale mam to durne rozpikselowanie. Wkurza mnie to, bo oczy od tego bolą i na pawia się zbiera jak to widzę. Gdybym grał na 9 calowym ekranie, to może bym tego nie zauważył, ale na 22 nie sposób tego nie zauważyć. Gra jest po prostu ohydna. Błe. Takie wewnętrzne fuj ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:28, Joanna32 napisał:

Witam

Mam problem związany z jedna misja ... Nazwa Ivan i dalej nie pamiętam, wiem że muszę
gonić tego Ivana samochodem aż do takie budowy potem on wchodz na górę tej budowy tylko,
że kompletnie nie wiem jak tam wejść ;s


Tam jest drabina. Klikasz ''f'' aby złapać drabinę i "w" żeby iść do góry. Potem jeszcze kilka schodów i eliminujesz delikwenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:32, krzykos napisał:

da się coś zrobić zeby gra mi chociaż odpaliła sie czy wydałem 147zł w brud ????????
ma ktos sposób na to



Problem jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh cieszę się jak w przedszkolu. Trzymam właśnie w łapach moją kopię GTA IV :D I zabieram się za instalację. Tylko pojawił się zonk, przecież materiały w pudełku miały być po polsku, a ja, jakbym się nie przyglądał tak wciąż widzę angielski. Nie przeszkadza mi to, bo z językiem problemów nie mam, no ale ktoś tu chyba rozminął się z zapowiedziami... Mam nadzieję, że nie będę miał problemów przy instalacji jak Wy i może laptop jakoś pociągnie tą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie GTA chodzi płynnie. Mam zastrzeżenia co do cieni (patrz screen 1 i 2) wie ktoś czy jest jakiś sposób by poprawić grafikę (jakiś programik albo cuś ;p)? A tak btw mogę się cieszyć z jakości grafiki czy wg Was pozostawia wiele do życzenia?
Mój konfig: Intel Core 2 Quad 2.66 GHz, GeForce 8800 GT (512 ram), 2 GB RAM, Windows Vista

20081205185202

20081205185241

20081205185252

20081205185307

20081205185325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:57, MarQs07 napisał:

U mnie GTA chodzi płynnie. Mam zastrzeżenia co do cieni (patrz screen 1 i 2) wie ktoś
czy jest jakiś sposób by poprawić grafikę (jakiś programik albo cuś ;p)? A tak btw mogę
się cieszyć z jakości grafiki czy wg Was pozostawia wiele do życzenia?
Mój konfig: Intel Core 2 Quad 2.66 GHz, GeForce 8800 GT (512 ram), 2 GB RAM, Windows
Vista

Całkiem fajna grafa nie mam zastrzeżeń ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeszcze trochę. Ale nie da się u mnie w chwili obecnej przez to rozpikselowanie :/ Zagrałem trochę, zaliczyłem jedną dziwkę (teraz widać, że cośtam przy Niko kombinuje :P), pojeździłem motorkiem. Chciałem przejechać przez most, ale max gwiazdek. Wpakowałem się na motorku w murek. Szpital i... "aplikacja gta4.exe wykonała nieprawidłową operację i zostanie zamknięta".
Podobał mi się tekst Niko, bo robótce panienki - Jeśli mama by wiedziała, że płacę za seks...

20081205191147

20081205191201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować