Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Wrr...
Zainstalowałem wczoraj grę, i faktycznie, Rockstar dał przysłowiową dupę...
Mam 25 FPS, w porywach (rzadko) 30 FPS.... na Core2 E8500 3.16 GHz, 8Giga RAM i GeForce 9800 512... no normalnie żal, Crysis na Dx10 chodzi bez zarzutu, a tutaj potrafi się przyciąć. Czekam na ten patch :/
I oczywiście są problemy z tymi durnymi cieniami na budynkach.
Gram na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:24, politan3 napisał:

Witam! Ja mam problem mianowicie gra wyświetla mi dziwnie tekstury, znikają i pojawiają
się przede mną. Kartę graficzną mam EVGA GeForce GTX 280 1024 MB DDR3 512bit więc wszystko
powinno chodzić normalnie :). Ma ktoś jakąś radę dla zrozpaczonego użytkownika GTA IV
:)?


Pomoże ktoś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:03, politan3 napisał:

Już to stosowałem wczoraj ale niestety efekt jaki był taki jest :(.

W takim razie musisz czekać na patcha, tak jak my wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:07, Darkstar181 napisał:

> http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html - Które z tych sterowników

> pasują do 8600 GTS ?
To jest paczka driverów, więc w zasadzie wszystkie :P Oczywiście wybierz te pasujące
do Twojego systemu (XP bądź Vista)


Ok, ale nie wiem ilu bitowego mam XP-ka ;/ Sprawdzając everestem jest tylko napisane "Windows XP Professional OEM" i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 12:09, 0HoMicide0 napisał:

Ok, ale nie wiem ilu bitowego mam XP-ka ;/ Sprawdzając everestem jest tylko napisane
"Windows XP Professional OEM" i nic więcej.

Zastosuj metodę Indian. Najpierw ściągnij 32 bitową wersję, a jak nie zaskoczy, to spróbuj 64 bitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 08:43, tomii7 napisał:

Jesli ktos mówi zeby cieszyc sie ang wersja przeznaczoną na azję to nie wiem co o nim
myslec.... W Polsce nie mozna!! sprzedawac niczego bez polskiej instrukcji, i z tego
co wiem polskim dystrybutorem gry jest Cenega, która wydala grę z POLSKĄ instrukcją,
więc jakim cudem sprzedaje gram.pl taki shit? i jak mozna omijac dystrybutora? bo na
to wygląda...


Piasłem o tym wczesniej że GRAM nie kupiło od Nas ani sztuki GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma tak, ze jak wybierze server na ktorym chce grac to sie chwile poladuje, albo i nie, i wyskakuje blad GTA IV.exe. Mi sie tak czasem robi czasem nie, wiec nie wiem w czym problem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo mam takie pytanko. Czy aby zapisać grę w Single Player trzeba mieć połączenie z Microsoft Live?? albo ogólnie z internetem ( wiem ze aby uruchomić grę po raz pierwszy trzeba jednorazowo połączyć się z netem ) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:19, Garinn napisał:

elo mam takie pytanko. Czy aby zapisać grę w Single Player trzeba mieć połączenie z Microsoft
Live?? albo ogólnie z internetem


Jesli nie masz dostepu do internetu to aby zapisywać gry musisz utworzyć konto windows live w trybie offline bezpośrednio w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w jaki sposób mogę sprawdzić ilu bitowy mam system? ;/ bo ściągnął bym te stery do karty, ale nie wiem ilu bitowy jest mój XP professional OEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować