Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Zagralem wreszcie wyscigi podczas jednej misji w SP i przypomniala mi sie tak gra: Midtown Madness :-) GTA IV miazdzy. Fabula jest kapitalana - co chwile jakas polewke. Teksty sa momentami genialne. I te postacie hehehe - szkoda tylko, ze nie mam wiecej czasu, by grac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba zaraz zapłaczę :( Próbuję już wszystkiego, a przy próbie uruchomienia wciąż "gta fatal error: ws10" i do widzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto kilka screenów z gry (plus screen z ustawieniami - troszke ostatnio obniżyłem View Distance).
Dodam jeszcze taką ciekawostkę: szybkość samochodów w wyścigu (multi) zależy od szybkości komputera - gram ze szwagrem i ten sam samochód tylko mam dużo mocniejszego kompa i jestem dużo szybszy.

20081206025736

20081206025813

20081206025823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sterowników o karty graficznej GF 9300MG ale nie mogę znaleść mam prośbę czy może ich ktoś poszukać jeżeli wogoóle są bo mam wersje stara 163.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:34, Isdead napisał:

Ja właśnie dostałem, ale nie stety intrukcja jest w 100% po angielsku! Jakby to anglik
dostał wszystko by zrozumiał;(! Wy też tak macie?!


No to k... już przeginają. Nie ma obiecanego pre ordera... i każa czekać ze niby cenega (tego oficjalnie nie pisza w mailu) zawalila, a tu jeszcze eng instrukcje?, i ktoś tam jeszcze pisal ze dostał "only asia" ?? toż to prokurator!!! moze ktos kto taką wersje dostał naprawde napisze do rokstara, albo przynajmnij do cenegi? Bo chyba oni nie puscili takiej wersji, a mają prawo do tytulu, więc dobiorą sie do dupy komuś kto skrewil......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:55, krzykos napisał:


>
> KRZYKOS, też masz tak z tyłu na pudełku od gry napisane "FOR SALE IN ASIA ONLY"?!


tez tak mam


No, żesz, k..., chyba to trzeb gdzies zglosic... media? prokurator?? i chyba zrezygnuje z uslug tego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż posiadam od wczoraj GTA IV tylko że kiedy gram mam takie dziwne tekstury wygląda to trochę jako artefakty ale nie sądzę by to były artefakty gra mi nie tnie w ogóle komputer w opisie proszę o pomoc

20081206071202

20081206071207

20081206071214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:11, filip1-1 napisał:

gdzieś nawet o tym czytałem ale ten błąd może też być spowodowany kiepskim kompem podaj konfig


Mam go w podpisie...

Core 2 Duo 2.7GHZ
GeForce 9600GSO
2Gb ram

Ja mam wersje od Cenegi :) z tyłu pisze Not For supply in the UK :D, a instrukcja jest bardzo trudna do zrozumienia ;P mam takie pyt. Nie działa mi pad w GTA.Kolega mi powiedział ze w GTA mozna grac tylko na tym z Xklocka360. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tu Cenega mogłaby coś zrobić... A tak wogóle to ta wersja wysyłana w przyszłym tygodniu to bedzie wersja na rynki azjatyckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C2Q 4 x 2,4
2GB RAM Geil
ATI Radeon HD 3850
ASUS P5K
Mówiliście że będę grał na low z przycinkami a tymczasem gram na medium bez zacinek a nawet spowolnień, wszystko chodzi płynnie. LC jest piękne. Zamieszczam screeny. Może mógłbym zmienić ustawienia na wyższe ale narazie zostawię to tak.

20081206081509

20081206081534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos mówi zeby cieszyc sie ang wersja przeznaczoną na azję to nie wiem co o nim myslec.... W Polsce nie mozna!! sprzedawac niczego bez polskiej instrukcji, i z tego co wiem polskim dystrybutorem gry jest Cenega, która wydala grę z POLSKĄ instrukcją, więc jakim cudem sprzedaje gram.pl taki shit? i jak mozna omijac dystrybutora? bo na to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować