Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 01:30, lachu1 napisał:

A ja się chyba zaraz zapłaczę :( Próbuję już wszystkiego, a przy próbie uruchomienia
wciąż "gta fatal error: ws10" i do widzenia :(

Poszukaj tu http://gtasite.net/ wiem na pewno, że ktos miał taki problem i już go rowiązał....wstaw w szukajce swój błąd, oczywiście skorzystaj z forum, jest na pasku na samej górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 03:01, Parasite napisał:

Witam, oto kilka screenów z gry (plus screen z ustawieniami - troszke ostatnio obniżyłem
View Distance).
Dodam jeszcze taką ciekawostkę: szybkość samochodów w wyścigu (multi) zależy od szybkości
komputera - gram ze szwagrem i ten sam samochód tylko mam dużo mocniejszego kompa i jestem
dużo szybszy.

myślałem, że na teksturach- high będzie lepiej wyglądało, a tymczasem różnicy nie widzę pomiędzy high, a medium, ale może to wina zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:48, duchu015 napisał:

> > Mam problem z aktywacją gry.
> > Wyskakuje mi "Sprawdzanie daty wydania nieduane". Klikam na "Activate Manually"

> tak jak
> > karzą w takich przypadkach i nic się nie dzieje. Porażka. Miał ktoś taki przypadek?

>
> >
> > Oczywiście z łączem jest wszystko ok i w firewall''u ustawiłem wyjątek na Port
443.
>
>
> no to moze wylacz firewalla na czas aktywacji -_-?
>

Wyłączenie firewalla nic nie dało.


Pomoże ktoś? Już 6 razy instalowałem grę i ciągle to samo... szlak już mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę że tak.

Jednak możesz się spodziewać że będzie haczyć. Ale to tez zależy bo ta gra też na różnych komputerach działa inaczej. A 30 fps na bank nie będziesz miał.

Aa no i samą graficzną nie zdziałasz cudu nie wiem jaką resztę masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam problem mianowicie gra wyświetla mi dziwnie tekstury, znikają i pojawiają się przede mną. Kartę graficzną mam EVGA GeForce GTX 280 1024 MB DDR3 512bit więc wszystko powinno chodzić normalnie :). Ma ktoś jakąś radę dla zrozpaczonego użytkownika GTA IV :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:22, cinus` napisał:

http://www.gtaforums.com/index.php?act=ST&f=240&t=380088
Patch jest już ponoć gotowy tylko czeka na akceptację Microsoftu, więc niedługo powinien
zostać wypuszczony.
Ponadto 10 grudnia mają wyjść sterowniki do kart ATI w wersji 8.12 które ponoć mają znacząco
poprawić wydajność gry :)



hmm nie widze nic o poprawie optymalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:27, alduron napisał:

hmm nie widze nic o poprawie optymalizacji


-Fix for ATI 1900 shadows
-Overall savings to memory
-Graphic improvements to particle systems and mirrors


Myślę, że to można pod to podciagnąć :P Zresztą nie wszystkie poprawki zostały tam wypisane, chyba tylko te ważniejsze...

Ponadto proszę zwrócić uwagę na to:
Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum performance is recommended. We?ve seen cases where power management software does not detect the game is running and puts the CPU in green mode.
Czyli warto ustawić opcje zasilania na maksymalną wydajność gdyż jesli ktoś miał ustawione oszczędzanie energii to czasem system nie wykrywał, że gra była uruchomiona i komputer pracował na mniejszych obrotach kiedy gra była urchomiona, ale to w patchu mają chyba też poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:34, cinus` napisał:

> hmm nie widze nic o poprawie optymalizacji

-Fix for ATI 1900 shadows
-Overall savings to memory
-Graphic improvements to particle systems and mirrors


Myślę, że to można pod to podciagnąć :P Zresztą nie wszystkie poprawki zostały tam wypisane,
chyba tylko te ważniejsze...

Ponadto proszę zwrócić uwagę na to:
Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed
issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum
performance is recommended. We?ve seen cases where power management software does not
detect the game is running and puts the CPU in green mode.

Czyli warto ustawić opcje zasilania na maksymalną wydajność gdyż jesli ktoś miał ustawione
oszczędzanie energii to czasem system nie wykrywał, że gra była uruchomiona i komputer
pracował na mniejszych obrotach kiedy gra była urchomiona, ale to w patchu mają chyba
też poprawić.



Przynajmniej będzie w miarę szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie mam znowu problem bo na budynkach mam takie dziwne nie wiem cienie i mnie to wk**** pokaże to na screenie ma ktoś na to radę bo dłużej tego nie zdzierżę nie mogę tego znaleść ale to jest przy tym napisie Jizzy Jims i jeszcze parę bardzo proszę o pomoc

20081206114553

20081206114601

20081206114609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na forum CD-Action opisałem jak u mnie działa gra. Nie będę opisywał tego jeszcze raz, tylko przekopiuję swoją wiadomość :P

Otóż, jeszcze wczoraj zrobiłem sobie konto na GFWL i na RGSC - oba jako obywatel UK. Po dzisiejszej instalacji i aktywacji gry, zalogowałem się do RGSC jeszcze ZANIM uruchomiłem grę. Efekt? Gra pięknie się odpala bez żadnych błędów MMA10 czy coś takiego Ustawienia mam na medium/high, gra praktycznie nie tnie, w tle miałem RGSC, antywirus, Xfire i kilka innych pierół - gra chodzi super. Jedyne do czego mogę się doczepić to rzeczywiście źle wyglądające cienie, ale mi to osobiście nie przeszkadza Aha, mam pytanko do tych, którzy grali online: gdy chcę wejść w rozgrywkę Live, wyskakuje mi wiadomość na komórce, że muszę być połączony z Games for Windows LIVE. Oczywiście połączony jestem, ale grać nie mogę. Miał ktoś taki przypadek?

Ogólnie, gra wgniata, kosi, zabija, etc. Ani razu nie miałem krachu, saveuje się ładnie...

Ocena na chwilę obecną: 9/10 + znak jakości :P

PS.
Tak, Heroes1990 to Eliroth z forum CDA :P

PS2.
Problem z Multiplayerem nie aktualny - gra śmiga aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować