Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2009 o 13:00, Citkowsky napisał:

Mi to nie wiem czy by się chciało. Panowie, co tu można zrobić więcej zeby miec 100%?
Mam ok 81% i lipa. wiem, ze nie zrobilem wszystkich skokow i nie zestrzelilem wszystkich
ptaków ale nie sądzę by za te 2 rzeczy aż 20% było.


Za skoki i latajace szczury jest bodajze po 2.5%. Nie pamietam w tej chwili co jeszcze trzeba zrobic - sprawdze w domu, bo mam taka fajna liste w poradniku (bede mial wrescie okazje, zeby do niego zajrzec :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 13:04, Wojman napisał:

> >>..............



Od razu powiem co do tej pory zrobiłem:

DOstarczyłem ileś tam aut (trzeba było maile odbierac i patrzeć na zdjecia)
Ukończyłem misje policyjne: znalezienie iluś tam bandziorów i bodajrze udział w 20 akcjach
Ukonczone egzekucje (misje co sie w budce telefonicznej brało)
Nie wiem czy wzsystkie misje od przechodniów bo kurcze nie wiem jak to sprawdzić
Dostarczanie paczek bodajrze dla tego z dredami co tak gada slangiem (nie pamiętam jak się zwał;p)
Podwyższylem sobie % popularnosc u ziomków tak, ze moge zamówić helikopter
Ukończyłem wszystkie wyścigi

więcej nie pamiętam bym coś zrobił a tu nadal 20% brakuje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie mówię w żadnym wypadku że GTA czy też patcha. Grę na 1.0.2 przeszedłem spokojnie, tylko te wszystkie programy mi zaczęły się walić dopiero po WinsockxpFix. Ale dzięki, zupełnie zapomniałem o przeskanowaniu dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy gra będzie płynnie chodziła na moim PC? C2D E7200, 2GB Ram, Radeon HD4850 512MB. Jeśli tak to na jakie ustawienia mogę liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:02, dominik11kot napisał:

Ta, Niko zazwyczaj podczas strzelania potrafi nieźle się "skrzywić" .... ;s


jakby kloca stawial ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2009 o 13:13, Citkowsky napisał:

Nie wiem czy wzsystkie misje od przechodniów bo kurcze nie wiem jak to sprawdzić

Jeżeli dostałeś Archivment no more strangers to znaczy że zrobiłeś wszystkie misje z przechodniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:17, Redjevel napisał:


> Nie wiem czy wzsystkie misje od przechodniów bo kurcze nie wiem jak to sprawdzić

Jeżeli dostałeś Archivment no more strangers to znaczy że zrobiłeś wszystkie misje
z przechodniami...

No kurczę właśnie z tym problem. Bo ja na PS3 wystarczy że zrobiłem tylko 13 i mi zaliczyło achiva. A tych misji jest 22. Taki błąd. Ktoś nie wtajemniczony może nie skończyć gry w 100%.

No ale nie wiem czy na PC to zostało poprawione.

Nawet jak zrobiłem wszystkie 22 misje to i tak pisało mi że 13 tylko zaliczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:17, Redjevel napisał:


> Nie wiem czy wzsystkie misje od przechodniów bo kurcze nie wiem jak to sprawdzić

Jeżeli dostałeś Archivment no more strangers to znaczy że zrobiłeś wszystkie misje
z przechodniami...


hhmmmm, nie przypominam sobie tego:) Czyli jeszcze gdzieś mi się ukrył ktos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem. Duży problem. Zacznijmy od tego, że zafundowałem sobie ponowne przechodzenie gry. Przed reinstalką systemu ostatnimi czasy gra zaczęła mi średnio co dwie minuty zwalniać na niecałą minutę, do jakichś 5 klatek na sekundę. Potem na 2 minuty było ok. Właśnie głównie z tego powodu zdecydowałem się na reinstall systemu. Skopiowałem savegame, po reinstalce wrzuciłem na miejsce. Pierwszy problem - gra nie czyta moich savów :/ Nie wiem dlaczego, ale mam nadzieję, że pomożecie mi to rozwiązać, bo byłem na niezłej drodze do 100%. Niestety, moje problemy się nie skończyły, ponieważ gra dalej spowalnia tak jak wcześniej. Dodam, że patche nie mają na to wpływu, bo wcześniej na drugim patchu gra działała ok, potem zaczęły się problem a następnie pojawił się trzeci, aktualnie zainstalowany jest też ostatni patch. A co najlepsze, znaczące zmniejszenie detali problemu w ogóle nie rozwiązuje. Z racji tego, że nie mam zielonego pojęcia o co kaman, liczę na Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować