Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

fizyka to jeszcze zadanie dla procesora (oczywiście ktoś to musi wyrenderować ale samymi obliczeniami zajmuje się procek). Jeśli chodzi o minimalne to moim zdaniem będą dość nieskie bo te rekomendowane wcale nie przerażają obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, no właśnie, to są zalecane :) Moim zdaniem minimalne będą obniżone o połowę, a te, któe są podane jako zalecane spokojnie wystarczą do gry na max detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:15, adi54 napisał:

Pogięło ich. Ostatnie GTA grafą i wymaganiami nie grzeszyły. Ja myślałem że sobie pogram...

Ostatnie, czyli GTA SA...
Jak ty nie widzisz różnicy pomiędzy grafika w GTA IV, i GTA SA, bądź starszym Vice City, to nic dziwnego że łudziłeś się, że ci pójdzie.

Tak w ogóle to nie wiem czemu ludzie tak narzekają na te 18 GB na dysku... ile dzisiaj kosztują dyski twarde ? Bo ja 4 miesiące temu zapłaciłem za dwa po 250 GB ( czyli razem około 500 GB ) jakieś 250 zł. To tak dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja też śmiem zgodzić się z poprzednikiem,ponieważ myślałem że będą chociaż jeszcze o połowę większe niż te pokazane,mam nadzieje że gra trafi do nas w 100% poprawnej optymalizacji i będziemy cieszyć się pełnią tego e-świata.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 06:37, player000 napisał:

po tym jak zobaczyłem twoją maszynę na gramsajcie to w zasadzie nie wiem na co liczyłeś...
bo z tym sprzętem chyba od dawna w nic nowego nie grałeś:/

Co co nie grałem. We Witchera gram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale R* lubi robić wokół siebie takie zamieszanie, więc może wstawili takie wymagania, żeby ludzie się zaczęli podniecać, a tak naprawdę to te wymagania potrzebne by były w przypadku obecnej wersji, która jescze nie jest dostatecznie zoptymalizowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> E tam, jak na maksymalne wymagania, to nie ma tragedii. Myślałem że będą większe. Minimalne
> pewnie będą o połowę niższe. R* na pewne da z siebie wszystko przy optymalizacji.
Jeśli da się zoptymalizować NFS pro street na PS2 to chyba wszystko da sie zoptymalizować:P . Chciałbym aby gra chodziła mi na wysokich detalach, a miasto to nie musi się dla mnie wczytywać z dalekich odległości. Szkoda, że ceny nie da się w Polsce zoptymalizować. Cenega od razu mogła by wydać polską wersję. Ja mógłbym poczekać 2 lub 3 miesiące dłużej dla niższej ceny i polskiej wersji językowej GTA 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o polską wersję gry to tylko kinowa. Lokalizacja tekstów mówionych zajęłaby rok. W nagraniach brało udział ponad 600 osób w tym Polacy. Można nawet na ulicy usłyszeć polski oraz jak odzywają się do ciebie, w naszym pięknym języku, szturchnięci przechodnie.

Z ceną prawda, szkoda że jej się nie da optymalizować, ale nawet jeszcze jej nie znamy więc pozostaje czekać, a teraz narzekać nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 14:50, SoriusH napisał:

Można nawet na ulicy usłyszeć
polski oraz jak odzywają się do ciebie, w naszym pięknym języku, szturchnięci przechodnie.


Tyle czasu przy tej gierce spędziłem, ale na polaka nie trafiłem na ulicy:) Trza mieć szczęście chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak:

ta gra jest warta wszystkich pieniedzy i nawet jak bedzie kosztowac 150zl to nie powinnismy narzekac (w koncu konsolowcy maja ja po 250zl :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować