Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 16:10, Kirnin napisał:

Ostatnio dowiedziałem się, że te zamówienia pre-orderowe są nieaktualne. Od którego dnia nie
sa?


Dalej nie rozumiem. Od kiedy nie będzie można już kupić gry z takimi dodatkami? W momencie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że plotki są zabójcze. Chodzi mi o to, że pewna osoba (nawet pare) powiedziedziało mi, że już jest wszystko wysprzedali z pre-orderów Fable... czyli, że nie ma już aż do premiery tych bonusowych i od premiery są już normalne edycję. No ale jeżeli nie rozumiecie to pewnie okłamano mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:14, Kirnin napisał:

Widać, że plotki są zabójcze. Chodzi mi o to, że pewna osoba (nawet pare) powiedziedziało mi,
że już jest wszystko wysprzedali z pre-orderów Fable... czyli, że nie ma już aż do premiery
tych bonusowych i od premiery są już normalne edycję. No ale jeżeli nie rozumiecie to pewnie
okłamano mnie :P


Bzdur Ci nagadali i tyle. Gdyby wyprzedali to pojawiłby się stosowny news. Zresztą na pewno dorzuciliby kolejną partię towaru, który sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:20, Arclight napisał:

> Widać, że plotki są zabójcze. Chodzi mi o to, że pewna osoba (nawet pare) powiedziedziało
mi,
> że już jest wszystko wysprzedali z pre-orderów Fable... czyli, że nie ma już aż do premiery

> tych bonusowych i od premiery są już normalne edycję. No ale jeżeli nie rozumiecie to
pewnie
> okłamano mnie :P

Bzdur Ci nagadali i tyle. Gdyby wyprzedali to pojawiłby się stosowny news. Zresztą na pewno
dorzuciliby kolejną partię towaru, który sprzedaje się jak świeże bułeczki.

No wlasnie ze cos nie ma - ja dzisiaj chcialem zamowic i pisze ze wysprzedane wszystkie, moge jedynie dodać do listy życzeń.
Z tej okazji pytanko do CDP - bedzie można jeszcze zamówić w pre-orderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na serwisie poswieconym Fable wirtualnej polski ... znalazlem cos takiego
:"Tylko w sklepie Gram.pl czeka na was wyjątkowe rozszerzone wydanie gry, wzbogacone o następujące elementy: *Ekskluzywne pudełko-księga, w którym umieszczone będą wszystkie elementy pakietu. *Dwie talie kart do gry ozdobione motywami z gry Fable: Zapomniane Opowieści. To jednak nie wszystko. Ten rewelacyjny pakiet dostępny jest w tej samej cenie, co standardowe wydanie gry! Edycja ta nie będzie dostępna w żadnym innym miejscu. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z przedpremierowej oferty, zyska darmową przesyłkę (do wyboru kurier lub poczta) i gwarancję otrzymania gry na dwa dni przed jej polską premierą. W skład tej wyjątkowej edycji Fable: Zapomniane Opowieści wejdą także wszystkie elementy standardowego wydania: *3 płyty CD z polską wersją gry, *Dodatkowa płyta CD zawierającą ekskluzywne materiały związane z grą, *Drukowany poradnik do gry, liczący około 100 tron, *Instrukcję."
rozumiem wiec ze pre order roznic bedzie sie tylko ladnym pudelkiem i kartami no i darmowa przesylka.... a kto nie zdazyl zamowic w pre orderze moze pozniej normalna wersje bez wyzej wymienionych elementow (jedynie)
Czy dobrze prawie/myśle czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 06:49, Bigjack7 napisał:

Czy mi sie wydaje czy CDP powinno już rozsyłać potwierdzenia zamówien na Fable''a ??

Maile z potwierdzeniem powinny przyjść 5 dni przed wysyłką, czyli już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 14:16, Valdgir napisał:

Dobre pytanie. W sklepie jest napisane 4cd, dodatkowo 1cd, a na obrazku widać 3 cd + 1 cd....
:/


A na pudełku 5 CD :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 14:18, Bigjack7 napisał:

A na pudełku 5 CD :]


Hehe, no właśnie, na tym przy tytule jest 5, ale już na tym na obrazku jest 4 (mimo mojego słabego wzroku widzę tam ewidentne 4) LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 02:29, SwenG napisał:

Hmm, to odliczanie sekund na głównej stronie to dotyczy Fable ?


Nie, dotyczy otwarcia nowego sklepu :] (a raczej uruchomienia nowego zestawu skryptów) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 07:19, Albatross napisał:

> Czy mi sie wydaje czy CDP powinno już rozsyłać potwierdzenia zamówien na Fable''a ??
Maile z potwierdzeniem powinny przyjść 5 dni przed wysyłką, czyli już jutro.


Co prawda mail jeszcze nie przyszedł, ale na karcie moje zamówienia jest już link do dokonania płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować