Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2009 o 23:02, Vaako1902 napisał:

A to dziwne. Ja mam zaliczone wszystko w HL:E2 i Portalu bez żadnych przykrywch akcji.
:)


A no dziwne. Tym bardziej, że nie zdarzyło się to raz. W sumie nie jest to dla mnie aż tak ważne ale w oczy kole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może pogadajmy sobie o nadchodzącym Epizodzie Trzecim ?
Sądzę , że to będzie tak :
Wybieramy się tam do tego Borealis , coś tam robimy , zabijamy parę larw , pojawia się G-Man coś tam nam mówi , cofamy się w czasie z nim tam do momentu gdzie my wkładamy ten kamyk do testów , przerywamy ten test . I koniec gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 23:36, Crew 900 napisał:

A może pogadajmy sobie o nadchodzącym Epizodzie Trzecim ?
Sądzę , że to będzie tak :
Wybieramy się tam do tego Borealis , coś tam robimy , zabijamy parę larw , pojawia się
G-Man coś tam nam mówi , cofamy się w czasie z nim tam do momentu gdzie my wkładamy ten
kamyk do testów , przerywamy ten test . I koniec gry :D

Nieeee. Wtedy nie poznamy Alyx :(
Mnie najbardziej ciekawi co to za technologia jest na Borealis. Myślę, że to nie chodzi tylko o Portal Gun''a.
Poza tym jestem skory do teorii, że G-man jest z międzygalaktycznej rebelii i walka z Kombinatem na Ziemi to tylko bitwa :] Chociaż jeśli na ziemi wylądują znaczne siły Kombinatu to z kim będziemy walczyć "gdzieś w kosmosie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koniec będzie bezpośrednio związany z Gordonem. Pewnie zginie na końcu jako męczennik albo zostanie wybudzony przez G-Mana i pozostawiony sam sobie z trwałym zanikiem pamięci. Walka na Ziemi wygrana, czas zając się resztą planet galaktyki. Gordon Freeman być nie potrzebny. Oczywiście Kombinat został pokonany, kobiet znowu mogą rodzić i takie tam. Kiedyś ktoś tu wspomniał, że końca swoich dni doczeka także w Ep3 Alyx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że Ep3 skończy się tak jak HL1 czyli że da możliwość dalszego kontynuowania fabuły bo że powstanie HL3 jestem prawie pewien :)

M1chał
jakby G-man był w rebelii to Vortigaunty (czy jak się tam oni nazywają) powinni raczej pomagać G-man''owi w walce z Kombinatem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię , Valve w wywiadzie przyznało , że Episode Three będzie ostatnim i będzie kończył całą fabułę Half-Life .
Przyznało też , że im się nie opłaciło robienie Epizodów .

Jak na razie wiadomo , że Ep 3 będzie ostatnim . Nic nie wiadomo czy będzie kiedyś Half-Life 3 , a nawet gdyby był to już nie związane z wydarzeniami z Half-Life i Half-Life 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:11, Crew 900 napisał:

Przyznało też , że im się nie opłaciło robienie Epizodów .

Taa, wcale. Szczególnie jak jakiś czas po premierze Orange Boxa skomentowali wyniki sprzedaży, że nigdy nie byli tak bogaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:11, Crew 900 napisał:

Wątpię , Valve w wywiadzie przyznało , że Episode Three będzie ostatnim i będzie kończył
całą fabułę Half-Life .


Myślę, że im chodziło o fabułę HL2, a nie całego uniwersum. Swoją drogą, to kura znosząca złote jaja, ot tak po prostu nie zabiją tej serii, tymbardziej nie teraz, kiedy czujemy największy niedosyt... Warto też zwrócić uwagę, że w tamtym świecie... dużo się wydarzyło od otworzenia portali i wątpie aby to tak po prostu się skończyło happy endem czy coś (nie wykluczałbym tu nawet MMO -.-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:37, master962 napisał:

M1chał
jakby G-man był w rebelii to Vortigaunty (czy jak się tam oni nazywają) powinni raczej
pomagać G-man''owi w walce z Kombinatem :]

Jak to wyczytałem, G-man może traktować walkę na Ziemi (a więc w pewnym stopniu poświęcenie Vortów i Ziemian) jak odwrócenie uwagi Kombinatu od ich rodzimej planety. Przyjmując że na Ziemię dotrze duże wsparcie dla sił wroga, rodzima planeta Kombinatu (o ile takową mają :D) pozostanie bez większych sił obronnych.
A więc G-man chce poświęcić Ziemię i jej mieszkańców. Tyle że mieszkańcami Ziemi są teraz również Vorty, którę już raz straciły swoją planetę.

Bishoop

Dnia 24.03.2009 o 12:37, master962 napisał:

Walka na Ziemi wygrana, czas zając się resztą planet galaktyki. Gordon Freeman być nie potrzebny.

Na końcu HL2 G-man nie pozwala zginąć Freemanowi, przenosi go znów w letarg, a więc albo Gordon będzie jeszcze potrzebny, albo G chce go zostawić "w razie czego".
Co ciekawe, G pozwala zginąć Alyx.. A w Ep2 to ona staje się dla niego Number One.
Faktem jest, że potoczyło się inaczej niż G początkowo sobie zamyślił. Bo Gordon przeniesiony w letarg zostaje wybudzony przez Vortów, a Alyx uratowana.


Pablo Querte

Dnia 24.03.2009 o 12:37, master962 napisał:

Jedna Alyx ;>

Moja! Moja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:11, Crew 900 napisał:

Wątpię , Valve w wywiadzie przyznało , że Episode Three będzie ostatnim i będzie kończył
całą fabułę Half-Life .
Przyznało też , że im się nie opłaciło robienie Epizodów .

w takim razie jakbyś uważniej czytał to byś wyczytał że Ep3 będzie ostatnim z epizodów i będzie kończył HL2 ;]

M1chał
też to kiedyś czytałem ale jakoś nie przywiązuję do tego wielkiej uwagi bo pewnie Valve czymś nas (pozytywnie) zaskoczy :) zresztą czytałem też że G-man jest ojcem Gordona czy nawet nim samym co ostatecznie Valve zdementowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:07, master962 napisał:

M1chał
też to kiedyś czytałem ale jakoś nie przywiązuję do tego wielkiej uwagi bo pewnie Valve
czymś nas (pozytywnie) zaskoczy :) zresztą czytałem też że G-man jest ojcem Gordona czy
nawet nim samym co ostatecznie Valve zdementowało

Teorii jest pełno. Np. że G-man to G(ordon Free)man z przyszłości, w której dzieje się bardzo źle. A czemu? Bo użyli tego co było na Borealis. Teraz Gordon aka G-man cofnął się w przeszłość żeby ustrzec samego siebie przed użyciem technologii (czy to będzie t echnologia?) z Borealis.

Uwielbiam tą grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:18, M1chał napisał:

Teorii jest pełno. Np. że G-man to G(ordon Free)man z przyszłości


Z tego co mi wiadomo, przedstawiciel Valve zaprzeczył tej teorii. Za błędne uznał również twierdzenia, jakoby G-Man był kimś z rodziny Gordona. Wyobrażacie to sobie? "Gordon, I''m your father" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zaprzeczam , że G-Man to Gordon z przyszłości . W ogóle są do siebie nie podobni , oraz to , że G-Man bardziej wygląda na biznesmena niż na naukowca terrorysty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL
Specjalista ds. Połowicznego Rozpadu 2
G-man....
... nie jest ojcem Gordona Freemana. Nie jest też Gordonem Freemanem z przyszłości. Nie jest jego dziewczyną, sąsiadką, psem, pryszczem na nosie.
<gromkie brawa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:27, Crew 900 napisał:

Też zaprzeczam , że G-Man to Gordon z przyszłości . W ogóle są do siebie nie podobni
, oraz to , że G-Man bardziej wygląda na biznesmena niż na naukowca terrorysty xD

Ja zaprzeczam raczej stwierdzeniu, że G-man jest człowiekiem :P
Jeśli byłby to nie miałby możliwości kontrolowania czasu. Może być jakimś kosmitą (?) czy innym plugastwem i być tylko "przebrany" za człowieka, żeby ludzie mogli w nim widzieć potencjalnego przyjaciela. A że zapatrzył się na biznesmena... Cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:23, Lesz3yk napisał:

Z tego co mi wiadomo, przedstawiciel Valve zaprzeczył tej teorii. Za błędne uznał również
twierdzenia, jakoby G-Man był kimś z rodziny Gordona. Wyobrażacie to sobie? "Gordon,
I''m your father" ;)


i Crew 900

Dnia 24.03.2009 o 16:23, Lesz3yk napisał:

Też zaprzeczam , że G-Man to Gordon z przyszłości . W ogóle są do siebie nie podobni
, oraz to , że G-Man bardziej wygląda na biznesmena niż na naukowca terrorysty xD


Ja też :P Podaję tylko teorie jakie można doczytać ;]


<gromkie brawa> 4 WorldWar3PL
;)


kx22

Dnia 24.03.2009 o 16:23, Lesz3yk napisał:

Ja zaprzeczam raczej stwierdzeniu, że G-man jest człowiekiem :P

Było coś takiego że Nihilanth mówił o G-manie że "on nie jest taki jak ty" (mówione do Gordona :P). Coś w tym stylu w każdym bądź razie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować