Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 19:42, Danio237 napisał:

Ostatnio gdzieś przeczytałem że ktoś się zabrał za remake jedynki na silniku HL2. Wiadomo
już coś, czy jednak to była tylko plotka?

Wiadomo. To Black Mesa. Niestety, daty premiery nie podano, ze względu, iż jest odkładana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 19:45, plada napisał:

Wiadomo. To Black Mesa. Niestety, daty premiery nie podano, ze względu, iż jest odkładana
;)


Ogólnie to ... FUUUUUU, jak długo będą przekładać tę premierę, argh :<
A miało być w grudniu lul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:07, Outlander-pro napisał:

Ogólnie to ... FUUUUUU, jak długo będą przekładać tę premierę, argh :<
A miało być w grudniu lul.

Podzielam Twoje zdanie, także FUUUUUUUU! ;)
Ale tak między Bogiem, a prawdą, wolę naprawdę porządny mod na wysokim poziomie z opóźnioną datą, niż jakiś szit zrobiony z pośpiechu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 20:52, plada napisał:

Ale tak między Bogiem, a prawdą, wolę naprawdę porządny mod na wysokim poziomie z opóźnioną
datą, niż jakiś szit zrobiony z pośpiechu ^^


Co prawda, to prawda, ale co jak co - długo to przygotowują :P Ciekawe czy wyjdzie jeszcze w tym roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 12:19, Danio237 napisał:

Jest! W takim razie teraz szukam na aukcjach pierwszego HL. :) ( http://www.hls-pl.ayz.pl/)

Może i jest ale zauważ, że to nie jest Half-Life tylko Half-Life: Source. Czyli to samo, tylko przepuszczone przez silnik source. I nie wydaje mi się, żeby to spolszczenie działało do tej gry z 1998 roku.
Chociaż wciągne, sprawdzę i powiem czy działa na podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przypuszczałem - musisz szukać Half-Life: Source, na podstawce nie działa.
Chociaż szczerze powiedziawszy, jeśli chociaż trochę znasz angielski to Ci wystarczy. Tam wiele nie gadają, a jak gadają to proste rzeczy. Ewentualnie możesz poczekać na BMS, ale nie wiadomo kiedy wyjdzie...
PS. Kto ustawił tak krótki czas na możliwość edytowania posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:36, Magok napisał:

Nie działa.
A HL Sou można kupić tylko przez steam.

No wiesz, też tak myślałem, ale zawsze warto się przekonać samemu :)

A i jeszcze jedna sprawa dotycząca właśnie HL:S. Gdy kupowałem HL2 w pudełkowej wersji, miałem tam przy rejestrowaniu gry na steamie możliwość zarejestrowania HL:S, ale nie wiem co mi strzeliło i odznaczyłem właśnie ta grę. I teraz nie mam możliwości ponownej rejestracji. Dałoby się to jakoś odzyskać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:36, kx22 napisał:

Ewentualnie możesz poczekać na BMS, ale nie wiadomo kiedy wyjdzie...

No mogę poczekać, ale mod przecież po polsku nie wyjdzie, a mi zależy na polskiej wersji językowej, nie na grafice. I szkoda że nie ma wersji pudełkowej HL: Source po przez Steam nigdy nic nie kupowałem i nie mam karty płatniczej czy co tam trzeba mieć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:07, Danio237 napisał:

I szkoda że nie ma wersji pudełkowej HL: Source po przez Steam nigdy nic nie kupowałem i nie mam karty
płatniczej czy co tam trzeba mieć... :(


Oddzielnego pudełkowego wydania HL:Source nie ma, ale możesz to dostać kupując edycję Half-Life 2: Game of the Year lub HL2: Classic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:07, Danio237 napisał:

/.../

Zawsze możesz zrobić tak, jak ja zrobiłem z Gmodem. Popytaj się po znajomych, kto ma konto na paypal i z niego korzysta. Może się jakaś dobra dusza znajdzie :)

Magok - można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak można dostać soundtrack z gry? Da się go jakoś wyciągnąć? Jeśli tak - to gdzie do cholery jest zapisany HL 2 w folderze steam? Czy jest dostępny w sprzedaży poza steamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 16:44, likop2 napisał:

Mam pytanie - jak można dostać soundtrack z gry? Da się go jakoś wyciągnąć? Jeśli tak
- to gdzie do cholery jest zapisany HL 2 w folderze steam? Czy jest dostępny w sprzedaży
poza steamem?

Kupując Audiosurf, dostaje się cały soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:02, Dared00 napisał:

> Mam pytanie - jak można dostać soundtrack z gry? Da się go jakoś wyciągnąć? Jeśli
tak
> - to gdzie do cholery jest zapisany HL 2 w folderze steam? Czy jest dostępny w sprzedaży

> poza steamem?
Kupując Audiosurf, dostaje się cały soundtrack.


A jest możliwość zgrania tegoż na mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować