Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Pamiętaj, że jak raz z Tobą wygram, to dostanę tyle złota, ile wystarczy na dwa eliksirki. Potem wykorzystam talent na umięjetność i już nie będzie tak łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest rozbudowana ale dopiero na wyższych poziomach (ja mam już 8 i w 6 rundowej walce naprawdę wiele się może wydarzyć zwłaszcza jeśli są ciosy z wyższego poziomu) a co do szczęścia i wygranych walk to jest ono potrzebne ale z drugiej strony to w realu jak byś się z kimś bił poraz pierwszy to nie wiesz czego się można po nim spodziewać, a jak już 3 raz walczysz to możesz opracować jakąś taktykę. Ja walczyłem z kolesiem który miał Igni na chyba 3 poziomie (zwiększa obrażenia jeśli przeciwnik użył ataku magicznego w poprzedniej rundzie) i za pierwszym (lub drugim po w pierszej walce fuksem wygrałem;P) razem chyba przegrałem i potem wyciągłem wnioski i nie używałem już igni i znacznie lepiej mi szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz (i nie będzie to dla Ciebie dyshonorem) to raz dam Ci wygrać, tylko napisz że Ci to odpowieda żebym wyjaśnił jak będę atakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 17:09, player000 napisał:

jeśli chcesz (i nie będzie to dla Ciebie dyshonorem) to raz dam Ci wygrać, tylko napisz
że Ci to odpowieda żebym wyjaśnił jak będę atakował

No, może być . Mój login to Dominik0. To na końcu to zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:04, Meykan napisał:

Ale przegrałeś z m4ckou$cko. Czyli ze mną :P

Ach, to Ty! :D Faktycznie, dałeś mi fory ;) Jeszcze się zemszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będę atakowal i bronił się jedynie znakami (tzn. Igni i Quen) a ty będziesz atakował jak Ci się podoba tylko broń się Quenem. w zasadzie to ta propozycja nie do Ciebie była ale i tak będę walczył w ten sposób jeśli mnie wyzwiesz. mój nick jest identyczny jak na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 17:09, player000 napisał:

jeśli chcesz (i nie będzie to dla Ciebie dyshonorem) to raz dam Ci wygrać, tylko napisz
że Ci to odpowieda żebym wyjaśnił jak będę atakował

I co mi to da? Satysfakcję? Wolę próbować cały czas, fakt, że masz już dużo umiejętności specjalnych, ale jeszcze da się z Tobą wygrać. Podszkolę się na innych i później rzucę wyzwanie Tobie. Oczywiście wtedy nie atakuj tylko Igni ;)
Taikun - Spróbuję, chyba już walczyliśmy, nie? Fajny avek masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby silny się udał, to już byś leżał ;)
player000 - a ja tylko zrezygnowałem :P Dzięki za chęci, a w tych 30 - kilku % niedługo znajdę się ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam szczerą nadzieję że mnie dogonisz z poziomem i nasza walka nie skończy się na jednym spotkaniu;) ja w sumie troche spaprałem rozbudowę postaci ale da się to jeszcze poprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbyliśmy 4 walki.

Było 2:2. Dobrze walczysz, walka była zacięta

P.S Aaa, i dla tych którzy chcieli by ze mną się zmierzyć. Mój nick to: m4ckou$cko jak by ktoś nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakoś nie mam ochoty zabrać się za jakąś normalną grę, więc sobie jednak z braku czasu i chęci kilka walk zapodam w DM, jak coś to nick mam taki jak tu, przeszedłem przez wszystkie klasy postaci i muszę przyznać, że najlepiej gra mi się wiedźminem, za drugim podejściem do tej profesji zmieniłem ścieżkę rozwoju i musze przyznać, że na razie słabo mi idzie po zmianach (ale i tak lepiej niż przerazą czy czarodziejką, gdzie zanotowałem na 50 walk prawie same porażki i zwaliłem sobie statystyki:)).
Jakby ktoś się nudził, to nick taki sam jak tu kordzio1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agh! Gdyby nie ten krytyk pod koniec to dałbym Ci radę... :<

Ta gra podoba mi się coraz bardziej. Na początku trochę sie do niej zniechęciłem, ponieważ doskwierało mi "bezrobocie", ale teraz nie narzekam :) Czy u Was również nie działa scroll myszką? Ja muszę przewijać stronę pociągając kursorem za suwaki... (tak to sie pisze? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę scroolem ale tylko w rankingach.

Muszę kliknąć na byle kogo i już działa. Ale na graczy w zakładce walki nie mogę tak przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 20:43, Meykan napisał:

Ja mogę scroolem ale tylko w rankingach.

No mi tez jedynie lista rankingowa się przewija. To dobrze, bo bałem się, że to coś u mnie nie gra.
Wiecie czego jeszcze mi tam brakuje? Jakiegoś wewnętrznego komunikatora, jakiegoś PW... Ułatwiłoby to komunikację, bo na pewno nie raz chcieliście coś powiedzieć przeciwnikowi po zakończonej walce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować