Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Nie wydaje mi sie, byś nawet się w tej grze o której tu mówimy logował...
... napisałeś ten post tylko po to, by ktoś pomógł Ci w Mu.


Ja się zarejestrowałem, ale jak chce się zalogować to wyskakuje notka o aktualizacjach serwera.

EDIT: A teraz mi burczy, że nie ma takiego użytkownika -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech gdyby nie ten flash......
Ale spróbujemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie chyba jest nawał chetnych na rejestrację, bo maila z aktywacją nie mogę sie doczekać. A czekam już całe 10 min.:P No ale nic dziwnego, skoro info o grze wisi już choćby na onecie, czy interii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tkos moze mi powiedziec dlaczego nie moge zainwestowac mojego talentu w finte? czy najpierw musze miec garde? jak to jest? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam zakladka "arena" tez sie chrzani? tez macir tyylko postacie z poziomem pierwszym i nie ma mozkiwosci oprzeskoczenia do np poziomu 2,3,4 itd? nawet jesli przeskocze na setna czy dwusetna strone. i jedyna mozliwosc wybrania godnego przeciwnika jest zakladka ranking. napiszcie jak wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:04, [KERMI] napisał:

czy wam zakladka "arena" tez sie chrzani? tez macir tyylko postacie z poziomem pierwszym
i nie ma mozkiwosci oprzeskoczenia do np poziomu 2,3,4 itd? nawet jesli przeskocze na
setna czy dwusetna strone. i jedyna mozliwosc wybrania godnego przeciwnika jest zakladka
ranking. napiszcie jak wy macie?


No ja też tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się gierką, zarejestrowałem, menu bardzo fajne, ale... pozapraszałem z 20 przeciwników - nadal nikt nie odpowiedział... Nie po samym menu człowiek ocenia grę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam lvl 1 i jak na razie walczyłem tylko raz (i przegrałem) więc z chęcią przyjmę wyzwanie od przeciwnika no poziomie 1, mój nick to PLayeR000 a klasa to Wiedźmin

tylko bez tekstów że noobem jestem:/ po prostu chcę z kimś walczyć ale nie ma z kim więc gdzieś sie zareklamować trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:38, Gryczka napisał:

Zainteresowałem się gierką, zarejestrowałem, menu bardzo fajne, ale... pozapraszałem
z 20 przeciwników - nadal nikt nie odpowiedział... Nie po samym menu człowiek ocenia
grę :|


No bo niestety takie życie, trzeba czekać. Ale wyślij wyzwanie do mnie, nick: DartiRevi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w tej grze kompletnie nie łapię, wszyscy grają w Wiedzmina to chociaż chcę pograć w duel mail. Kolega umie grać w takie gry to może mi pomoże. Dobrze, że jest polska wersja językowa i nie trzeba jej ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 13:21, DartiReviMaster napisał:

No bo niestety takie życie, trzeba czekać. Ale wyślij wyzwanie do mnie, nick: DartiRevi
.

Masz przegraną jak w banku, bo ja mam świetne statystyki, muszę się pochwalić - 9 walk i 9 porażek. Wciąga. Wyzwanie wyślę pod wieczór, przygotuj się na ciężką walkę ;)
PharauhnMizzrym - klikasz po prostu na tą czarną postać, a przeniesie Cię do wyboru ekranu wyboru avatara.
Mój nick Gryczka - czekam na bitkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować