Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bring Down the Sky nie dla PeCetowej wersji gry Mass Effect

15 postów w tym temacie

pepsi

Diarmid Clark z BioWare'u kategorycznie zaprzeczył, że Bring Down the Sky - pierwszy dodatkowy ściągalny z XBL pakiet do RPG-a Mass Effect - zostanie zaimplementowany do pudełkowego wydania wersji PeCetowej. Właściciele Xboksów 360 mogą go pobierać już od 30 marca.

Przeczytaj cały tekst "Bring Down the Sky nie dla PeCetowej wersji gry Mass Effect" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 09:34, Half-Devil napisał:

Godzinka to niewiele biorąc pod uwagę, że przejście calusieńkiej gry zajmuje ponad 40h.
Gdyby dodawało ze 4 godziny no to może...

Za pierwszym razem na X-ie przeszedłem ME w ok. 14 h 9Domek ponoć 20h)... Przy czym z godzinę bawiłem się niepotrzebnie na Księżycu... Aha, no i na normalu. Jest krótko ale treściwie. Historia jest ładnie ułożona, zakończenie jest "epiczne" i naprawdę robi wrażenie (przynajmniej na dużym telewizorze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe deja vu przeżywam - o ile się nie mylę Mass Effect PC też był na nie :) Dodatki na pewno się pojawią, ale tak jak Klimos zasugerował: płatne i do tego z pewnością dłuższe, bo wydanie 1 godzinnego dodatku za pieniądze byłoby czystym samobójstwem - no chyba, że będzie to coś a''la mod (vide Oblivion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Za pierwszym razem na X-ie przeszedłem ME w ok. 14 h 9Domek ponoć 20h)...

Mi przejście ME zajęło ok 35 godzin, ale ja robiłem wszystkie questy jakie się dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, wszak Jade Empire było na PC "polepszone" od wersji konsolowej. No cóż mówi się trudno, ale liczę, że poza nowym interfejsem i lepszą grafiką coś jeszcze extra do wersji PC dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Jade Empire jak tyno XK pojawi sie w sklaepach to kupię. Niestety Mass Effect na moim PC już nie pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to dobre posunięcie ze strony twórców.

Owszem, gracze na PC będą na to narzekać, ale moim zdaniem Mass Effect powinien pod pewnym względem zostać exclusivem dla Xboxa 360. W tym przypadku będzie to dodatkowa zawartość, którą będzie można ściągnąć z XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować