Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy tytuły w serii eXtra Klasyka GOLD!

67 postów w tym temacie

Co najmniej dziwna polityka cenowa. O co chodzi z HoMM? Czy nie rozsądniej byłoby do pakietu dorzucić jeszcze czwartą cześć sagi (ewentualnie w późniejszym terminie ją wydać)? Bo tak to trochę wygląda na wyciąganie pieniędzy od graczy, którzy kupią grę po cenie wyższej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jednak mnie osobiście akurat to nie rusza, te części Herosów już od dłuższego czasu mam w kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoMM I-III o 7zł drożej? Kpina, bardzo żałuję, że nie kupiłem wcześniej, a brakuje mi właśnie dodatków do wszystkich podstawek i chciałbym mieć wszystko w komplecie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier najbardziej ciekawy jest zestaw Gothic, Gothic 2 + NK, ale ja mam już wydanie Gothica z Playa, G2 z Platyny i premierowe NK, więc nie kupuję :P

Zaciekawiło mnie też zestawienie NWN i dodatków, ale na razie nie zamierzam wykładać kasy na to, ponieważ mam inne gierki w planach. NWN może poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:46, redtag napisał:

Z dużej chmury mały deszcz. To już zaczyna być denerwujące i nawet obraźliwe dla inteligencji
sympatyków CD Projekltu . Najpierw szumne zapowiedzi ochy, achy nad tym jak będzie super,
a potem ogrzewane kotlety. Większość tytułów można było kupić w poprzednich edycjach,
czasem w niższej cenie. Żadnego usprawiedliwienia dla szumnych zapowiedzi i samozadowoleniami
pomysłodawców serii. Niedługo przy takiej polityce nikt nie uwierzy w nową wartość lub
"wartość dodaną" (polecam ten termin pomysłodawcom serii i tego chybionego pomysłu marketingowego).
Nabiorą się wyłącznie małolaty, które kupiły właśnie pierwszy w życiu komputer.Nowy papierek
w postaci nowej obwoluty nie wystarczy by przekonać do tytułów, które można było kupić
w poprzednich edycjach. Mam nadzieje że przyda się zimny prysznic i kara w postaci niskiej
sprzedaży za arogancję. Może z korzyścią dla CD Projekt i graczy.
Jestem autentycznie zawiedziony i rozczarowany liczyłem na nową jakość a nie na danie
z mikrofalówki.


Dolicz do tego kochany niedotrzymywanie danego słowa (codziennie o 15.00 nowe tytuły !- bla bla bla)

Jak widac CDP tym razem przegral z cenega.

My zaplacimy 27zl za h3, a cenega za 25 da nam GTA: VC ;]

POZDRAWIAMY CALY CDP !

Dnia 11.04.2008 o 19:46, redtag napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mac Cry

Dnia 11.04.2008 o 19:46, redtag napisał:

Ja bym chciał Sagę Fallout ;]



Za 27 zeta? Watpie :P

Watpisz ? no to sluchaj: mam sage fallouta kupiona najpierw za 19.90 w gazetowym wydawnictwie CDP, pozniej mam z Gazety Wyborczej, za 5zl.

i co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:33, szymasrlz napisał:

Czy Wy tylko narzekać potraficie? Lećcie truć tyłki przedstawicielom CENEGI, a nie tutaj
burdel na forum robicie :]

Przepraszam bardzo, a za co mamy im truć tyłki? Za to, że to, co robią, to robią rzetelnie i sumiennie? Rofl, kolejny fanboj CD Projektu, już nie daje rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:33, szymasrlz napisał:

Czy Wy tylko narzekać potraficie? Lećcie truć tyłki przedstawicielom CENEGI, a nie tutaj
burdel na forum robicie :]


Zdecydowanie zgadzam się z Budynem. Cenega przynajmniej nie wprowadza klienta w błąd, jeśli już jakaś gra w serii tańszej była, to nie dają jej do droższej. Nie zmieniają co rok serii. Ostatnia zmiana jaką pamiętam było wprowadzenie w 2005 Kolekcji Klasyki i zmiana wyglądu SuperSellera w okolicach 2004.

A podnoszenie ceny Heroesów to już porażka :[

Dnia 12.04.2008 o 11:33, szymasrlz napisał:

(SAGA FALLOUT) Za 27 zeta? Watpie :P


Hehe, ja mam wydanie boxowe za 10 zł z Biedronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem zachwycony składem ''nowego'' rzutu (wszystko z wymienionych już mam, czasem w kilku egzemplarzach).
Jednak nie zapominajmy, że w pudełkach z szyldem eXtra klasyki Gold w przeciwieństwie do eXtra klasyki next można znaleźć pełną drukowaną instrukcję, co imho jest wartę dopłacenia 7 zł w tytułach pokroju NWN, gdzie pełno jest tabelek i statystyk, a alt-tabowanie w poszukiwaniu danych w pdfie nie jest zbyt wygodne, szczególnie jeśli dany tytuł słabo obsługuje tę kombinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:21, skaybay napisał:

Jednak nie zapominajmy, że w pudełkach z szyldem eXtra klasyki Gold w przeciwieństwie
do eXtra klasyki next można znaleźć pełną drukowaną instrukcję

Nie zauważyłem w swoim wydaniu Sagi BG z Golda "pełnej drukowanej instrukcji".
Na 64. stronach upchano skrótowe instrukcje do dwóch gier i dwóch dodatków oraz - zupełnie niepotrzebnie - skrócone poradniki do jedynki i dwójki. Nijak się to ma do np. RZECZYWIŚCIE pełnej instrukcji z wydania premierowego BG II - 140 stron tabel, charakterystyk i tłumaczenia mechaniki (łącznie z pełnym opisem każdego czaru w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:50, Krejt napisał:

> Jednak nie zapominajmy, że w pudełkach z szyldem eXtra klasyki Gold w przeciwieństwie

> do eXtra klasyki next można znaleźć pełną drukowaną instrukcję
Nie zauważyłem w swoim wydaniu Sagi BG z Golda "pełnej drukowanej instrukcji".
Na 64. stronach upchano skrótowe instrukcje do dwóch gier i dwóch dodatków oraz - zupełnie
niepotrzebnie - skrócone poradniki do jedynki i dwójki. Nijak się to ma do np. RZECZYWIŚCIE
pełnej instrukcji z wydania premierowego BG II - 140 stron tabel, charakterystyk i tłumaczenia
mechaniki (łącznie z pełnym opisem każdego czaru w grze).


Blech, racja. Nie wiem, ja tam do instrukcji do swojego BG2 nie za bardzo miałem po co zaglądać ^^
Znalazłem :
"drukowaną na podwyższonej jakości papierze dwukrotnie grubszą instrukcję wraz z poradnikiem".
szkoda, bo pewnie tabelki i opisy do nwn się nie zmieszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, po ujawnieniu pierwszych tytułów miałem nadzieję, że w końcu CDP zmieniło politykę i zamiast wyciskać kasę z Wiedźmina zajmie się wydawaniem nowych tytułów w nowych seriach... ale nie. Miałem rację - te same gry co parę lat temu, tyle że w nowym pudełku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam w pytania do osoby z CDP
Czy w komplecie Settlers 1-4 będą wszystkie dodatki do Settlers 4 ??? czy tylko 2 które były w Polsce (misje i Trojanie), wszystkich dodatków było 6 ale w Polsce nigdy się nie ukazały.
Czy settlers 1 będzie z trackami audio, czy tez tylko zwykła wersja midi ?

Proszę o odpowiedz gdyż zakupię tylko wówczas gdy oba przypadki będą spełnione, pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, respect. Neverwinter Nights na pewno kupię ! ;-) Też się troszkę dziwię tego Heroes''a, no ale ma być lepsza jakość poradników, itd. Więc pewnie też fajnie będzie ;-) Gdybym zwykłego wydania nie miał, to pewnie i to bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspatente: Jedyny GOLD, który jest podrożałą wersją z XKN to Saga Heroes I-IV. Cała reszta to nowości w serii.

Baal Namib: Lepsza jakość? Phi, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wszyscy ( oni ( Gram PL ( CD Projekt ))) kręcą z tą Xtra klasyką , coś mi tu dziwnie pachnie , już 3 edycja tej serii z wieloma odłamkami , i wszystkie po rożnej cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować