Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 09:43, zpawelz napisał:

Mam pytanko odnośnie tego samodzielnego dodatku: mam nadzieję, że nie będzie on takim
dodatkiem jakim był Noc Kruka do Gothica 2 bo po przejściu "dwójki" i zainstalowaniu
dodatku trzeba było robić wszystko (przynamniej na początku), to samo co w podstawce-
a jakoś nie pisze mi się przechodzenie tego samego drugi raz, wiem że dla niektórych
to może i fajne było ale ja za tym nie przepadam. W każdym razie: czy w Forsaken Gods
też trzeba będzie przechodzić podstawkę tyle, że rozszerzoną od początku? Czy od momentu,
w którym się skończyła trzecia część?



Nie. Forsaken Gods to samodzielny dodatek nie wymagający wersji podstawowej gry. Ogólnie rzecz biorąc jest to nowa przygoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 09:46, kamil E napisał:

Nie. Forsaken Gods to samodzielny dodatek nie wymagający wersji podstawowej gry. Ogólnie
rzecz biorąc jest to nowa przygoda ;)


Dzięki za odpowiedź.

Ps. Zauważyłem, że niebezpiecznie tłoczno robi się na rynku cRPGów, jeszcze jakiś ciekawie zapowiadający Drakensang niedługo ma się ukazać. Co tu teraz biedny gracz ma zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem moja przesyłkę i ja troszkę opiszę :)
Pudełko jest ładne z napisem Gothic 3 Zmierzch Bogów.
Instrukcja zawiera 32 strony, jest kolorowa. Gry jeszcze nie instalowałem jakoś czasu brakuje bo mam remont.
Edycja w sumie mi się podoba. Tył pudełka jest dość ciekawy. Widnieje na nim "Los Myrtany spoczywa w Twoich rękach!" ogólnie wydanie mi się podoba :)

EDIT: Ocena wydania 6 a samej gry to dopiero zainstaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Xardasa to z tego co wyczytałem w instrukcji to bezimienny tylko się przeciwstawił i wrócił z zapomnianych krain do Myrtany wbrew woli maga. Tyle wiadomo z instrukcji reszty dowiemy się z intra albo samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tył pudełka jest dość ciekawy.

Nie wygłupiaj się z tym remontem i zabieraj się do gry! Ściany , czy też inne podłogi poczekają.Nie kupiłem Forsaken Gods obawiając się takiej samej ilości błędów jak w Gothic 3 , ale niecierpliwie czekam na recenzje graczy , które , mam nadzieję , przekażą inny , bardziej pozytywny obraz gry i będe musiał ( oby ) pędzić do sklepu.Więc do dzieła.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff... właśnie kurier wręczył mi grę x) Pierwsze wrażenie jest b. dobre. Niedługo zainstaluję grę i napiszę własną opinię. Lecz najpierw muszę bratu na jakiś czas zabrać z 4BG ramu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera jasna....a ja nie zamawiałem preordera bo sądziłem że wczesnij ją na półkach w sklepach znajdę...a tu nic...w MM nawet nie wiedzą kiedy bedzie, w empiku mówią ze gra jeszcze nie przyszła....i jak zwykle muszę czekać..szlag by to...
jak ktos zobaczy że jakims sklepie dodatek już jest dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych screenach z instalacji gry śmiem powiedzieć, że postać Gorna wygląda gorzej niż gorzej... Niektórych może nawet rozbawić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:48, castlerock napisał:

taaaa...transfer wymiata ;)


Mniej więcej za 3 godziny mi ściągnie patcha wtedy zagram i opisze co i jak z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, zainstalowałem grę, włączyłem i pierwsze co ustawiłem na max detale, aby sprawdzić czy naprawdę tak bardzo skopany jest engine... niestety jest to prawdą - nie do końca, ale jednak prawda ;(. w Gothic 3 grałem na max detalach bez problemów, lecz w FG przy ustawieniach maksymalnych grafika nie wygląda tak ładnie jak w podstawce. Tnie się, lecz da się grać, a grafiki nie będę zmniejszał. Jeżeli chodzi o intro... lepiej nic nie gadać. Garść screenów i to w jakości G1 o.O
O Xardasie dowiadujemy się tyle, że podążył on inną drogą niż Bezi. - Xardas chciał zostawić lud Myrtany w spokoju z myślą, że sami zakończą spór, a Bezi chciał raz na zawsze dać kres wojnie.

Jeżeli chodzi o mój komputer to:
Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 4300 @ 1.80GHz (2 CPUs)
Memory: 2048MB RAM
GeForce 7600GT 256mb

edit: Mimo to i tak polecam bo gra zapowiada się bardzo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:58, wdowiakm napisał:

> taaaa...transfer wymiata ;)

Mniej więcej za 3 godziny mi ściągnie patcha wtedy zagram i opisze co i jak z grą :)


ja natomiast i tak gry dzisiaj nie kupię - bo nigdzie nie ma, zatem jutro łatke od rana bede zasysał (teraz pokazuje mi transfer 3,7 i że pozostało ok 15 godzin :D)
no i mam nadzieje że jutro znów nie bede na próżno latał po sklepach

edit: vojdżek - szczerze mówiąc ja wolałbym czekać na kuriera niż jak idiota co dzień pytac w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jutro powinna dotrzeć (oby). A dzisiaj może już sobie zagram, bo mój kolega zamówił sobie troche wcześniej niż ja i może mu dzisiaj doręczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to byłem dzisiaj w MediaMarkt i w Empiku, i nie było Zmierzchu Bogów. Jutro może się uda kupić, a czytając wcześniejsze posty widzę, że nie tylko mnie się ta sztuka nie udała dzisiaj.
A jeszcze zabawniejsza sprawa, że pytam się kolesia w sklepie "nie dla idiotów" kiedy będzie w sprzedaży, a ten do mnie, że nie orientuje się, bo nie wie kiedy będzie premiera. No ludzie... Kogo oni tam do pracy przyjmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować