Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 10:12, wdowiakm napisał:

> Te jego włosy nie zawsze przeszkadzają, /.../

Te jego włosy mnie denerwują, nie dość że przeszkadzają to jeszcze są brzydkie.


:) Prawda - gorzej nie mogli spieprzyć Beziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 08:55, milten6 napisał:

Jeśli ktoś chciał zostać myśliwym i "buszować" po lasach Myrtany - zapomnijcie :).


No , jeżeli taka czochra na ekranie jest wynikiem świadomego działania , to należy programistom szczerze pogratulować , bo chyba jeszcze nikt do tej pory nie wpadł na pomysł , aby podczas strzelania zasłaniać ekran.Jeżeli jest to wynik niedoróbki , to zastanawiam się , jak można było coś takiego przegapić.Jak by nie było , trzeba przyznać , iż w przypadku Zmierzchu Bogów śmiało można mówić o nowej jakości w grach.
I to wszystko w serii , której 2 pierwsze części , to moje najulubieńsze gry.Tylko smutek i niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:37, Mateusz 005 napisał:

Gra jest do dupy. Nie radze kupować.

Prosze, takie komentarze świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.

Gra faktycznie ma "trochę" bugów, lecz da się w nią grać, a w niektórych momentach potrafi naprawdę wciągnąć (szkoda tylko, że na króciutko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo w tym temacie można przeczytać na temat nieudanego wyglądu Bezimiennego i beznadziejnej fryzury.Może niech ktoś wrzuci jakiś screen z portretem ? Też chcę się przekonać , czy mamy do czynienia z ostatnią odsłoną fryzjerskiej mody z Indii(programiści chyba pochodzą stamtąd?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:51, KrzychW napisał:

Może niech ktoś wrzuci jakiś screen z portretem?

Prosto ze strony głównej gram.pl
Ale, że nagle Bezi stał się brunetem? Chyba miał ciemny blond z tego co kojarzę...

20081206115919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:51, KrzychW napisał:

Sporo w tym temacie można przeczytać na temat nieudanego wyglądu Bezimiennego i beznadziejnej
fryzury.Może niech ktoś wrzuci jakiś screen z portretem ? Też chcę się przekonać , czy
mamy do czynienia z ostatnią odsłoną fryzjerskiej mody z Indii(programiści chyba pochodzą
stamtąd?).


http://lh6.ggpht.com/_8Loi2Quzo2k/SSfqtI3q55I/AAAAAAAAAGU/1a7s9r7TRVA/s800/Gothic%20III%20-%20G%C3%B6tterd%C3%A4mmerung%202008-11-21%2019-52-39-89.jpg
ktoś z gothic.gram.pl zrobił oprócz profilu postaci zobaczysz fajny bug ^^.! Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:00, garrick napisał:

ktoś z gothic.gram.pl zrobił oprócz profilu postaci zobaczysz fajny bug ^^.! Polecam


Może to nie bug , tylko towarzysz Bezimiennego , przypominający trochę Mortego z Plaescape Torment? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi był blondynem, nawet nie ciemnym, a bardziej jasnym. Teraz jest brunetem - niestety. Chociaż, gdy pada światło w grze na jego łeb to widać jakby był takim naprawdę ciemnym, baaaardzo ciemnym blondynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:06, KrzychW napisał:

> ktoś z gothic.gram.pl zrobił oprócz profilu postaci zobaczysz fajny bug ^^.! Polecam


Może to nie bug , tylko towarzysz Bezimiennego , przypominający trochę Mortego z Plaescape
Torment? :-)


Taa :P. Przy kontakcie z wodą zrobi się sama czaszka ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:00, heyboy napisał:

Ale, że nagle Bezi stał się brunetem? Chyba miał ciemny blond z tego co kojarzę...


Fakt , że wygląda jakoś inaczej.Włosy , także moim zdaniem , były jaśniejsze , a poza tym rysy twarzy również się zmieniły.Może nie w jakiś drastyczny sposób , ale jednak.To wszystko jednak nic , w porównaniu z grzywką zasłaniającą widok podczas strzelania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest woda to mam pytanie czy dodali pływanie?, bo wspinaczki zapewne nie ma na tym silniku G.

EDIT:
>Chodzi o nurkowanie, tyle to ja też wiem po <200 h grania w G3 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:15, Lefti napisał:

Jeśli jest woda to mam pytanie czy dodali pływanie?, bo wspinaczki zapewne nie ma na
tym silniku G.


Tak, można pływać. W podstawce również można było ;), a co do wspinaczki to NIE, nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:14, KrzychW napisał:

Fakt , że wygląda jakoś inaczej.Włosy , także moim zdaniem , były jaśniejsze , a poza
tym rysy twarzy również się zmieniły.Może nie w jakiś drastyczny sposób , ale jednak.To
wszystko jednak nic , w porównaniu z grzywką zasłaniającą widok podczas strzelania. :-)


To już wiadomo żeby w strzelanie nie inwestować tylko w magię. A może jest dostępny jakiś fryzjer coby nas obciął? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:28, kamil E napisał:

Taaa, przydałby się ;)


Ja nawet gry na oczy nie widziałem. Może dzisiaj się uda upolować, to sam zobaczę jak to z tą grzywką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:31, wybrany4567 napisał:

co wam przeszkadza wyglad? moim zdaniem jest lepszy niz w podstawce. wkoncu 2 lata w
nieznanym wymiarze robi swoje ;-D


Mów co chcesz - Bezi jako hindus po prostu się nie nadaje xP.
Teraz bez normalnego hełmu co zakrywa jego czereb się nie obejdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zrobić misje "idź z inogiem do anoga"
Jak zabiłeem maga w trelis i poszedłem do Inoga to ten tylko dał expa i nic jak ja mam to zrobić
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować