Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runaway 2 - Sen Zółwia

7 postów w tym temacie

Witam.
Obecnie gram w Runaway 2. Ta przygodówka jakos mi przypadła do gustu , chodź jakimś fanem przygodówek nie jestem. Ktoś gra? Ja jestem obecnie w obozie wojskowym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku, że mnie przygodówka wciągnęła :P Do tej pory jakoś żadna mnie nie porwała, aż do R2 xD

Ale mam problem z filmikami pomiędzy rozdziałami (Na tych, w których Brian opisuje wydarzenia Sushi). Jakoś wolno chodzą... Ogólnie gra śmiga, ale te filmiki skaczą... Komp spełnia wymagania (jakby co to gs)... Spróbuję jeszcze codecki ściągnąć, może o to chodzi... Chyba, że filmiki są odgrywane z DVD wtedy to wina mojego "przetyranego" napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Gra po prostu świetna. A ostatni rozdział to po prostu miód, pod względem humoru ;]. Szkoda że taka krótka... i zakończenie w pół zdania, ale cóż, czekam na kontynuację. Podobał mi się zawarty w grze humor, bardziej dotarł do mnie, niż ten z jedyneczki, tak samo fabuła i klimat. Ogólnie polecam, jedna z lepszych przygodówek ostatnich lat, jak dla mnie. I ta bajeczna grafika.... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:30, Aragloin napisał:

Mnie to odzrzuciły wymagania, te 5,7 gb na dysku..tragedia


Mnie trochę też, bo mam mały dysk. Dlatego grałem na minimalnej instalacji. Te ciągłe doinstawowyanie i odinstalowywanie rozdziałów... horror. Ale dla tej gry warto. Po za tym piękna muzyka i grafika musi kosztować, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować