Zaloguj się, aby obserwować  
Beror

Jaka FIFA jest najnepsza?

32 postów w tym temacie

Zdecydowanie największą frajdę miałem na FiFa 98 - kolejne wersje to marne kalki z roku na rok. Dlatego jak ktoś już wspomniał grywalność należy do PESa i długo zapewne tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:23, Lost Paradise napisał:

Zdecydowanie największą frajdę miałem na FiFa 98 - kolejne wersje to marne kalki z roku
na rok. Dlatego jak ktoś już wspomniał grywalność należy do PESa i długo zapewne tak
zostanie.

dokładnie ,fifa 98 i od razu World cup ''98 dwie moje pierwsze gry na PC. W Fife 98 grałem dłużej niż we wszystkie inne razem wzięte, potem jeszcze trochę w 2002 ale to już nie było to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:23, Lost Paradise napisał:

Zdecydowanie największą frajdę miałem na FiFa 98 - kolejne wersje to marne kalki z roku
na rok. Dlatego jak ktoś już wspomniał grywalność należy do PESa i długo zapewne tak
zostanie.

według mnie ta wersja była i jest najfajniejsza, ale mi jeszcze podobały się Fifa 2002 i 2002 WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh pamietam jak kiedys jako maly chlopiec gralem w fife 98'' , pozniej troche sie gralo w 2003 chociaz nie powiem zeby byla jakas swietna ... pozatym w nowych fifach nie ma nic za bardzo rewolucyjnego , w wiekszosci zmienia sie tylko grafika i jakies detale.

Beror

Ja rozumiem ze to nie jest forum polonistow, ale ludzie troche szacunku dla jezyka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:36, VertigoŁDZ napisał:

Echhh pamietam jak kiedys jako maly chlopiec gralem w fife 98'' , pozniej troche sie
gralo w 2003 chociaz nie powiem zeby byla jakas swietna ... pozatym w nowych fifach nie
ma nic za bardzo rewolucyjnego , w wiekszosci zmienia sie tylko grafika i jakies detale.

Beror

Ja rozumiem ze to nie jest forum polonistow, ale ludzie troche szacunku dla jezyka !

czlowieku mailem ledwo 2 z polaka na semestr czego ty odemie oczekujerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd on miał wiedzieć co ty miałeś z polaka ja też nie wiem co miałeś a chciałem napisać prawie to samo co on ale nie napisałem bo już ktoś mnie wyręczył a jak już o to chodzi to pisz jak normalny człowiek a nie jak jakiś nieuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:27, Mroczny Elf99 napisał:

dokładnie ,fifa 98 i od razu World cup ''98 dwie moje pierwsze gry na PC.


Dlatego masz do nich sentyment. Ale powiem Ci szczerze, że moje też. :P FIFA 98 WC to bodaj najlepsza obok Sensible Soccer wirtualna kopana ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Beror

> czlowieku mailem ledwo 2 z polaka na semestr czego ty odemie oczekujerz

Tego żeby nie walić blędów rodzaju "oczekujerz" albo "przedmofcom". Sam jestem dysortografikiem, co jednak nie przeszkadza mi w pisaniu w miarę po "polskiemu". :) Wystarczy się trochę skupić i pomyśleć.

No, ale żeby nie robić totalnego offtopu. Pierwszą grą z serii FIFA w jaką grałem była ta z numerkiem 99 w tytule. Od tej pory kupuję dokładnie co trzy lata (ostatnia 08), ciągle, "trochę" naiwnie, wierząc że kolejna będzie, zgodnie z zapowiedziami twórców, przełomowa/niesamowita/wspaniała.

Która z nich jest nalepsza? Jeżeli chodzi o dynamikę meczy to nie będę zbytnio odkrywczy mówiąc, że FIFA 99. :)

PS: Wielu ludzi twierdzi, że FIFA jest beznadziejna "bo się w niej nic nie zmienia". Jednak mnogość zmian w porównaniu z poprzednią częścią nie powinna być podstawowym kryterium w ocenie gry. Można na jej podstawie oceniać co najwyżej lenistwo i pazerność na pieniądze twórców programu. Myślę że, gdyby najnowsza FIFA pojawiła się "znikąd" (nie poprzedzona wcześniejszymi częściami) to zostałaby o wiele cieplej przyjęta przez graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 17:17, lurynowicz napisał:

:P FIFA 98 WC to
bodaj najlepsza obok Sensible Soccer wirtualna kopana ever!

Zupełnie się z Tobą zgadzam ta gra była warta wydanych na nią pieniędzy pamiętam jak dziś że było to 159,90....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować