Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania Mass Effect na PC znane!

103 postów w tym temacie

Chyba pewien nieład wdarł się do tekstu, a mianowicie-2x "Wymagania Zalecane". Swoją drogą, cieszę się, że Mass Effect pójdzie na moim kompie, muszę przetestować te połączenie elementów rpg z taktyczny shooterem(coś obecnie "chowanie" się za zasłonami jest dosyć popularne RS:V, Gears of War).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:37, Palladyn1 napisał:

W pierwszej podanej konfiguracji zamiast "Wymagania minimalne" są "Wymagania zalecane".

ja tam nic nie widzę... :)

a tak serio: Dzięki. poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej dzisiaj czytalem o prezntacji mass efekt i ze planowana jest tylko wersja na PS3 ... zreszta byl to artykul gram.pl . moze mi to ktos wytlumaczyc? ( to byl artykul o przezentacji mass efectu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:43, VertigoŁDZ napisał:

ej dzisiaj czytalem o prezntacji mass efekt i ze planowana jest tylko wersja na PS3 ...
zreszta byl to artykul gram.pl . moze mi to ktos wytlumaczyc? ( to byl artykul o przezentacji
mass efectu)

Niemożliwe - ME pojawi się tylko na PC i Xboksie 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem końcowy filmik na Xbox360 i niezbyt na mnie zrobił wrażenie. To chyba przez to że nie było jakiejś klimatycznej nuty.
Z wymogami myślałem że będzie gorzej, że przynajmniej będzie trzeba mieć 2 - rdzeniowe procesory.

----> Zaitsev wiesz może czy będzie edycja kolekcjonerska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:55, Aqrelon napisał:

W obu konfiguracjach chodzi o jednordzeniowe procesory? Pytam żeby się upewnić.


Hey Kolego TAK chodzi o jedno rdzeniowe procesory, narazie mało kto podaje duo itp. :) Pozdrawiam Aqrelon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takie wymagania to powinna mieć każda gra z fajną grafiką :P A ja się martwiłem, że w FullHD na max detalach mi nie pójdzie, a tu taka miła surprise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:12, Kazmierczak-M napisał:

No , spokojnie mi pójdzie na max. detalach . Cieszę się bo Mass Effect to jedna z tych
gier w które zagrać trzeba :)


I z Tobą kolego się zgadzam, że w Mass Effect trzeba grać, i to na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować