Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Sobota community - komentarze, opinie, pytanie i wszystko co przyjdzie Wam do głowy

317 postów w tym temacie

- gram dla Dam - ok, czytalo sie bez specjalnego krecenia nosem, a i nawet z zainteresowaniem (:
- reszta - mniej ciekawe, miejscami nudnawe, niektore wstawki wydaja sie pisane na sile, zeby tylko bylo "inaczej". Podobal mi sie za to pomysl Zjezdzalni - fakt, to tez juz bylo, ale pomysl mi sie podoba i chetnie bym poczytal wiecej - ale akurat ten "odcinek" sie imo nie udal. Mimo ze gra sie interesowalem, to jakos czytalo mi sie ciezko - byle tylko dobrnac do konca. Recenzja autorstwa masterminda byla moim zdaniem lepsza, nie tylko pod tym wzgledem, ze czytalo sie ja lepiej, ale i dlatego, ze dostarczyla mi wiecej informacji o grze. Ale to tylko moje zdanie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by dodać do tej soboty community jakiś komiks? Kiedyś był gramowy komiks, ale więcej o nim nie usłyszałem.. Czy to tylko ja taki niedoinformowany czy przypadkiem komiks upadł?:/
http://www.gram.pl/news_8AjlHe4_Po_raz_pierwszy_w_nowozytnej_historii_Chomix_na_gram _pl.html
A jeśli stara nazwa chomix nie pasuje to może gramix? ;] Lub też grammix? Jeśli komiks żyje i ma się dobrze to prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu, ale nigdzie na gram go więcej nie ujrzałem..
Co do samej soboty community to jestem pełen nadziei że ożywi ona społeczność gramu w soboty.:)

Edit: A teraz wywala mi błąd 404 do linka.. innym sposobem znalezienia jest wpisanie chomix w głównej szukajce gramowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:36, konrad16061990 napisał:

Czy to tylko ja taki niedoinformowany czy przypadkiem komiks
upadł?:/

Chyba tak jak większość takich inicjatyw na gram.pl. Pr0gramu też coś nie widać, choć ma niby powrócić... Mam nadzieję że ta Sobota choć dłużej przetrwa. ;)

Dnia 20.04.2008 o 15:36, konrad16061990 napisał:

Edit: A teraz wywala mi błąd 404 do linka.. innym sposobem znalezienia jest wpisanie
chomix w głównej szukajce gramowej.

W link ci spację wrzuciło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem sobie colina Mcrae Rally 2005 orginal ze sklepu zainstalowalem i chodzi super natomias jak chcem grac w sieci to potrzeny mi jakis kod game spy a pisze mi ze jest na instrukcji poradnika w srodku pudelka ok instrukcja jest tylko ze na niej jest kod do rejestracji elektronicznej i nic wiecej to skod mam wziasc ten kod ??? prosze o pomoc :( na numer gg 5977581 z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale tak jakoś to wszystko wydaje mi się tak "na siłę". Ogólnie nie dość że nie bardzo ciekawe, to jeszcze humor taki trochę drętwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:23, kocur833 napisał:

witam kupilem sobie colina Mcrae Rally 2005 orginal ze sklepu zainstalowalem i chodzi
super natomias jak chcem grac w sieci to potrzeny mi jakis kod game spy a pisze mi ze
jest na instrukcji poradnika w srodku pudelka ok instrukcja jest tylko ze na niej jest
kod do rejestracji elektronicznej i nic wiecej to skod mam wziasc ten kod ??? prosze
o pomoc :( na numer gg 5977581 z gory dziekuje

Widać niektórzy zbyt dosadnie zrozumieli "komentarze, opinie, pytanie i wszystko co przyjdzie Wam do głowy".
Zapytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=217&tpage=1
Albo załóż nowy temat w dziale Pomoc Techniczna (na dole forum).
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:30, Stwór napisał:

Nie wiem czemu, ale tak jakoś to wszystko wydaje mi się tak "na siłę". Ogólnie nie dość
że nie bardzo ciekawe, to jeszcze humor taki trochę drętwy.

Bez łachy! Nie czytaj jak nie pasi! :P A tak na poważnie to z tym humorem różnie było, ale miałem ciężki tydzień. Będzie coraz lepiej, a Wy macie nam w tym pomóc wyrażając swoje (konstruktywne) opinie na temat cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kalambur - IMO newsman dał za dużo wątpliwości co do odpowiedzi.
2. GotW - jak sam autor przyznał pisany w pośpiechu i to było widać...
3. "Napisz do Lurra" - to akurat Wam dzisiaj się udało :P

Tak jak ktoś wspomniał - brakuje komiksu... Tym bardziej, że współpracujecie z imć M. Lencem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:37, ceSSar napisał:

ciezko.....hmmmmmmmm

Tak raczej ciężko , to nie jest praca na 15 minut poza tym np. Lurr i Fiarot robią to z własnej woli i poświęcają swój własny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, przecież to łatwizna ;)

W takim razie pytanie - skoro to takie proste i przynosi sławę na forum, to czemu nie robisz czegoś w tym stylu ;)

Ogólnie - popieram deiha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy kolejną sobotę community. Mamy nadzieję, że Wam się podobało. Jeżeli tak - to co najbardziej; jeżeli nie - to dlaczego :)

Pragnę również podziękować wszystkim, którzy w tym tygodniu aktywnie nas wspomagali, czyli lurynowiczowi (klasycznie już) oraz Fiarotowi i Sephirathowi. Brawo chłopaki! To był kawał naprawdę dobrej roboty (mam nadzieję, że Gramowicze się ze mną zgodzą :))

Oczywiście kolejna odsłona soboty community już za tydzień. Raz jeszcze prosimy o propozycje materiałów, które chcielibyście, aby zostały w jej ramach poruszone.

Pozdrawiam,
Dominik "Spayki" Trzmielewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lurr strzelił dzisiaj niezłą gafę, ale i tak wyszedł (prawie) obronną ręką :) Cóż, ludzie popełniają błędy i każdemu może się zdarzyć wpadka. Nie mam mu tego za złe, tym bardziej, że świetnie mu wyszło "Napisz do..." :)

Poza tym lekkie komplikacje z kalamburem były :)

Ogólnie - fajnie, że nie była to zwykła sobota i napisałem więcej postów niż w ciągu ostatniego tygodnia. Coś się działo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:19, Spaykus napisał:

Zakończyliśmy kolejną sobotę community. Mamy nadzieję, że Wam się podobało. Jeżeli
tak - to co najbardziej; jeżeli nie - to dlaczego :)

Podłączam się tutaj pod słowa Lamb3rta, znowu ;P.

Dnia 26.04.2008 o 22:19, Spaykus napisał:

Pragnę również podziękować wszystkim, którzy w tym tygodniu aktywnie nas wspomagali,
czyli lurynowiczowi (klasycznie już) oraz Fiarotowi i Sephirathowi. Brawo chłopaki! To
był kawał naprawdę dobrej roboty (mam nadzieję, że Gramowicze się ze mną zgodzą :))

To można z wami jakoś współpracować? Jeśli tak, to chętnie mógłbym coś skrobnąć, co sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować