Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

Co robicie gdy rodziców nie ma w domu?

17 postów w tym temacie

Hmm widze że jusz nie wiesz jak spamować, pasowałoby by to zgłosić do moderatorów, bo jakieś ostrzeżeni by się przydało, nie pierwszy raz cię widzę z takimi głupimi tematami, zostawiam to do rozwiązanie dla moderatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:17, bartek002 napisał:

Hmm widze że jusz nie wiesz jak spamować, pasowałoby by to zgłosić do moderatorów, bo
jakieś ostrzeżeni by się przydało, nie pierwszy raz cię widzę z takimi głupimi tematami,
zostawiam to do rozwiązanie dla moderatorów...


Mówi to ten który chciał się popisać, wkleił to do Kwasów, i dla nikogo w ogóle nie było to śmieszne. Gratuluję. W Spamie to ty chyba jesteś najlepszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mamy robić? To co zawsze. Przynajmniej ja, bo się nie boję ani nie wstydzę swoich rodzicieli. Sądzę że prawie wszyscy forumowicze tak mają, więc ten wątek traci na wartości, a zarazem na sensie :P

bartek002: Jusz?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:17, bartek002 napisał:

Hmm widze że jusz nie wiesz jak spamować, pasowałoby by to zgłosić do moderatorów, bo
jakieś ostrzeżeni by się przydało, nie pierwszy raz cię widzę z takimi głupimi tematami,
zostawiam to do rozwiązanie dla moderatorów...

bartek002
Spokojnie . ty tez za duzo czasu na forum nie spędziłeś. Moderator doskonale bez twojej pomocy poradzi sobie i sam wymyśli, czy temat zablokowac czy temat ma sie rozwijac-.-.
A ja jak rodziców nie ma w domu tez gdzies wychodze , dzisiaj nie ma rodziców w domu to ide do kina bo nudno ;xx
Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 08:34, DreaN napisał:

> Hmm widze że jusz nie wiesz jak spamować, pasowałoby by to zgłosić do moderatorów,
bo
> jakieś ostrzeżeni by się przydało, nie pierwszy raz cię widzę z takimi głupimi tematami,

> zostawiam to do rozwiązanie dla moderatorów...
bartek002
Spokojnie . ty tez za duzo czasu na forum nie spędziłeś. Moderator doskonale bez twojej
pomocy poradzi sobie i sam wymyśli, czy temat zablokowac czy temat ma sie rozwijac-.-.
A ja jak rodziców nie ma w domu tez gdzies wychodze , dzisiaj nie ma rodziców w domu
to ide do kina bo nudno ;xx
Pozdrawiam..

jak nie ma rodzicow w domu to ja wcodze na wp albo interie i ogladam rzeczy do lat osiemnastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:17, Beror napisał:

> > Hmm widze że jusz nie wiesz jak spamować, pasowałoby by to zgłosić do moderatorów,

> bo
> > jakieś ostrzeżeni by się przydało, nie pierwszy raz cię widzę z takimi głupimi
tematami,
>
> > zostawiam to do rozwiązanie dla moderatorów...
> bartek002
> Spokojnie . ty tez za duzo czasu na forum nie spędziłeś. Moderator doskonale bez
twojej

Dnia 22.04.2008 o 10:17, Beror napisał:

> pomocy poradzi sobie i sam wymyśli, czy temat zablokowac czy temat ma sie rozwijac-.-.

> A ja jak rodziców nie ma w domu tez gdzies wychodze , dzisiaj nie ma rodziców w
domu
> to ide do kina bo nudno ;xx
> Pozdrawiam..
jak nie ma rodzicow w domu to ja wcodze na wp albo interie i ogladam rzeczy do lat osiemnastu




xDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 10:17, Beror napisał:

jak nie ma rodzicow w domu to ja wcodze na wp albo interie i ogladam rzeczy do lat osiemnastu

LOL. Czyli jak są w domu to wchodzisz na tę powyżej 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chata wolna to muza na maksa, relax... Czasem czytanie CDA, ale głównie to granie (zima) i wychodne z kumplami na nogę albo coś (lato).

@bartek002
Dla mnie to tyś jest królem spamu i pseudomoderatorki....

@bartez743
Ty wcale lepszy nie jesteś!

A tak OOT (Out of Topic)
- przez nicki można wnioskować, że jesteście rodzeństwem... Albo - co gorsza - jednym facetem z dwoma IP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 09:51, bartez743 napisał:

Tak jak temat głosi: Co robicie gdy rodziców nie ma w domu?


Jak to co? To co facet ze skarpetą w dłoni prosto z reklamy PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:56, Piciambeer napisał:

Kiedy chata wolna to muza na maksa, relax... Czasem czytanie CDA, ale głównie to granie
(zima) i wychodne z kumplami na nogę albo coś (lato).

@bartek002
Dla mnie to tyś jest królem spamu i pseudomoderatorki....

@bartez743
Ty wcale lepszy nie jesteś!

A tak OOT (Out of Topic)
- przez nicki można wnioskować, że jesteście rodzeństwem...
Albo - co gorsza - jednym facetem z dwoma IP :/


Zapewniam cie, ze nie jestem tym, który pisze "już" jako "jusz", ogółem, dbam o ortografię. Zapewniam cię też że ma inteligencja nie jest tak niska by rozsiewać spam gdzie się chce. Moderatorzy lub Admini mogą sprawdzić moje IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja przestaje wnosić coś konstruktywnego, a zaczyna rozwijać się w kierunku pyskówki i wzajemnych oskarżeń między userami. Tak, więc temat zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować