Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft robi sobie jaja z instalacji GTA IV na PS3

157 postów w tym temacie

Zaitsev

Firma Microsoft walczy jak lew o to, aby ludzie skojarzyli Grand Theft Auto IV z Xboksem 360. Reklamy telewizyjne, w prasie, dodatkowa zawartość na wyłączność... Jednak widać to za mało i trzeba nieco jeszcze pośmiać się z Sony w mailach rozsyłanych do redakcji serwisów internetowych...

Przeczytaj cały tekst "Microsoft robi sobie jaja z instalacji GTA IV na PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA dobre !!!! MS ma racje! Przecież to śmieszne żeby konsolową gre trzeba było instalowac...w Xklocku mamy chociaz wybor, chce instalujemy nie chcemy nie instalujemy. PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... w tym samym czasie gdy gra będzie kopiować pliki na PS3, Xbox360 radośnie oświadczy że zdechł i możemy iść zakupić nową konsole....
I kogo oni chcą nabrać na swoje tandetne sztuczki? Dzieciaki z USA chyba, bo tylko tam można ludzi nabrać na każde *ekhem*. Chyba ciężko im się pogodzić z faktem, że ich napęd HD-DVD okazał się jedną wielką klapą i muszą sobie jakoś podnieść samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh yh, tak to jest, jak się MS do monopolu pecetowego przyzwyczaił i używa podobnych zagrań na konsole.
I dlatego nie kupiłem tej Xqpy - wolę Sony, za tę magię i mniejsze żulstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole już dłuższą instalacje na PS3 i szybkie wczytywanie map niż żadnej instalacji na XBOX360 i dłuuuugie czekanie... Żarciki MS się trzymają... szkoda, że nie wywołały u mnie żadnego uśmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff 5 min to jest nic, ja przy instalacji Sapera musiałem odczekać aż (!!) 30 minut, bo instalator M$ się uparł, żeby wgrać jeszcze jakiegoś głupiego windowsa czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:10, morgan.kacper napisał:

Ja wole już dłuższą instalacje na PS3 i szybkie wczytywanie map niż żadnej instalacji
na XBOX360 i dłuuuugie czekanie... Żarciki MS się trzymają... szkoda, że nie wywołały
u mnie żadnego uśmiechu...



Jakto żadnej instalacji na X360? Przecież na X360 także będzie instalacja, tyle że OPCJONALNA! Masz dysk twardy to instalujesz i mniej czekasz podczas loadingów, nie masz to nie instalujesz. Brawo! Tak powinno być w każdej grze na X360!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft już zaczyna przeginać Ba! on już przegiął pałkę tak że jeszcze trochę a niedługo pęknie. MS mysli że jest najbardziej znaną firmą monopolową na świecie to mu wszystko wolno. normlanie żal przez duże Ż

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:15, rob300i napisał:

> Ja wole już dłuższą instalacje na PS3 i szybkie wczytywanie map niż żadnej instalacji

> na XBOX360 i dłuuuugie czekanie... Żarciki MS się trzymają... szkoda, że nie wywołały

> u mnie żadnego uśmiechu...


Jakto żadnej instalacji na X360? Przecież na X360 także będzie instalacja, tyle że OPCJONALNA!
Masz dysk twardy to instalujesz i mniej czekasz podczas loadingów, nie masz to nie instalujesz.
Brawo! Tak powinno być w każdej grze na X360!


No właśnie będzie opcjonalnie a mimo tego i tak to wyśmiewają.
Jakaś logika w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek jak zawsze nie do pokonania ;p, co do kroku microsoftu to myśle, że to chwyt marketingowy ;p żeby skusić tych co nieco mniej siedzą w rynku konsol.. i sobie pomyślą instalcja na konsoli?! pff to ja ''biere'' xboxa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Gram na xboxie z karta pamieci. Mam tez podpiety Hdd. Czy jak zainstaluje te pliki na hdd to czy grajac na karcie pamieci bede mial szybsze loady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować