Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tokio prawdziwe vs. Tokio z konsoli

70 postów w tym temacie

Domek

Wśród graczy dość powszechne jest przekonanie, że o ile Xbox 360 to naprawdę niezła maszynka (itd., itp.), to prawdziwą graficzną rewolucję pokaże nam dopiero konsola Sony. A jednak, jeżeli przyjrzeć się faktom, to platforma Microsoftu wcale nie wypada najgorzej.

Przeczytaj cały tekst "Tokio prawdziwe vs. Tokio z konsoli" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie, od razu wiedziałem ;). Ale gdyby mi ktoś dał tego pierwszego screena do ręki w pierwszej chwili pomyślałbym, że to panorama Tokio.

Strasznie ciekawie się to ima do tekstu z PSX Extreme gdzie podobno stwierdzono, że X360 nie można nazwać konsolą następnej generacji i trzeba poczekać na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:04, Domek napisał:

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek
odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.


Jedna konsola teraz potem kolejna...Zdrajca... I teraz nas zostawisz biednych PC-towców;P :D A byłeś taki wierny:P Na stos z nim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:04, Domek napisał:

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek
odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.

Ale chyba nie zamówiłeś nintendogs? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie:P Prawdziwe zdjęcia to te z większą liczbą szczegółów. Bardzo wyraźnie widać to w przypadku 3 zdjęcia. Mimo wszystko grafika ta robi piorunujące wrażenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:16, przetalent napisał:

Wow fajnie by było mieć gre w której chodzisz po realistycznych rekonstrukcjach największych miast swiata!

Ja tam tak nie sądzę... przynajmniej nie byłoby to nic nie zwykłego dla tych, którzy w danym mieście nie mieszkają. Czyli Polacy mogą się obejść smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:04, Domek napisał:

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek
odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.

Już cię nie chcę znać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:04, Domek napisał:

Tak a propos konsol... może trochę offtopic, ale co tam. Muszę się pochwalić. ;) We wtorek
odbieram DS-a! :D
To będzie moja pierwsza konsola w ogóle.


A dlaczego DS''a?? Nie lepiej PSP?? PSP chyba lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjecei mozna odroznic ktore jest real ktore z konsoli. ale kolejne to juz bym mial problemy.
wsumie to pamietam jak widzialem pewien screen z HL2 gdyby nie napis i umieszczone w nim postacie z gry uwierzylbym ze to jest prawdziwe zdjecie a nie z gry. granica oddzielajaca rzeczywistosc od tego co ukazywane jest w grach jest coraz ciensza, moze to i lepiej ale nie wiadomo jak to bedzie :] ktos sie zapomni i bedzie tragedia. poczekamy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:24, Yamamoto napisał:

A dlaczego DS''a?? Nie lepiej PSP?? PSP chyba lepsze.


Fascynacje PSP przerabiałem już przez pewien czas, ale mi przeszła. PSP nie jest lepsze, PSP jest po prostu inne... a właściwie inaczej - DS jest inny. A ja tak sobie pomyślałem, że przy okazji kupna konsoli chcę spróbować właśnie czegoś *innego* - a nie tego samego co mam na PeCecie, tylko inaczej.
To tak w skrócie. Poza tym w międzyczasie doszedłem do jeszcze paru innych wniosków, które ułatwiły mi decyzję (no i ostatecznie nie bez znaczenia pozostała też różnica cenowa).

EDIT: Narobiłem sobie wrogów? Oj tam, ja wiem, że Wy tak dla mojego dobra. ;) Próbujecie ocalić mnie przed wrogiem. Niestety, nie wyobrażacie sobie jaka tu jest presja (jak byście trochę popracowali z Chambem i Destro to sami byście zobaczyli ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować