Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tokio prawdziwe vs. Tokio z konsoli

70 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 22:47, VIKIdublin napisał:

do D2T...a czy x360 prosto ze sklepu bez problemu bedzie czytal cd-r...

aye, nowy X bez problemu czyta CD-R i DVD+/-R

Dnia 15.01.2006 o 22:47, VIKIdublin napisał:

A propos to znaczy ze te tytuly przy ktorych widnieje ''''new'''' wymagaja sciagniecia szitu by odpalic a te gdzie
nie pojda na luza.tak?...

kompatybilność do tytułów z new została dodana po premierze konsoli, w formie tegoż "szitu" do pobrania. polecam jednak konsolę wpiąć do sieci (wtedy problemu z update''ami nie będzie) bo granie po multi czy rewelacyjny XBL marketplace/arcade są tego na prawdę warte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przyszlosci napewno tak..bo narazie internet mam tylko w pracy..i nie wynajmuje tez calej chaty zeby sobie internet zamontowac(dopiero jak wynajme caly dom.a to gdzies za 3miesiace)...poki co tak poszarpie.
cieszy mnie fakt ze halo2 wrzuce i od razu mi pojdzie na 360 bez sciagania staffu by poszlo...bo o dziwo wyjechalem tu a w polsce jeszcze nie zdazylem fyknac.no coz zabralem do irlandii ps2 bo bylo lzejsze a bagaz na lotnisku nie moze 20 kg przekroczyc (no 10kg podreczny)...musialem ciac gdzie sie dalo:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D2T to jaki telewizorek polecasz do xboxa360...narazie bede musial sie zadowolic zwyklym,ale planuje w przyszlosci kupno dobrego sprzetu.Moge kupic jakiegos dobrego lcdeka-bez problemu podlacze do niego x-a...
...czy lepiej pozadny panasonic 29cali z plaskim kineskopem.np taki px20??...co polecasz bo jesli o to chodzi nie mam az tak duzej wiedzy...
..i pytanko co trzeba zakupic zeby gry z xboxa targac w wyzszej rozdzialce niz 640na480...lcdek wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. obejrzalem na www.gamespot.com screenshoty z MotoGP2006 Ultimate Technology.Dla tych ktorym imponuja screeny z pgr3 polecam i te z GP zobaczyc...niesamowite...Lykam x-a najszybciej za 3 tygodnie i kazdy wymaitajacy tytul jaki sie ukaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VIKI jeśli można prosić, staraj się upakowywać informacje w mniejszej liczbie postów :)
A swoją drogą coraz was/nas tam więcej ... mój szwagier też do Londynu śmignął, ech ...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 04:13, VIKIdublin napisał:

..i pytanko co trzeba zakupic zeby gry z xboxa targac w wyzszej rozdzialce niz 640na480...lcdek
wystarczy??


Taki z rozdzialka pozioma 768 linii tak - wowczas bedziesz mogl miec 720p lub doskalowane 1080i. Rozdziala ekranu mniejsza nie da ci prawdziwego HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować