Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zamknął Azeroth przed Uwe Bollem

59 postów w tym temacie

To bardzo dobra informacja. Raz, ze filmy Legendary sa bardzo dobre (Batman: Poczatek, 300 [choc zdarzyl sie slabszy Supermen: Powrot]), dwa ze gdyby pan Boll krecil film w uniwersum WarCrafta to by byla jak zwykle kicha i nie przyniosoloby to pozytku zarowno Blizzardowi jak i Legendary. A tak jest szansa, ze film bedzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie krytykowałem Boll''a, bo nie obejrzałem jego żadnego filmu. I chyba nie skrytykuję ;) A ta samokrytyka to jakiś postęp z jego strony - po nieudanym finansowo Dungeon Siege, chyba nie będzie już krecił filmów wysokobudżetowych, jakim pewnie będzie World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"produkcja wojenna"? hell yeah! od czasów Władcy Pierścieni i 300 nie oglądałem na kinowym ekranie żadnej porządnej młócki, z wielkimi armiami i efektami specjalnymi za miliony dolarów.
i, choć nie znam fabuły WoWa (on w ogóle ma jakąś fabułę?) to w przyszłości z chęcią wybiorę się do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel
jeżeli chcesz filmu wojennego w stylu 300 albo LotR no to.. oglądnij je jeszcze raz bo Pan Szanowny Uwe Boll robi najgorsze tzw. "BullShity" np. obejrz sobie chociażby Dungeon Siege albo BloodRayne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję przypomnieć sobie jakiś film Uve, który mnie nie odrzucił ale albo mam sklerozę, albo takiego filmu nie ma.

Z drugiej strony to dość ciekawe, że on w ogóle kręci filmy. Przerażające, że jest jakikolwiek popyt na takie crapy.

Zdaje się, że popyt ten to w głównej mierze zasługa znanych tytułów gier,które przyciągały do kin ludzi z nadzieją, że tym razem może tego nie sp*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro powiedział, że "nieudany film..." więc z góry zakłada, że istnieje WYSOKIE prawdopodobieństwo "wyreżyserowania" przez niego NIEUDANEGO OBRAZU:) to jest dość ciekawe! Skąd tacy ludzie się biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za podwójnego posta, ale właśnie przeczytałeś w poście tomasa92 rewelacje, że on nakręcił Dungeon Siege. Serio, nie wiedziałem.

Spytam dla zasady- dobry był ten film ? hehe..hmmm..yhm.... poważnie pytam.

HHHHAAAAAAHAHAHAHAHAH<WDECH>BUHAHAHAHAHAHAHAHA<WDECH> ŁEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEH

Sorki, musiałem to z siebie wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:48, lukesky16 napisał:

Hobbit będzie roniony w dwóch częściach: jedną zrobi Guillermo del Toro a drugą Peter
Jackson. Filmy ukarzą się bodajże część pierwsza w 2009 a druga w 2010.



Tak wiem, tyle, że nie biorę pod uwagę części drugiej. Pierwsza ma zawierać w całości to co jest w pierwowzorze, druga wydarzenia pomiędzy Hobbitem, a WP. Swoją drogą WTF? Skoro druga część nie dotyczy Hobbita to jaki jest sens nadawania jej takiego tytułu. Na dzień dzisiejszy dla mnie istnieć będzie tylko jedna część, czyli pierwsza, chyba, że zmieni się coś w materii podziału fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę sie z Tobą zgodzić. I do tego tą właściwą część ma robić ten drugi reżyser a nie P. Jackson.(Do tego ostatnio czytałem wypowiedź tego Guillermo del Toro z roku 2006 że, krótko mówiąc, nie lubi hobbitów.- lol??) Co do Hobbita 2 mogli by chociaż nazwę zmienić, bo tak to jakoś głupio mi się wydaje... albo olać dwójkę i Simarillion-a zrobić :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi? A może dlatego że potrafię sobie przypomnieć gorszego reżysera niż nasz drogi Uwe. Do tej pory robi mi się niedobrze jak se przypomnę o BloodRain... phew co to miało być!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Dobrze że Blizzard dał komuś innemu. Ten Ufo Boll powinnien zostać zamknięty bo terroryzuje osoby nie letnie i letnie swoimi filmami. Poznajmy jego wielki geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować