Zaloguj się, aby obserwować  
bzuq99

Polskie Reggae

15 postów w tym temacie

Założyłem ten temat o Polskim Reggae. Możemy pisać tu jakie zespoły nam sie najbardziej podobają, wyrażać swoje wrażenia o nowych płytach itd. Nie znalazłem żadnego tematu o Reggae (wpisałem do wyszukiwarki Reggae), ale jeśli istnieje taki to proszę Moderatorów o zamknięcie tego i Bardzo przepraszam.

A więc moim ulubionym zespołem jest Vavamuffin, najbardziej podoba mi sie ich płyta Inadibsu, chociaż mam też Vabang!. Wie ktoś może czy wychodzi ich nowa płyta, jak tak to kiedy bo nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:47, bzuq99 napisał:

Założyłem ten temat o Polskim Reggae. Możemy pisać tu jakie zespoły nam sie najbardziej
podobają, wyrażać swoje wrażenia o nowych płytach itd. Nie znalazłem żadnego tematu
o Reggae (wpisałem do wyszukiwarki Reggae), ale jeśli istnieje taki to proszę Moderatorów
o zamknięcie tego i Bardzo przepraszam.

A więc moim ulubionym zespołem jest Vavamuffin, najbardziej podoba mi sie ich płyta Inadibsu,
chociaż mam też Vabang!. Wie ktoś może czy wychodzi ich nowa płyta, jak tak to kiedy
bo nic nie słyszałem.


Na bank jest temat o regge, tylko moze sa kłopoty z jego wyszukaniem.
Vavamufiin? A to nei czasem bardziej raga, czy coś? No, ale są nieźli całkeim. Mi się podoba Koniec Świata i Habakuk. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 11:53, Ceteris Paribus napisał:

Na bank jest temat o regge, tylko moze sa kłopoty z jego wyszukaniem.
Vavamufiin? A to nei czasem bardziej raga, czy coś? No, ale są nieźli całkeim. Mi się
podoba Koniec Świata i Habakuk. Polecam.


Nie graja głównie reggae, troche raggamuffin i dancehall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie reggae nie jest złe. W miarę regularnie słucham tylko Talliba oraz Izraela. Skromnie, wiem, ale to dlatego, że mając do wyboru reggae z Polski oraz zagraniczne zawsze wybieram to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś porządny temat :) Moimi ulobionymi zespołami są: East West Rockers (stare EWR ;/), Jamal, Vavamuffin i Natural Dread Killaz. Oczywiście do tego dochodzą solowe utwory np. Ras Luty czy Talliba :)

E: Jak mogłem zapomnieć o Indios Bravos ?! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:06, HunterO7 napisał:

Wreszcie jakiś porządny temat :) Moimi ulobionymi zespołami są: East West Rockers (stare
EWR ;/), Jamal, Vavamuffin i Natural Dread Killaz. Oczywiście do tego dochodzą solowe
utwory np. Ras Luty czy Talliba :)

E: Jak mogłem zapomnieć o Indios Bravos ?! ;/



tak masz racje sa to dobre zespoly dodając jeszcze ze ja tak kocham reggae zo posiadam wielką flage jamajki w pokoju naprawde polecam sa na allegro do max 40 zl ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielone Żabki, East West Rockers, to ujdzie. Indiosi są do chrzanu, podobnie cały Jamal, który prawie w ogóle nie używa gitary w swojej muzyce. A ze starych winyli, to Daab i piosenka ''W moim ogrodzie''... No i oczywiście Róże, choć to nie klasyczne reggae i częściej punk, ale mają parę fajnych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są Vavamuffin i piosenki np. "Bless", "Jah jest prezydentem", "Vava To", "Smoking in ja vavamuffin", "Hooligan Rootz" :P. East West Rockers też są nieźli. Jamal ujdzie ale nie jestem nim jakoś specjalnie pod jarany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować