Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV dobrym wstępem do MMO

29 postów w tym temacie

pepsi

Sam Houser raz jeszcze zasugerował, że przeniesienie marki GTA na grunt MMO jest wykonalne i zarazem interesujące. Baczne obserwowanie zdolności adaptacyjnych graczy do operowania w sieci po premierze GTA IV mogą jego zdaniem okazać się cennymi wskazówkami przed próbą wdrożenia w życie wyżej przedstawionego pomysłu.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV dobrym wstępem do MMO" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MMO w stylu GTA ukaże się w odpowiednim momencie (czytaj - narastające whine''y graczy WoW na monotonność gry) to coś czuję, że orkowie zakopią toporki wojenne i pojadą kupić karabiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA jako MMO... hm.. ciekawe, nawet bardzo. Ostatnie GTA: SA mnie nudziło. Misje były takie sobie, jeśli o mnie chodzi. Mam nadzieje, że w wersji MMO ludzie sami by celowali i walczyli, a nie tylko patrzeli, jak postacie same walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, już kolejny raz mówię, że obecnie producenci gier prześcigają się "a który to zrobi szybciej własne MMO ;/

Jeżeli GTA IV miałoby zostać przeniesione na grunt MMO i zostałyby zmienione zasady rozgrywki, to ja dziękuje. Jednak gdyby studio Rockstar postanowiło zostawić rozgrywkę, jaka jest, dodać kilka ciekawych elementów byłoby fajnie :) Mi tam i tam wystarcza zwykłe GTA, z powodu świetnego single, a w czwórce już dodatkowego multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oparta na subskrypcji gra w stylu GTA na pewno jest wykonalna." Czyli będzie abonament, jeśli dojdzie do tego projektu. Z góry już dziękuję, bo za głupią grę nie płaciłem, nie płacę i nie będę płacić abonamentu, jakkolwiekby dobra ona nie była. No chyba, że będę w przyszłości zarabiał co miesiąc przynajmniej ze 2000 zł. i nie będę miał rodziny na karku, to może ;P... Ale jest to jeden z ostatnich sposobów, na które miałbym "marnować kasę" ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem ciepło nastawiony do tej "MMOnizacji". GTA MMO, Call of Duty MMO... to kto następny?
Nie przypadkowo dzieje się to teraz, kiedy światem massive multiplayer online rządzi nie kto inny jak World of Warcraft. Chyba każda firma produkująca gry chciałaby pobierać takie zyski jak Blizzard ze swojego dzieła.
No, ale cóż... według mnie pomysł z przeniesieniem GTA w świat MMO jest z jednej strony nie najgorszy, bo przecież aż się prosi, żeby na tak wielkim obszarze zmagało się więcej niż 1 osoba. Ale z drugiej strony nabijanie leveli, skilowanie itp. itd. to nie dla GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów... Niedługo każda, szanująca sie, pecetowa gra będzie miała swój mmo odpowiednik. ludzie!!... ;) Chyba na Marsa emigruję, do cioci. Tam jakoś spokojniej, i Uwe Bolla nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować