Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega Poland dystrybutorem roku i niekwestionowanym zwycięzcą gali "Fantomy 2008"

20 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze gier komputerowych w Polsce, z radością informuje, że zdobyła nagrodę w najważniejszej kategorii tegorocznego plebiscytu portalu Onet.pl „Fantomy”. Cenega Poland została wybrana najlepszym dystrybutorem roku 2007! Nagroda jest dla nas tym cenniejsza, że o jej przyznaniu decydowali w internetowej ankiecie sami gracze!

Przeczytaj cały tekst "Cenega Poland dystrybutorem roku i niekwestionowanym zwycięzcą gali "Fantomy 2008"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to gdyby nie BioShock to by nie byli dystrybutorem roku... Nagroda "za wydarzenie w świecie konsol"? Heh, to nic wyjątkowego, tam nic się nie dzieje...

Kompania Graczy? Haha, nawet nie chcę o tym słyszeć... Po tym co działo się wcześniej i czego po prostu się wyparli straciłem całe zainteresowanie... Tym bardziej, że gram.pl jest o niebo lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Cenegi, mimo iż mają kilka świetnych tytułów to dla mnie są firmą niedokładną, niedbałą i mam do nich ogólnie złe nastawienie. Wolałbym, gdyby CD Projekt, który faktycznie dba o klientów, wystarczy spojrzeć na jakoś gier, pudełek, instrukji, wydań... Myślę, że po prostu powinni wybrać lepszą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Bioshock to nie byłoby się czym chwalić... Niemniej jednak gratuluję sukcesu.
II miejsce dla Kompani Graczy nie jest raczej szczególnym osiągnięciem. Przecież poza gram.pl nie ma żadnego przeciwnika.

PS. Co do tego żadnego to nie jestem pewien, ale w praktyce i tak mówi się tylko o Kompani Graczy lub o gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:18, gamzerone napisał:

Nienawidzę Cenegi, mimo iż mają kilka świetnych tytułów to dla mnie są firmą niedokładną,
niedbałą i mam do nich ogólnie złe nastawienie. Wolałbym, gdyby CD Projekt, który faktycznie
dba o klientów, wystarczy spojrzeć na jakoś gier, pudełek, instrukji, wydań...

szczególnie dba o to żeby wyciągnąć od graczy więcej kasiory, np: za dodatki w extra klasyce, które powinny być dołączane jako gratis ,np: antlogia tak jak to zrobiła Cenega.
Myślę,

Dnia 25.04.2008 o 20:18, gamzerone napisał:

że po prostu powinni wybrać lepszą firmę.

każdy ma swoje zdanie
przecież to gracze wybrali lepszą firmę a Twoim zdaniem kto powinien to zrobić? może gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, brava dla Cenegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coś w końcu dzieje się na rynku, bez konkurencji byłoby nudno a przecież Cdprojekt nie może mieć monopolu
a ten rok zapowiada się bardzo gorrrrąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Klasyki PlayStation 2 - przeciez w tej kolekcji sa moze z 2 tytuly warte uwagi :o. A R6:Vegas za najlepsza grafike? E tam Bioshock jeszcze przejdzie ale R6 z grafika nie jest tak do przodu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawiodło wydanie Assassin''s Creed w takim pudełeczku to mogą sobie wydawać gry za 20 zł a nie takie hity. A co do spolszczenia to się postarali. CDProject rządzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega... oni na to nie zasłużyli. Mają beznadziejne gry poza paroma no i ta ich Kampania graczy która jest beznadziejna do której ludzie lgną bo myślą że coś wygrają :p

Ich wydania premierowe gier są „puste”!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Cenegi. W końcu wzięli się w garść i zaczynają stanowić konkurencję dla CDP. Trzeba jednak wspomnieć, że nadal są sporo do tyłu jak chodzi o organizację i program lojalnościowy. W ogólnym rozrachunku jest coraz lepiej, ale CDP i tak górą. Nie, nie płacą mi za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować