Zaloguj się, aby obserwować  
Jaro7788

Konto Gram.pl na YouTube zawieszone!

87 postów w tym temacie

Hej, redakcja, dlaczego YT "zawiesiło" (innymi słowy usunęło) wasze tamtejsze konto? Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka, bo żal byłoby tego ponad tysiąca filmików... proszę o komentarz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)Otóż okazuje się, że za wcześnie zarzuciliśmy panom z dużego "G" brak poczucia humoru. Cóż za pochopny osąd z naszej strony. Panowie mają bardzo duże poczucie humoru. Właśnie dostaliśmy link do materiału, za który dostaliśmy banana. Tylko jak go odtworzyć? Przecież nasze konto jest zblokowane... Helouł!! ;)

A tak na poważnie to wszystko wskazuje na to (potwierdzamy to dopiero), że Take Two dostało przedpremierowej biegunki i rzutem na taśmę zarządało krwi niewiernych, a dokładnie blokad kont YT na których opublikowano materiały z GTA IV przed jej premierą. Rykoszetem zebraliśmy i my. Ech... nic nie boli tak jak życie..."
- post Carnicero.


Wielkie szkoda, że tak dobry kanał (według mnie najlepszy) na YouTube został zbanowany. I to przez kogo?! Take Two! Oni myślą, że nic oprócz tego ich GTA IV się nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, Take2 IMO zachowało sie po chamsku. Na profilu gram.pl na YT nie było żadnych gameplay z GTA4, jedynie trailery, a przecież one chyba nie są zakazane? Nie ma co, niektórzy za bardzo panikują że ludzie zobaczą ich grę przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:18, NuGGet napisał:

Eh, Take2 IMO zachowało sie po chamsku. Na profilu gram.pl na YT nie było żadnych gameplay
z GTA4, jedynie trailery, a przecież one chyba nie są zakazane? Nie ma co, niektórzy
za bardzo panikują że ludzie zobaczą ich grę przed premierą...

Ale co z tym TT miało wspólnego?
To YT pod naciskiem TT banowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 08:21, lama123 napisał:

Ale co z tym TT miało wspólnego?
To YT pod naciskiem TT banowało ;)

No tak, ale T2 banowało ludzi za to że wstawiali gameplay z GTA4, a gram.pl raczej tego nie zrobiło ;] No chyba że kazali administratorom YT banować każde konto na którym było coś o GTA4 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia znaczenia tego,że TT maczało palce. A to świadczy tylko o YT,które przez to robi się żałosnym serwisem. Uginają się przed koncernami w obawie o procesy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:27, lama123 napisał:

YT w tym przypadku wylało dziecko z kąpielą bo zbanowali oficjalne konto oficjalnego
dystrybutora na polskę ich gry -.-

Cenega jest dystrybutorem GTA4 ;] A gram.pl nie jest dystrybutorem gier, chociaż i tak wszyscy wiemy że to strona CDP ;] Tutaj masz profil CD Projektu na YT: http://pl.youtube.com/user/CDProjekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:30, NuGGet napisał:

> YT w tym przypadku wylało dziecko z kąpielą bo zbanowali oficjalne konto oficjalnego

> dystrybutora na polskę ich gry -.-
Cenega jest dystrybutorem GTA4 ;] A gram.pl nie jest dystrybutorem gier, chociaż i tak
wszyscy wiemy że to strona CDP ;] Tutaj masz profil CD Projektu na YT: http://pl.youtube.com/user/CDProjekt


Whoops moja pomyłeczka :P
Ale każdy tak naprawdę wie że CDP = Gram.pl.
Przecież gram.pl nie istniałby gdyby nie pieniądzory z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie miałem żadnych zastrzeżeń do youtuba, teraz coraz bardziej zmieniam zdanie.. Inna sytuacja: próbuję odtworzyć na youtube jeden teledysk, a tu info że film jest niedostępny w moim kraju czy coś w tym stylu. Cóż.. tymi działaniami pokazują że serwis zaczyna się staczać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście najbardziej wk***iają teksty o "zawieszeniu" konta - chociażby mieli na tyle odwagi przyznać się, że je po prostu wywalili! Zresztą to nie wszystkie absurdy na YT - wiem, co mówię, bo mnie też dawno temu usunęli. Najbardziej oczywiście boli wypierdzielanie Bogu ducha winnych filmików danego użytkownika. Ponadto YT chyba nawet nie pyta, z jakich przyczyn dany vid narusza prawa autorskie - rozumiem wywalanie pełnometrażowych filmów podzielonych na części, ale... weźmy choćby mojego "Holdin'' Out For a Hero" ze Shreka 2 w polskiej wersji, którego spotkał wymieniony już los - jakoś Disneyowi nie przeszkadza multum piosenek z ich dzieł. Żadna firma nawet nie próbuje skontaktować się z danym userem i zwyczajnie poprosić o usunięcie - nie, musi zepsuć wiele miesięcy, a nawet lat pracy, Ale najbardziej kretyńskie jest usuwanie komentarzy napisanych przez zbanowanego, przez co dyskusje, w których brał udział, zamieniają się w bezsensowny bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:24, lama123 napisał:

A erotyka ma się bdb na youtube ;)
Więc coś tu jest nie tak :D

Hańba !
Nie ma levela!
Gram, załóżcie konto na veohu tam wam nie zbanują chociaż :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu gram.pl skontaktował się z YouTube w tej sprawie... Może nawet doszłoby do procesu, jeśli rzeczywiście na kanale gram.pl nie było gameplayów z GTA IV tylko oficjalne teasery i trailery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:21, Lamb3rt napisał:

Na miejscu gram.pl skontaktował się z YouTube w tej sprawie... Może nawet doszłoby do
procesu, jeśli rzeczywiście na kanale gram.pl nie było gameplayów z GTA IV tylko oficjalne
teasery i trailery...


Najważniejsze, żeby tę sprawę nagłośniły zachodnie media, co rozpoczęłoby dyskusję na temat radykalizmu YT. Naturalnie nie chcę, by ten serwer, bez którego skądinąd Internet wyglądałby zupełnie inaczej, został zniszczony, ale należy go poważnie zreformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować