Zaloguj się, aby obserwować  
Jaro7788

Konto Gram.pl na YouTube zawieszone!

87 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 23:16, Spaykus napisał:

No i po strachu. http://pl.youtube.com/grampl - zapraszamy :)



zapraszamy pana do watku poswieconemu powtornemu glosowaniu na prace z jajami i zapoznanie sie z trescia komentarzy.


Co do tego bana to tez bylem bliski tego. usuneli moj film w ktorym prezentowalem GTA SA po przerobkach, a co najsmieszniejsze usuneli czesc 2 a film z czescia 1 zostal nietkniety. bzdurne te bany i roszczenia od take 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:25, niunieczki napisał:

zapraszamy pana do watku poswieconemu powtornemu glosowaniu na prace z jajami i zapoznanie
sie z trescia komentarzy.


Spokojnie, już odpowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:24, lama123 napisał:

A erotyka ma się bdb na youtube ;)
Więc coś tu jest nie tak :D

Taaa, profil gram.pl blokują, a perwersja i wyuzdaństwo w najczystszej postaci dla osób poniżej 18 lat jest... opiszę to tak: szukam tricków na popping (taki taniec) , pisze "pussy" , myślę "kurde, jego mysz tańczy?!" i wszedłem. Wyłączyłem, bo jakaś pani bawi się swoim narządem rozrodczym (pussy) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:41, Kalejdoskop86 napisał:

Taaa, profil gram.pl blokują, a perwersja i wyuzdaństwo w najczystszej postaci dla osób
poniżej 18 lat jest... opiszę to tak: szukam tricków na popping (taki taniec) , pisze
"pussy" , myślę "kurde, jego mysz tańczy?!" i wszedłem. Wyłączyłem, bo jakaś pani bawi
się swoim narządem rozrodczym (pussy) ...


I dziatwa się gorszy... Takie filmiki powinni usuwać od razu, a nie banować za umieszczenie trailera GTAIV bo uraża dumę Take 2. A pussy to kiciuś, nie mysz, ale nie drążmy tego tematu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:50, Skywalker560 napisał:

I dziatwa się gorszy... Takie filmiki powinni usuwać od razu, a nie banować za umieszczenie
trailera GTAIV bo uraża dumę Take 2. A pussy to kiciuś, nie mysz, ale nie drążmy tego
tematu :P.

Ja słyszałem, że "myszka" . :P Ale ok, koniec, bo dziwna atmosfera się robi xD .

I masz racje: usuwać takie rzeczy od razu, a nie banować zaufany profil gram.pl za umieszczenie oficjalnego trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:53, Kalejdoskop86 napisał:

Ja słyszałem, że "myszka" . :P Ale ok, koniec, bo dziwna atmosfera się robi xD .


Ermmmm... tak, ale w innym kontekście ;). Ale podarujmy sobie dowcipkowanie :P.

Byłoby śmiesznie jakby Take 2 odmówiło po tym trailerze współpracy z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:54, Skywalker560 napisał:

Ermmmm... tak, ale w innym znaczeniu ;). Ale podarujmy sobie dowcipkowanie :P.

Dowcipkowanie? A nie żartowanie? Bo to pierwsze też jakoś mi się dziwnie kojarzy xD .

Dnia 30.04.2008 o 23:54, Skywalker560 napisał:

Byłoby śmiesznie jakby Take 2 odmówiło po tym trailerze współpracy z gram.pl.

No cóż, to tak jakbym kazał zwrócić sobie pieniądze za banana, bo chciałem w zamyśle kupić innego. Niby głupi i też dziwno kojarzący się przykład, ale tak to można nazwać. T2 każe YT blokować gram.pl za pokazanie oficjalnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze banany do tego! Dzisiejszy świat, argh... :P

Już o takiej sytuacji pisałem, że iD odmówiło współpracy z pewnym serwisem za to, że ów serwis opublikował tajne materiały z QIV, ale to jest oczywiste. Dobrze, że nie każą banować userów gram.pl, którzy zamieszczali trailery GTAIV na swoich gramsajtach. Chociaż to byłoby nielogiczne, przecież po usunięciu filmiku znika on z wszystkich stron :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:00, Skywalker560 napisał:

Jeszcze banany do tego! Dzisiejszy świat, argh... :P

Nie dowcipkuj ;) . Ale dobra, skończmy to, bo nawet przy tym zdaniu co teraz piszę można się doczepić perwertyzmu pewnego :) .

Dnia 01.05.2008 o 00:00, Skywalker560 napisał:

Już o takiej sytuacji pisałem, że iD odmówiło współpracy z pewnym serwisem za to, że
ów serwis opublikował tajne materiały z QIV, ale to jest oczywiste. Dobrze, że nie każą
banować userów gram.pl, którzy zamieszczali trailery GTAIV na swoich gramsajtach. Chociaż
to byłoby nielogiczne, przecież po usunięciu filmiku znika on z wszystkich stron :P.

A według mnie po prostu powinni odblokować gram.pl , bo nic złego nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dobrze że w końcu zostało odblokowane :)

Songo na IRCu mówił, że konto Gramowe na YT zostało zablokowane przez ten wideo wstępniak, gdyż ktoś pomyślał, że to są terroryści... No ale cóż, ludzie na zachodzie są bardziej na to uczuleni niż na przykład Polacy.

Edit: no cóż, chlopaki na IRC mi powiedzieli, że to przez trailer GTA IV - tak więc sorry za ten post ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:08, master matrox napisał:

Songo na IRCu mówił, że konto Gramowe na YT zostało zablokowane przez ten wideo wstępniak,
gdyż ktoś pomyślał, że to są terroryści... No ale cóż, ludzie na zachodzie są bardziej
na to uczuleni niż na przykład Polacy.

Edit: no cóż, chlopaki na IRC mi powiedzieli, że to przez trailer GTA IV - tak więc sorry
za ten post ;P


Na początku tak myśleliśmy (zresztą bilety do republik bananowych na wszelki wypadek już zostały zaklepane ;)). Później okazało się, że na w związku z rozpoczętą przez Take 2 krucjatą związaną z wyciekiem GTA IV do sieci, nam oberwało się rykoszetem. Ja podejrzewam, że to po prostu nadgorliwość osoby filtrującej zawartość YT. O ile mnie pamięć nie myli, ten nieszczęsny trailer miał w nazwie (nazwie pliku, nie w otagowaniu) słowo "intro. Może stąd całe zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:32, Spaykus napisał:


Na początku tak myśleliśmy (zresztą bilety do republik bananowych na wszelki wypadek
już zostały zaklepane ;)). Później okazało się, że na w związku z rozpoczętą przez Take
2 krucjatą związaną z wyciekiem GTA IV do sieci, nam oberwało się rykoszetem. Ja podejrzewam,
że to po prostu nadgorliwość osoby filtrującej zawartość YT. O ile mnie pamięć nie myli,
ten nieszczęsny trailer miał w nazwie (nazwie pliku, nie w otagowaniu) słowo "intro.
Może stąd całe zamieszanie :)

IMO nie powinniście wchodzić2 razy do tej samej rzeki czyt. zmienić YT na coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie już zawiesili 2 razyxP pierwszy to zrozumiałem że warnes bros sie czepiał że w filmiki była piosenka, a drugi to już sie wkurzyłem i nie czytałem. Leje na YT:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:03, Skywalker560 napisał:

Już to zrobili... i dobrze. Bo cała ta sytuacja jest bardzo kuriozalna.

No i dobrze. :)
Mam nadzieję, że już nie zablokują ponownie gram.pl za umieszczenie oficjalnego filmiku, hehe ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:48, Kalejdoskop86 napisał:

Mam nadzieję, że już nie zablokują ponownie gram.pl za umieszczenie oficjalnego filmiku,
hehe ;P .


A dlaczego mieliby blokować OFICJALNE filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:48, Kalejdoskop86 napisał:

Mam nadzieję, że już nie zablokują ponownie gram.pl za umieszczenie oficjalnego filmiku,
hehe ;P .


Nie, może się poniewczasie pukną w głowę jak im taki pomysł znów przyszedł do głowy - oby nie, bo jednak to głupota, mimo że nie odwiedzam tego kanału to jednak inni na tym tracą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Przepraszam, że odkopuję stary post, ale albo znowu zbanowano gram.pl na youtube, albo nie potrafie znaleźć odpowiedniego linku.
Proszę o odpowiedź, jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:23, Alcarin napisał:

Witam,
Przepraszam, że odkopuję stary post, ale albo znowu zbanowano gram.pl na youtube, albo
nie potrafie znaleźć odpowiedniego linku.
Proszę o odpowiedź, jak to jest ;)

Z tego co widzę, konto gram.pl na YT jest ponownie zawieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować