Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Dragon Ball Z: Burst Limit

70 postów w tym temacie

Dragon Ball Z: Burst Limit to kontynuacja cyklu bijatyk, w których uczestniczą postacie ze świata Smoczych Kul. Burst Limit pozwala nam na rozgrywanie potyczek znanych z animowanej serii, do momentu starcia z Cellem. W grze występują wszyscy główni bohaterowie, zaczynając od Goku i Raditza, przez Yamchę, Kuririna, a na Androidach i Cellu kończąc.

Ci, którzy czytali mangę lub oglądali anime, z pewnością rozpoznają wiele scenek przerywnikowych serwowanych podczas zabawy. Właściwą rozgrywkę widzimy z boku, z perspektywy obserwatora. W trakcie walki dostajemy w swoje ręce cały zestaw ciosów, które łączymy w potężne kombosy. Dostępne są zarówno uderzenia falą Ki, Kamehameha jak i Genki-dama. Każdy z wojowników ma swoje unikalne techniki, takie jak Kaioken w przypadku Goku czy Działo Garlica, którego Vegeta użył w swoim pierwszym starciu na Ziemi. Możemy też zdecydować, które pojedynki mają nałożony ograniczający limit czasu, a które nie.

Gra wykorzystuje możliwości konsol nowej generacji, dzięki czemu oferuje starannie wykonaną grafikę. Walki rozgrywają się w środowisku trójwymiarowym. Animacje ciosów specjalnych są bardzo kolorowe i widowiskowe. Co więcej, twórcy dążyli do jak najwierniejszego odwzorowania charakterystycznego efektu wzbierania energii wokół bohaterów oraz rozmycia ekranu w momencie zderzenia dwóch fal energii.

Atrakcją w Burst Limit jest też tryb multiplayer. Przy jego pomocy, gracze z całego świata mają możliwość toczenia pojedynków, kierując swoimi ulubionymi bohaterami.

(Źródło : Gry-online.pl)

Jest to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w tym roku (zaraz po GTA4 ;)). Premiera odbędzie się w lipcu 2008.
Co o niej sądzicie, będzie królową bijatyk?

20080504191649

20080504191656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:18, ja33no napisał:

Co o niej sądzicie, będzie królową bijatyk?

Nie. Przez powrót do systemu z serii Budokai nawet nie mam zamiaru tej części kupować. Zresztą nowy Naruto będzie wyglądał lepiej, Namco-Bandai sobie nie równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:00, marcinshinoda napisał:

i znowu nie na PC:P

Niestety... nadal wszystkie dobre bijatyki wychodzą tylko na konsole (ja na szczęście mam PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer na youtubie zresztą dodany przez grampl i muszę przyznać, że gierka wygląda całkiem fajnie aczkolwiek jakoś szczególnie mnie nie powaliła. Szkoda, że nie wyjdzie na PC, ale tak jak wspomniał ja33no dobre bijatyki wychodzą tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista postaci(21) i poziomów(39)
1. Goku (Base, Kaioken, SSJ)
2. Kid Gohan (Base, Unlocked Potential)
3. Teen Gohan (Base, SSJ, SSJ2)
4. Krillin (Base, Unlocked Potential)
5. Yamcha
6. Tien
7. Piccolo(Base,Fused With Nail,Fused With Kami)
8. Raditz
9. Nappa
10. Vegeta (Base, SSJ, USSJ)
11. Saibamen
12. Recoome
13. Captain Ginyu
14. Frieza (Base, 2nd Form, 3rd Form, Final Form, 100% Final Form)
15. Trunks (Base, SSJ, USSJ)
16. Android 16
17. Android 17
18. Android 18
19. Cell (Imperfect, 2nd Form, Perfect)
20. Broly
21. Bardock
(skopiowane z oficjalnego forum)
http://www.atari.com/dragonballz/flash.html
oficjalna strona gry
wg. mnie to jest "musisz mieć" karzdego fana Dragon Ball''a posiadającego X360 lub PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, niestety nie pogram gdyż jam zatwardziały "pecetowiec". Mimo iż wuielbiam DB na pc-ta nie ma żadnej interesującej produkcji traktującej o przygodach songa i jego kompanów.

BTW DB BT2 na ps2 zrobiło na mnie większe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:51, ranma11 napisał:

10. Vegeta (Base, SSJ, USSJ)

Wiedziałem, że będzie, ale tak czy siak się cieszę. To moja ulubiona postać, na pewno nauczę się wszystkich kombosów Vegety.

EDIT:
Szkoda, że nie będzie Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej nie wiem czy może było to gdzieś napisane, ale czy wyjdzie ta gra na PSP, bardzo czekam na jakiegos DB na psp, widziałem kiedys 1 część w M-M ale to było przed tym jak kupiłem sobie psp, i czy TA gra db wyjdzie na psp
@ranma11
a przypadkiem karzdego to nie błąd -> każdego
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wyjdzie. Wyjdzie tylko na Xbox 360 i Playstation 3.

EDIT:
Nieładnie czepiać się innych, tym bardziej, że sam robisz błędy ortograficzne.

Pisze się jakiegoś a nie "jakiegos" i kiedyś a nie "kiedys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:28, bakubartek napisał:

(...)
bo do grania sluzy w wiekszej mierze konsola ;]


więcej osób kupiło by to na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
bo wiecej osob ma PC?
do gier sluzy konsola wiec wiekszsoc gier wychodzi na konsole a to ze nie wychodzi na PC to po za sprawami natury sprzetu (pc glownei zostal stworzony do pracy bla bla bla... jesli ma byc do gier to co chwile trzeba ulepszac sprzet... bla bla bla.. jest drogi itd.) ale glownie jest to sprawa czystego marketingu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:53, bakubartek napisał:

(...)
bo wiecej osob ma PC?
do gier sluzy konsola wiec wiekszsoc gier wychodzi na konsole a to ze nie wychodzi na
PC to po za sprawami natury sprzetu (pc glownei zostal stworzony do pracy bla bla bla...
jesli ma byc do gier to co chwile trzeba ulepszac sprzet... bla bla bla.. jest drogi
itd.) ale glownie jest to sprawa czystego marketingu ;]


ale nadal więcej osób posiada PC niż konsole. Ale i tak mogli by zrobi na konsole i PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
nie bo wtedy istnienie konsoli bylo by bez sensu dla producntwo gier jak myslisz co by kupili DB za 100zl na PC czy za 200 na konsole ? nie byloby zysku z konsol a zyski z gier o polowe mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 20:00, marcinshinoda napisał:

ale nadal więcej osób posiada PC niż konsole.


i tu sie mylisz!! w krajach zachodnich- szczególnie w regionach "wiejskich" czyli takich gdzie ciężko o "aktualny" sprzęt królują konsole... nie wspominając o tym że tam zwykle kupuje sie całego kompa od razu a jak sie pyta sprzedawcy o konkretna część to ten wybałusza gały że wogule wiesz co to...(cały czas mówię o europie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>premiera odbędzie się w lipcu 2008.

Znamy nową datę premiery (oficjalną).
Premiera w europie odbędzie się 6 czerwca tego roku, wiec za niedługo!
Coś czuję, że większość wakacji spędzę na ćwiczeniu kombosów Vegety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:31, hagen321 napisał:

w czerwcu kupuje konsole swietnie napewno kupię to gre też bardzo lubie vegete jeszcze
kupie sobie dragon balle na ps2.


To może sobie (jak podłączę net) zagramy Vegeta vs Vegeta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować