Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes - zapowiedź

54 postów w tym temacie

Mnie ciekawi, czy będzie można samemu wybrać z kim chce się zagrać, czy raczej za każdym razem gra automatycznie dobierze graczy według rankingu? Jeśli wyłącznie to drugie, będzie to dosyć dużą wadą, bo nie można by zagrać ze znajomymi. Zapowiedź ok. :)
Na grę czekam, to chyba będzie druga strzelanka, którą zainstaluję na dłużej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:17, Zbyszlaw napisał:

Mnie ciekawi, czy będzie można samemu wybrać z kim chce się zagrać, czy raczej za każdym
razem gra automatycznie dobierze graczy według rankingu? Jeśli wyłącznie to drugie, będzie
to dosyć dużą wadą, bo nie można by zagrać ze znajomymi. Zapowiedź ok. :)
Na grę czekam, to chyba będzie druga strzelanka, którą zainstaluję na dłużej. ;]

W zapowiedzi nic nie było o dobieraniu przeciwników, a szkoda. Nie wiesz czy będzie można zapisać się na beta-testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:17, Zbyszlaw napisał:

Mnie ciekawi, czy będzie można samemu wybrać z kim chce się zagrać, czy raczej za każdym
razem gra automatycznie dobierze graczy według rankingu? Jeśli wyłącznie to drugie, będzie
to dosyć dużą wadą, bo nie można by zagrać ze znajomymi. Zapowiedź ok. :)


Myślę, że takiej gafy twórcy by nie popełnili ;P Gra ze znajomymi to jedna z ważniejszych części składowych sukcesu sieciowych strzelanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... nie ma to jak szczelić przyjaciela w ogródku... to znaczy, w rzepę... rzepkę... eh, kochanie, gdzie ten obiad??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:20, edsonpele napisał:

Nie wiesz czy będzie można zapisać się na beta-testy?


Nie, nie interesują mnie beta-testy. Mam zbyt dużo gier do przejścia, żeby się dodatkowo bawić w niedokończone, więc czekam tylko na premierę i pierwsze opinie. :)

@Lordfett
Zdecydowanie się zgadzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja nie mogę się doczekać!
Początkowo byłam szczerze zdziwiona : " łoo, FPS - MMO - ZA DARMO? :DD "
a grafika? - naprawdę bardzo mi się podoba ;)) - taka ''komiksowa'' - wreszcie jakaś odmiana ;)

...zapowiedź czytałam już wcześniej w Click''u! - bardzo fajna recenzja :)
Ta też jest niezła ;)

No to czekam(y) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.Tylko ciekawe kiedy gra wyjdzie(w jakim terminie :/),mam nadzieje że na wakacje.
W tedy będzie se można swobodnie popykać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 13:30, Mazur PL napisał:

Fajnie.Tylko ciekawe kiedy gra wyjdzie(w jakim terminie :/),mam nadzieje że na wakacje.
W tedy będzie se można swobodnie popykać;).

W zapowiedzi było że wyjdzie w III kwartale tego roku, czyli w wakacje. Zresztą na ich oficjalnej stronie jest napisane: "It''s coming summer", czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trwają beta testy.Max 2 miesiąc.Nie sądzę że specjalni testerzy będą testować grę przez ten duży okres.
Później zresztą maja wyjść dal wszystkich beta testy,kto chce uczestniczyć ściąga grę beta i gra.;).
Podsumowując testerzy będą grę testować miesiąc,później wyjdą testy dla wszystkich też będą trwały około miesiąc,razem 2 miesiące;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się przeciekawie - darmowa, ładna, prosta, ciekawa, prosta - to, co tygrysy lubią najbardziej. Nic, tylko czekać z zapartym tchem na premierę, bo warto. I pogrywać ze znajomymi :D
A za pomysł z obsadzaniem skrzydeł myśliwców twórcy mają ode mnie prywatnego Nobla. Geeeeenialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem ja zapraszam wszystkich chętnych na Polską Oficjalną Stronę Fanowską poświęconą właśnie tej grze:
www.battlefield-heroes.org.pl
Najświeższe informacje, bezpośredni kontakt z kierownikiem Dice oraz profesjonalnie tłumaczony tekst.
Zapraszam!
Forum: www.forum.battlefield-heroes.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować